Profile cover photo
Profile photo
Національна спілка журналістів України (НСЖУ)
42 followers -
National Union of Journalists of Ukraine. Національна спілка журналістів України (НСЖУ)
National Union of Journalists of Ukraine. Національна спілка журналістів України (НСЖУ)

42 followers
About
Posts

Post has attachment
– У Шполі видається тиражем десь 3,5 тисяч примірників ще одна – приватна – газета. Створювалася вона як газета міської ради, потім, коли міськрада від неї відмовилася, газету взявся видавати відомий підприємець. Роздають її безкоштовно.Отже маємо конкурента і добре розуміємо, що спокійного життя нам не передбачено, – розповідає головний редактор газети «Шполянські вісті» (Черкаська область) Анатолій Вікторук у коментарі журналу «Журналіст України».
http://nsju.org/index.php/article/5418
Add a comment...

Post has attachment
Чим швидше будуть реалізовані реформи в медіагалузі, тим краще і для ЗМІ, і для суспільства. Таку думку висловив голова Держкомтелерадіо України Олег Наливайко під час виїзного засідання міжвідомчої комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення, що відбулося в Сєвєродонецьку Луганської області.
Add a comment...

Робоча група НСЖУ з питань реформування преси разом з активом Всеукраїнське громадське об’єднання "Асоціація місцевої преси" протягом 14-15 січня розробили «Дорожню карту» реформування державних та комунальних друкованих ЗМІ. Ми символічно назвали її «15 кроків до свободи».
Деталі нашого творчого процесу можно знайти тут: http://nsju.org/index.php/article/5380
А скачати "Дорожню карту" тут http://nsju.org/images/content/files/ДОРОЖНЯ%20КАРТА.docx
Add a comment...

Post has attachment
22 січня в Національній спілці журналістів України відбувся вечір його пам`яті багаторічного редактора газети «Сільські вісті» та очільника НСЖУ на початку 90-х років Івана Сподаренка.
"Керовані ним 36 років «Сільські вісті» мали у кращі роки понад 2,7 мільйона передплатників. І при 2 копійках вартості давали чистого прибутку в рік – увага! – 9 мільйонів карбованців. Це тоді, коли той-таки «рубль» коштував 60 американських центів" – пише у виданні «Хвиля Десни» колега Валерій Ясиновський http://nsju.org/index.php/article/5388
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Як ставитися до колег, які залишилися жити і працювати на окупованих територіях, перед ким має в першу чергу відповідати журналіст, чи «пробачає» війна помилки – ці та інші питання стали предметом професійної дискусії в рамках семінару «Стандарти журналістики в умовах військового конфлікту», що відбувся у Харкові 11 грудня.
http://nsju.org/index.php/article/5343
Add a comment...

Post has attachment
В Україні, на відміну від країн Заходу, вплив на медіаринок має не лише аудиторія, а власники. ЗМІ дуже часто засновуються для здійснення певного політичного впливу, захисту власного бізнесу. Відтак, це позначається на якості українського медіапродукту, адже на велику кількість ЗМІ не вистачає професійних кадрів. Про це заявив перший секретар НСЖУ Сергій Томіленко в ефірі програми «Позиція» на телеканалі «Рада».
Add a comment...

Post has attachment
Позбавлення влади права тиснути на редакційну політику місцевих газет, звільняти чи призначати редакторів, вичитувати сторінки до друку або іншим чином втручатися в роботу ЗМІ – це спільна перемога медіаспільноти завдяки ухваленню Закону про роздержавлення.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Журналісти та медіа-юристи сумніваються, що в Україні потрібне Міністерство інформаційної політики http://ow.ly/2Sag3y
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded