Profile cover photo
Profile photo
Moppy.pl - zamów usługę sprzątania online do domu lub biura w 3 minuty
Sprzątanie domów i biur już za 28 zł za godzinę. Zamów nawet do 2 dni przed usługą. Pełne ubezpieczenie Twojego domu lub biura.
Sprzątanie domów i biur już za 28 zł za godzinę. Zamów nawet do 2 dni przed usługą. Pełne ubezpieczenie Twojego domu lub biura.
About
Moppy.pl - zamów usługę sprzątania online do domu lub biura w 3 minuty's posts

Kraków - nowa firma sprzątająca

Od stycznia 2017 roku na rynku krakowskim pojawiła się nowa firma sprzątająca. Oferuje ona usługi takie jak sprzątanie mieszkań i domów, oraz sprzątanie biur. To, czym odznacza się firma Moppy.pl spośród innych firm sprzątających w Krakowie, to przede wszystkim nowoczesność. Sprawdźmy zatem dlaczego warto się nią zainteresować.

Moppy.pl – czyste biuro, mieszkanie i dom

Ideą powstania firmy był głównie komfort klienta. Jest to firma oferująca sprzątanie biur, domów i mieszkań, której usługi można zamówić przez internet. Kupujący wybiera czas, miejsce oraz zakres sprzątania, za pośrednictwem portalu internetowego. Jest to jedyna firma sprzątająca w Krakowie, której usługi można zamówić online. Właśnie to wyróżnia Moppy.pl na tle innych tego typu firm. Daje ona zamawiającemu ogromną wygodę, pozwalając mu na skorzystanie z serwisu sprzątającego bez konieczności umawiania się na wycenę, czy oględziny pomieszczeń. Cały proces zamówienia firmy sprzątającej zajmuje do 5 minut. Poszukujący tego typu usług nie muszą już przeszukiwać internetu, czytać opinii i kalkulować, która firma sprzątająca jest najlepsza.

Jak wygląda proces zamówienia firmy sprzątającej do domu, mieszkania lub biura?

Po wejściu na stronę https://moppy.pl warto zapoznać się z cennikiem sprzątanie biur, domów i mieszkań. Kolejnym krokiem jest przejście do panelu zamówienia. Tam wybieramy miejsce i czas wykonania usługi. Ważne jest też aby wybrać jej zakres. Ta firma sprzątająca oferuje zakres podstawowy lub rozszerzony, dzięki czemu każdy klient znajdzie odpowiedni dla siebie wariant, który zaspokoi jego potrzeby. Po ustaleniu wszystkich podstawowych informacji przechodzimy do płatności online. Po dokonaniu przelewu na rachunek firmy, pozostaje tylko oczekiwanie na serwis sprzątający. Dzięki takiemu procesowi składania zamówień, Moppy jest jedyną taką firmą sprzątającą w Krakowie.

Sprzątanie Wrocław
Naprawdę niewiele jest osób, które lubią sprzątać mieszkanie. Większość z zapytanych o to osób na ulicy z pewnością by to potwierdziło. A czy zatem lubicie porządek? O tak, tu już każdy odpowiedziałby, że lubi. Niestety nie da się mieć porządku bez regularnego sprzątania Wrocław. Bałagan zazwyczaj “robi się sam” i ciężko później znaleźć chętnych do jego posprzątania. Jak więc utrzymać porządek przy jak najmniejszym wysiłku?

Regularne sprzątanie mieszkania
Najpierw zawsze trzeba ustalić plan działania. Usiądźcie na spokojnie i pomyślcie w jakie dni możecie poświęcić najwięcej czasu na sprzątanie. Dobrą metodą jest rozpisanie sobie obowiązków na tygodniowym kalendarzu. Zadania te mogą być pobieżne, przykładowo: odkurzanie w poniedziałek, wycieranie kurzy we wtorek itp. Jeśli będzie stosować taki system sprzątania mieszkania systematycznie, z czasem wejdzie Wam to w nawyk. Warto też sprzątać iw miarę możliwości na bieżąco. Zjedliście obiad? Umyjcie od razu naczynia - zajmuje to chwilę czasu, a talerze nie zalegają cały dzień w zlewie. Najważniejsze jest żeby zauważyć, że regularne sprzątanie jest lepsze od odkładania tego na za tydzień. Warto też jest wyznaczyć sobie jeden dzień tygodnia (np. soboty) na bardziej dogłębne sprzątanie Wrocław. Można wtedy wtedy np. umyć kafelki w łazience czy wyczyścić kuchenkę.

Nie musicie sprzątać mieszkania sami - zrobi to Moppy.pl
Tak naprawdę to wcale nie musicie robić tego sami. Jak wszyscy wiemy jest to praco- i czasochłonne. Wracając do domu, po całym dniu pracy, sprzątanie Wrocław to z pewnością ostatnia rzecz o jakiej myślicie. Może chcielibyście kogoś kto wykona tę pracę za Was? Może to zrobić firma sprzątająca Wrocław. Wystarczy podać swoją lokalizację na terenie Wrocławia i wybrać rodzaj usługi, którą potrzebujecie. Może to być sprzątanie mieszkania podstawowe lub rozszerzone (np. o mycie okien, prasowanie). Kolejnym krokiem jest wybór dnia i godziny. Moppy.pl daje Wam możliwość zamówienia usługi sprzątanie Wrocław 7 dni w tygodniu. Teraz pozostaje tylko przejście do bezpiecznego panelu płatności - przelewem lub kartą. Wszystko szybko i wygodnie - bez potrzeby wychodzenia z domu.


Post has attachment
Firma sprzątająca zyskuje popularność
W dzisiejszych czasach praktycznie wszystko można kupić. Kiedyś nie do pomyślenia było płacenie za usługi sprzątania. Obowiązek ten należał głównie do kobiet. Na szczęście czasy się zmieniły i podejście do tego tematu również. Dziś od takich zadań jest firma sprzątająca. Staje się to coraz bardziej popularne wśród społeczeństwa. A Ty, korzystałeś już z takich usług?
Firma sprzątająca - na co zwracamy uwagę przy jej wyborze?
Obecnie na polskim rynku znajdziemy mnóstwo ofert firm, które zajmują się sprzątaniem. Wystarczy wpisać frazę “firma sprzątająca” w google i ujrzymy bardzo dużo propozycji i ofert. Na co zatem zwracacie uwagę przy jej wyborze? Która firma sprzątająca jest najlepsza? Przede wszystkim ważną rolę grają ceny. Bardzo dużo firm jednak nie podaje ich na swoich stronach. Aby poznać koszt usługi trzeba się umówić na oględziny pomieszczeń i późniejszą wycenę. Lepiej jest jednak znać koszt z góry, wtedy od razu można zdecydować, czy chce się skorzystać z usług danej firmy. Ważny jest też zakres usług. Takie informacje podaje zazwyczaj każda firma sprzątająca. Bardzo ważnym aspektem jest również odpowiedzialność za ewentualne szkody i kradzieże. Jeśli firma nie podaje na swojej stronie żadnych informacji na ten temat, nie warto się nią interesować.
Nowoczesna firma sprzątająca
Firma sprzątająca Moppy.pl nie tylko spełnia każde z wymienionych kryteriów, ale także stara się wyjść na przeciw potrzebom klienta. Cennik oraz zakres sprzątania jest znany z góry. Każda cena i czynność może ulec modyfikacji, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania zamawiającego. Oprócz tego, cały proces zakupu usługi odbywa się poprzez internet. Jest to dodatkowa oszczędność czasu oraz ogromne udogodnienie. Moppy.pl - jedyna taka firma sprzątająca.


Skuteczne mycie okien w mieszkaniu
Kto z Was lubi mycie okien? Pewnie niewiele osób. Ta czynność pomimo tego, że wykonuje się ją dość rzadko w porównaniu do innych, związanych ze sprzątaniem domu, wymaga poświęcenia większej ilości czasu. Aby mycie okien było dobrze wykonane trzeba się trochę zaangażować. Nikt przecież nie lubi pozostawionych na szybach smug. Jest wiele sposobów na lśniące okna. Który z nich wybrać?

Jak usprawnić mycie okien?
Dokładne mycie okien wcale nie jest takie proste. Ale mamy kilka wskazówek. Przede wszystkim najlepszą porą na wykonanie tej czynności jest wiosna/lato. To właśnie wtedy, gdy jest ciepło i rzadko pada deszcz najczęściej zabieramy się za mycie okien w mieszkaniu. Od czego powinniście zacząć? Warto zacząć od wyczyszczenia framug okna - nie wolno o nich zapominać, tam też zbiera się kurz. Framugi oraz zewnętrzną część szyb dobrze jest przemyć wodą z płynem do czyszczenia powierzchni. Teraz można zabrać się za mycie szyb. Zamiast płynu do mycia okien można użyć mieszanki wody z octem (pół na pół). Pomoże to w usunięciu smug. Kolejnym sposobem jest dodanie do miski z ciepłą wodą zakrętki płynu do zmiękczania tkanin. Dzięki niemu kurz na oknach będzie się mniej osadzał. Po umyciu okien ważne jest aby je osuszyć. Najlepsza do tego będzie ściereczka z mikrofibry lub zwykła gazeta. Wykonuj ruchy najpierw w pionie, a później w poziomie - zapobiegnie to powstawaniu niechcianych smug.

Czy mycie okien w mieszkaniu jest konieczne?
Ależ skąd! Jeśli nie cierpicie mycia okien, warto pomyśleć, czy nie zlecić tego komuś innemu. Ogromną wygodą jest wynajęcie serwisu sprzątającego. Przede wszystkim zyskacie dzięki temu cenny czas, które możecie wykorzystać na przyjemniejsze rzeczy, przy niskim koszcie. Ponadto jest duża szansa, że wykwalifikowani pracownicy firm sprzątających zrobią to o wiele lepiej. Nie pozostaje więc nic innego jak zamówić sprzątanie wraz z opcją mycia okien swoim mieszkaniu na Moppy.pl. Po wykonanej usłudze nie zapomnijcie także wymienić firanek i zasłon na czyste, a efekt będzie widoczny gołym okiem.


Post has attachment
Sprzątanie biur - czy warto skorzystać z usługi?
Pewnie wielu właścicieli firm, które mają siedziby we Wrocławiu nie raz zastanawiało się, czy warto skorzystać z usługi, jaką jest sprzątanie biur. Korzystanie z tego typu pomocy zapewnia ogromną wygodę. Jedyne co muszą zrobić zainteresowani to zamówić serwis, który zajmuje się sprzątaniem biur, oraz przygotować niezbędne artykuły chemiczne. Jedynym argumentem przeciw jest przeświadczenie pracodawców o wysokich kosztach takich usług. Ceny natomiast są przystępne (ok 28zł/h) i zależą oczywiście od wielkości powierzchni biurowej. Jest to niska stawka za tak dużą wygodę. Sprawdź aktualny cennik na www.moppy.pl/cennik.

Na co zwrócić uwagę przy zamawianiu sprzątania biura?
Warto zastanowić się jak często potrzebujecie takiej osoby. Zależy to z pewnością od charakteru działalności firmy oraz od ruchu w biurze. Potrzeba sprzątania biura może się zwiększyć np. jesienią czy zimą, kiedy mamy porę opadów deszczu lub śniegu. Wiadomo, że w tym okresie np. podłogi są ciągle brudne, a jest to element najbardziej rzucający się w oczy po wejściu do lokalu. Istotny jest też wybór najlepszej godziny na sprzątanie biura. Na pewno złym pomysłem byłoby zamówienie usługi w czasie największego ruchu klientów w lokalu. Trzeba zatem przemyśleć ile razy w tygodniu i w jakich godzinach potrzebujemy pomocy w sprzątaniu.

Sprzątanie biur - korzyści
Pracodawcy oczywiście sami mogą dbać o porządek w biurze, zaoszczędzając przy tym te 30 zł. Ale czy będzie to efektywne? Zapewne takie sprzątanie biura będzie tylko pobieżne. Osoba wykwalifikowana zrobi to o wiele szybciej i dokładniej niż my sami. Dzięki temu pracodawca może przeznaczyć ten czas na pilniejsze sprawy. Ponadto, zamawiane sprzątanie biura na godziny jest o wiele lepszym wyjściem niż zatrudnienie sprzątaczki na etat, ponieważ koszty są o wiele niższe. Pamiętajcie o tym, że biuro jest wizytówką firmy i warto o nie należycie zadbać.

Post has attachment
Nowa firma sprzątająca biura i mieszkania- Wrocław
W czerwcu na rynek wrocławski weszła nowa firma sprzątająca Moppy.pl. Oferuje ona usługi sprzątania mieszkań, domów oraz biur. To, co wyróżnia firmę spośród innych w tej kategorii to możliwość zamówienia usługi sprzątania online. Jest to pierwsza firma sprzątająca we Wrocławiu, która daje klientom taką sposobność. Głównym celem powstania firmy jest wygoda i łatwość obsługi portalu. Przyjrzyjmy się zatem jak to funkcjonuje w praktyce.

Jak działa zamawianie sprzątania online?

Po wejściu na stronę www.moppy.pl od razu widzimy, że serwis jest przejrzysty i łatwy w obsłudze. Na górze strony znajduje się odnośnik do cennika, czyli tego, co najważniejsze z punktu widzenia klienta. Cena zależna jest od metrażu mieszkania. Firma sprzątająca mieszkania i biura chcąc sprostać wymaganiom klienta, daje mu możliwość wyboru usługi standardowej lub rozszerzonej. Warto też zastanowić się czy będziemy korzystać w przyszłości z usług sprzątania, ponieważ przy zakupie sprzątania regularnego zyskujemy na cenie. Kolejnym krokiem jest wpisanie kodu pocztowego, wybranie dnia i godziny sprzątania oraz dokonanie płatności online. Wszystko zorganizowane jest online – szybko, łatwo I wygodnie. Teraz pozostaje tylko czekać na potwierdzenie zamówienia i przyjścia osoby sprzątającej.

Moppy.pl - jedyna taka firma sprzątająca biura i mieszkania- Wrocław
Jest wiele firm sprzątających we Wrocławiu, które oferują takie same usługi. Założyciele Moppy.pl chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów zastanowili się czego tak naprawdę oni potrzebują. Ludzie w dobie internetu chcą wszystko załatwić online, czyli szybko i bez wychodzenia z domu. Dla jeszcze większej wygody i oszczędności czasu użytkowników serwisu, wprowadzony został system zamówień usług sprzątania online. Łatwość i prostota korzystania z portalu jest tym, co sprawia, że Moppy.pl to jedyna taka firma sprzątająca we Wrocławiu.Pomoc domowa - czy warto skorzystać?
Wiele kobiet mocno angażuje się w swoją pracę zawodową. Ważne dla nich jest również spełnianie się w życiu prywatnym, a nie tylko w zawodowym. Praca obciąża je wieloma obowiązkami, a po powrocie do domu czekają na nie kolejne. Szczególnie dużo pracy w mieszkaniu czeka na kobiety jeśli posiadają dzieci. Potrzebują one nie tylko wiele uwagi w zakresie organizacji wolnego czasu, ale też zadań typu odrabianie lekcji, czy zawiezienie dziecka na zajęcia pozaszkolne. W takim przypadku bardzo przydatna może być pomoc domowa. Jest ona w stanie bardzo odciążyć rodziców z wielu obowiązków. Zatrudnienie pomocy domowej nie jest przejawem słabości i nie radzenia sobie z natłokiem obowiązków, lecz właśnie zaradności. Pomyślcie ile czasu możecie dzięki niej zyskać!

Jak wybrać dobrą pomoc domową do mieszkania?
Na wstępie warto zastanowić się i jasno określić jakie są nasze oczekiwania względem takiej osoby. Trzeba jasno ustalić zakres obowiązków. Czy chcecie,żeby pomoc domowa tylko sprzątała mieszkanie, czy również opiekowała się dziećmi. Bez względu na zakres jej obowiązków powinna ona być rzetelna, uczciwa, wzbudzająca zaufanie, komunikatywna. Nie jest łatwe znalezienie odpowiedniej osoby. Warto skorzystać z pomocy ze sprawdzonych źródeł, czyli firmy, która oferuje usługi sprzątania we Wrocławiu. Poznajcie ofertę sprawdzonej firmy sprzątającej Moppy.pl. Korzystając z serwisu oferującego pomoc domową, macie pewność co do kompetencji zatrudnianej przez Was osoby.

Pomoc domowa w mieszkaniu - z agencji czy czarnego rynku?
Decydując się na skorzystanie z usług wykwalifikowanej pomocy domowej może powstać dylemat czy zatrudnić taką osobę z agencji, która zajmuje się usługami sprzątania, czy umówić się z kimś z ogłoszenia, bez podpisywania umowy. Kuszący może być fakt, że na pewno pomoc domowa, z którą nie podpiszecie umowy będzie tańsza. Różnica czasem może być dość spora. Ale czy warto ryzykować dla pieniędzy? Korzystając z usług serwisu sprzątającego macie pewność, że dana osoba posiada wymagane przez Was kwalifikacje i umiejętności. Ważnym aspektem jest również to, że firmy sprzątające są ubezpieczone od kradzieży czy uszkodzeń sprzętu. Pomoc domowa zatrudniana przez tego typu firmy jest sprawdzona i pewna. Dużym plusem jest też to, że nie musicie spędzać godzin na przeglądaniu ogłoszeń w celu znalezienia odpowiedniej i godnej zaufania pomocy domowej do mieszkania.


Post has attachment
Lubicie sprzątanie mieszkania?

Są takie osoby, które naprawdę to lubią, ale zapewne jest ich niewiele. Gdyby tak zapytać 100 osób na ulicy, czy lubią sprzątanie, to pewnie tylko garstka z nich odpowiedziałaby twierdząco. A co z pytaniem czy lubicie porządek? O tak, tu już każdy odpowiedziałby, że lubi. Niestety nie da się mieć porządku bez regularnego sprzątania. Bałagan zazwyczaj “robi się sam” i ciężko później znaleźć chętnych do jego posprzątania. Jak więc utrzymać porządek w mieszkaniu przy jak najmniejszym wysiłku?

Regularne sprzątanie

Przede wszystkim warto opracować jakiś plan działania. Usiądźcie na spokojnie i pomyślcie w jakie dni macie najwięcej czasu na sprzątanie. Dobrą metodą jest rozpisanie sobie obowiązków na tygodniowym kalendarzu. Zadania te mogą być pobieżne, przykładowo: odkurzanie w poniedziałek, wycieranie kurzy we wtorek itp. Jeśli będzie stosować taki system sprzątania systematycznie, z czasem wejdzie Wam to w nawyk. Warto też porządkować ile się da na bieżąco. Zjedliście obiad? Umyjcie od razu naczynia - zajmuje to chwilę czasu, a talerze nie zalegają cały dzień w zlewie. Najważniejsze jest żeby zauważyć, że cykliczne sprzątanie jest lepsze od odkładania tego na za tydzień. Dobrym sposobem jest także wyznaczenie sobie jednego dnia tygodnia (np. soboty) na bardziej dogłębne sprzątanie. Zajmijcie się wtedy np. myciem kafelek w łazience czy wyczyszczeniem kuchenki.

Nie musicie sprzątać mieszkania sami - zrobi to Moppy.pl

Tak naprawdę to wcale nie musicie sobie zaprzątać głowy porządkami. Jak wszyscy wiemy jest to praco- i czasochłonne. Wracając do domu, po całym dniu pracy, sprzątanie mieszkania to z pewnością ostatnia rzecz o jakiej myślicie. Może warto wynająć kogoś kto wykona tę pracę za Was? Można to zrobić online na naszej stronie www.moppy.pl w niecałe 5 min. Wystarczy podać swoją lokalizację na terenie Wrocławia i wybrać rodzaj usługi, którą potrzebujecie. Może to być sprzątanie podstawowe lub rozszerzone (np. o mycie okien, prasowanie). Kolejnym krokiem jest wybór dnia i godziny. Moppy.pl daje Wam możliwość zamówienia usługi sprzątania 7 dni w tygodniu. Teraz pozostaje tylko przejście do bezpiecznego panelu płatności - przelewem lub kartą. Wszystko szybko i wygodnie - bez potrzeby wychodzenia z domu.
Wait while more posts are being loaded