Profile cover photo
Profile photo
Stefaniak s.c.Krzysztof Stefaniak, Janusz Stefaniak
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Nowoczesny trendy, związane z ekologicznym ogrzewaniem domów, powodują, że konieczne jest poszukiwanie nowych rozwiązań, spełniających współczesne standardy jakości. W naszej firmie zajmujemy się produkcją wysokiej klasy pieców centralnego ogrzewania. Znajdziecie Państwo u nas m.in. piece uniwersalne, które pozwolą Wam dobrać najkorzystniejsze paliwo do ogrzania Waszego domu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. http://www.stefaniak.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
SKAM – R DUO, to linia profesjonalnych kotłów, wyposażonych w podajnik ślimakowy. Niezawodność działania i wydajność zapewniają zastosowane, doskonałe podzespoły, takie jak żeliwny palnik drugiej generacji czy innowacyjny sterownik z algorytmem PID: http://www.stefaniak.pl/produkty/skamr-duo.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stefaniak, czyli specjalistyczna oferta ponad dwudziestu różnorodnych kotłów grzewczych, które znajdą Państwo w naszym katalogu. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby umożliwić Państwu jak najszerszy wybór modeli, wśród których z pewnością znajdą Państwo produkt najbardziej odpowiadający indywidualnym wymaganiom i potrzebom: http://www.stefaniak.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Stefaniak zlokalizowana jest w Pleszewie, przy ulicy Koźmińskiej 1e. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do zadawania pytań. Dane teleadresowe zamieściliśmy na naszej stronie internetowej. Chętnie udzielimy szczegółowych i wyczerpujących odpowiedzi: http://www.stefaniak.pl/kontak.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od wielu lat oferujemy naszym Klientom wysokiej jakości, wydajne i innowacyjne kotły na paliwa stałe. Szukamy najlepszych, nowoczesnych rozwiązań, aby nasze produkty odpowiadały na rosnące wymagania rynku. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://www.stefaniak.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W dziedzinie instalacji grzewczych nie ma miejsca na skróty i półśrodki. Tu każdy wadliwy element układu może zaważyć na życiu, czy zdrowiu użytkowników. W potwierdzeniu najwyższej jakości oferowanych produktów, przedstawiamy Państwu kopie certyfikatów, świadczących o pozytywnym przejściu badań, testów i ekspertyz: http://www.stefaniak.pl/certyfikaty.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ponad 24 lata obecności na rynku pozwoliły nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia, a także dostosowanie oferty do potrzeb Klientów, z uwzględnieniem wszelkich pojawiających się nowości. Dzisiejsza oferta to nowoczesne piece i kotły CO, które przedstawiamy na stronie: http://www.stefaniak.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bogate doświadczenie i ogromna wiedza pozwalają nam zaoferować Państwu produkt z najwyższej półki. Kotły i piece z naszej oferty, to doskonała odpowiedź na potrzeby rynkowe. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszych usług lub asortymentu, z przyjemnością udzielimy odpowiedzi. Pozostajemy do Państwa dyspozycji: http://www.stefaniak.pl/kontak.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwu kocioł z podajnikiem ślimakowym EKOR! Te nowoczesne kotły charakteryzują się ponad 85% wydajnością. Dodatkowo bezproblemowo i płynnie spalają ekogroszek, pellet i miał, a także mogą pracować w zakresie mocy od 15 aż do 300 kW. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Stefaniak: http://www.stefaniak.pl/produkty/ekor.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej w zakładce „Galeria” mogą Państwo zapoznać się z galerią fotograficzną wybranych modeli, produkowanych przez naszą firmę. Staramy się sukcesywnie wzbogacać materiał zdjęciowy, aby galeria stała się jak najbardziej reprezentatywna i ułatwiła Państwu wybór odpowiedniego modelu: http://www.stefaniak.pl/galeria/skam-bp.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded