Profile cover photo
Profile photo
Rastislav Zachar, BS
62 followers
62 followers
About
Posts

Post has shared content
Správné podání ruky, osobní rozhovory a oční kontakt byly důležité části prodeje od samotného prvopočátku obchodování. A přestože jsou tyto lidské faktory stále důležité, tak byly nahrazeny technologiemi, zejména v prvních krůčcích B2B cesty.
>> https://buff.ly/2CBY0Yb
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Už máte přečtený článek z posledního čísla časopisu EFEKTIVNÍ PODNIKÁNÍ, kde jsme vyzpovídali Romana Kantora, ředitele společnosti Beko?

>> https://buff.ly/2TX3mnF
Add a comment...

Post has shared content
Nedostatek personálu bývá jedním z nejčastěji zmiňovaných problémů mnoha firem. „Zakázek je dost, ale chybí nám lidi, a pokud už někoho seženeme, tak jde hlavně o fluktuanty bez zodpovědnosti,“ slyšíme z úst manažerů. Firmy si vzájemně přetahují zaměstnance, agentury prosperují a nálada manažerů bývá na bodu mrazu. Řídit nováčky bez zkušeností a potřebné kvalifikace totiž více připomíná péči o kojence než výkon a produktivitu.

Když se zeptáte schopných produktivních pracovníků, proč pracují právě pro svého zaměstnavatele, uvedou důvody, které jsou většinou stále stejné. Dobré vztahy se šéfem a v kolektivu. Mnoho schopných pracovníků svého šéfa respektuje, někdy až obdivuje. Vzájemný respekt či jeho nedostatek může rozhodovat o pevnosti vztahu a míře loajality.

Vyvarujte se demotivačním náladám a nástrahám! >> https://goo.gl/BXECWE

Někdy neškodí udělat si nezaujatou a velmi podrobnou inspekci celého náborového a adaptačního procesu. Jděte se osobně na všechno podívat, nedejte na prohlášení typu „nic už nemůžeme zlepšit!“. Najděte a odstraňte všechny překážky, které stojí v cestě mezi trhem práce a vaší firmou. Existuje dostatek bariér, které nám trh práce vytváří sám o sobě, není nutné k tomu přidávat cokoli, co by nábor lidí a práci s nimi komplikovalo.

Chcete více informací co udělat pro stabilitu týmu? >> https://goo.gl/BXECWE

Každý manažer by měl být v prvé řadě tím největším profesionálem nejen v oblasti, ve které pracuje, ale i skvělým šéfem.
Photo
Add a comment...

Post has shared content
#Reference
"Na semináři jsem našel mnoho odpovědí. Témata, která jsme na semináři rozvedli, mi efektivně pomáhají dávat lidem smysl jejich práce, motivovat je a udržet je na vysokém zájmu, tvořit, pomáhat a překonávat i ty nejtěžší překážky."

Miroslav Netušil,
business director CZECH PROMOTION Systems s.r.o.

Celá reference >> http://ow.ly/MB6Y30nb23q
Photo
Add a comment...

Post has shared content
O komunikaci již toho bylo napsáno hodně, a právem.
Pokud jiní lidé vidí, že jim nasloucháte, že se zajímáte o to, jak to vidí oni, že od nich očekáváte názor a pomoc, že jim dokážete projevit uznání, jste na nejlepší cestě, jak mít dobré a stabilní vztahy. Lidé získávají pocit něčeho společného, pocit skutečného partnerství a vnímají vás jako čitelného člověka, kterému je možné důvěřovat. Tento stav je velmi stabilním základem pro naplnění plánů, které vás jako skupinu čekají. Proto upřímná a otevřená komunikace je pro vztahy ve skupině jedním z jejích základních stavebních kamenů. A proto kdokoli, kdo ji překrucuje či vědomě zadržuje, sleduje více své utajené a dobře promyšlené cíle, než dobro skupiny, jejímž členem předstírá být.
>> http://ow.ly/S2pj30mS0Et

Jaké jsou nejčastější chyby v komunikaci?
Jak nebýt unavený?
Jak zvládat nepříjemné emoce lidí, které potkáváte?
>> http://ow.ly/S2pj30mS0Et
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Máte pocit, že práce obchodníka je nekonečné dohadování se o cenu, podmínky dodání a že spokojená je vždy jen jedna strana? Jaké je to být úspěšným obchodníkem, jaké byly prodejní začátky, tak přesně na to jsme vyzpovídali našeho kolegu Martina Kepku, který je nejen obchodníkem, ale i oceňovaným konzultantem.

http://ow.ly/4t1P30mHA79
Add a comment...

Post has shared content
Jak se vypořádávám s nezdary? Je to vlastně celkem jednoduché.
Stejně jako restartujete počítač tím, že ho vypnete, znovu zapnete a přeinstalujete operační systém, všichni lidé potřebují restartovat i sebe. Všichni se měníme, stárneme, začínáme znovu - a věci se mění.

Vaše cíle se mění, vaše podmínky se mění i vaše motivace se mění. Setkáváte se se zklamáním, výzvami a ztrátami. Pokud nezůstanete posedlí tím, kam míříte, stanete se člověkem, kterým nechcete být - ztracený, vyčerpaný a promrhaný.
Vytrvalost je vlastností legend. Možná nemůžete předvídat svou budoucnost, ale můžete ji navádět tím, že se každý den ukážete a překonáte rozptýlení, nezdary a malichernosti.
Jiní boj vzdají a skončí, jakmile věci nejdou, jak mají. Radši se vzdávají, než aby to vydrželi, dokud se jim to nepodaří.
Staňte se silnými a odolnými navzdory zkouškám, kterými procházíte.

https://vimeo.com/283017409
Add a comment...

Post has shared content
Co jsou nejčastější důvody, proč šéf, manažer, majitel firmy vyhoří? Jak se dlouhodobě udržet v kondici a být stále vůdcem pro své lidi?

Co jsou základní pravidla, která je nutné dodržovat? Jak vypadá Kodex manažera? To jsou témata, kterým se bude Rastislav Zachar věnovat během své přednášky „Jak se šéf dostane do pasti, ani neví jak“ na podzimní konferenci „Jak vyburcovat tým k motivaci„.

Na co vše se mohou účastníci těšit? Jaké problémy si během přednášky mohou vyřešit, tak právě na to jsme se zeptali samotného autora a přednášejícího Rastislava Zachara.

http://ow.ly/Fz7P30mrBgP
Add a comment...

Post has shared content
Další číslo časopisu EFEKTIVNÍ PODNIKÁNÍ je na světě!
Tentokráte je hlavním tématem MOTIVACE.

Příjemné čtení >>
https://issuu.com/successcz/docs/efektivni-podnikani-5
Add a comment...

Post has shared content
Jako každý měsíc jsme se všichni z Business Success sešli na naší pražské pobočce, abychom potvrdili výsledky za uplynulé období. Padl nejeden rekord a atmosféra na celofiremním meetingu byla skvělá. V září to v prodeji nejvíce rozjeli Bohouš Kuba, Janča Kubová a Rasťo Zachar. Gratulujeme a všem držíme palce do dalšího měsíce :)
#SuccessTeam
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded