Profile cover photo
Profile photo
Lucky Vent S. i M. Luck S.C.
About
Posts

Post has attachment
W przypadku jakichkolwiek pytań z Państwa strony, dotyczących przedstawionej oferty, zapraszamy do skontaktowania się z pracownikami Lucky Vent. O sprzedawanym asortymencie wiemy wszystko, dlatego podpowiemy Państwu najlepsze rozwiązania bez względu na kategorię produktu. Dane teleadresowe firmy przybliży Państwu zakładka „Kontakt”: http://luckyvent.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W bogatym asortymencie Lucky Vent nie mogło zabraknąć wysokiej jakości izolacji technicznych. Do Państwa wyboru pozostawiliśmy produkty renomowanych, uznanych marek, takich jak „Rockwool”, „Izoterm”, „Paroc”, „K-flex” czy „ISOVER”. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z tą częścią oferty: http://luckyvent.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wychodząc na przeciw różnorodnym wymaganiom i preferencjom naszych Klientów, na Ich specjalne życzenie wykonujemy dodatkowe zabezpieczenia antykorozyjne stali czarnej i ocynkowanej. Powierzchnie materiału odpowiednio przygotowujemy pod dalsze czynności, które opisaliśmy dokładniej pod adresem: http://luckyvent.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nowoczesne klimatyzatory, wentylatory, elementy dachowe i kominowe, przewody elastyczne, klapy przeciwpożarowe, rekuperatory, izolacje techniczne, aparaty grzewczo – wentylacyjne i wiele więcej profesjonalnych urządzeń, elementów i materiałów wentylacyjno – klimatyzacyjnych znajdą Państwo w ofercie Lucky Vent: http://luckyvent.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakresie HVAC oraz automatyki, naszym Klientom pomagamy już od 2011 roku, świadcząc profesjonalne usługi dystrybucyjne, wykonawcze i projektowe. W naszym asortymencie zgromadziliśmy produkty wiodących marek krajowych, co gwarantuje trwałość oraz wysokie właściwości użytkowe: http://luckyvent.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasi pracownicy pozostają w pełnej gotowości, aby zrealizować każde zamówienie. Hurtownia Lucky Vent otwarta jest w każdy dzień powszedni, w godzinach od 8:00 do 16:00, a po wcześniejszym uzgodnieniu, również w innych godzinach oraz w weekendy: http://luckyvent.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lucky Vent & Automation – u nas zaopatrzą się Państwo w kompletne systemy wentylacyjne oraz liczne urządzenia klimatyzacyjne i wentylacyjne. Dzięki głębokiej wiedzy stanowimy także nieocenioną pomoc przy projektowaniu tego rodzaju instalacji, o czym piszemy więcej pod adresem: http://luckyvent.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zadbaliśmy o kompletne wyposażenie naszych magazynów, dzięki czemu w Lucky Vent znajdą Państwo wszystko, co potrzebne do nowoczesnej instalacji wentylacyjno – klimatyzacyjnej i nie tylko. Poszczególne kategorie produktów wymieniliśmy w zakładce „Oferta”: http://luckyvent.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dokładamy wszelkich starań, aby asortyment Lucky Vent stanowiły wyłącznie wysokiej jakości artykuły. Dobrym przykładem jest oferta kanałów i kształtek prostokątnych, spełniających wszelkie wymagane normy, które szczegółowo opisaliśmy na stronie: http://luckyvent.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na kształt naszej profesjonalnej oferty niebagatelny wpływ mają partnerzy Lucky Vent, wśród których można wymienić takie marki, jak Daikin, Belimo, Frapol, Systemair, Venture Industries, VBW, Samsung, Rockwool, Harmann, Mercor itp. Pełne zestawienie partnerujących nam firm znajdą Państwo pod adresem: http://luckyvent.pl/partnerzy/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded