Profile cover photo
Profile photo
Gór-Pis sp.j. Deweloperstwo. Sprzedaż mieszkań
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Zainteresowanie mieszkaniami od developerów nie słabnie. Coraz więcej osób decyduje się na zakup nowej nieruchomości, na czym traci rynek wtórny. Developerzy otrzymują coraz więcej zezwoleń na budowę, więc Klienci mają w czym wybierać. Jeśli interesuje was mieszkanie w Ząbkach, zapraszamy na naszą stronę http://gor-pis.pl/ . Tu znajdziecie aktualną ofertę mieszkań do kupienia. 
Photo

Post has attachment
Budowa bloku przy ulicy Szwolażerów w Ząbkach przebiega zgodnie z harmonogramem. W budynku A wstawiane są już okna. Dokładną fotorelację z placu budowy możecie znaleźć na stronie http://gor-pis.pl/realiz.html . Systematycznie pojawiają się na niej zdjęcia z kolejnych etapów pracy.
Photo

Post has attachment
Zakup nieruchomości w Ząbkach pod Warszawą to doskonały wybór. Cisza i spokój pozwalają zapomnieć o zgiełku, jaki panuje w stolicy. Natomiast dobra lokalizacja umożliwia szybki i bezpieczny transport do centrum miasta na zakupy czy do pracy. Jeśli jesteście zainteresowani zakupem mieszkania w Ząbkach, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Tu http://gor-pis.pl/ znajdziecie naszą aktualną ofertę.
Photo

Post has attachment
Rozpoczynając każdą nową inwestycję, staramy się podchodzić do niej z pełnym zaangażowaniem i nastawieniem na potrzeby przyszłych mieszkańców czy użytkowników budowanych przez nas lokali. Na etapie planu budowy podejmujemy rozmowy z odpowiednimi instytucjami, od których zależy rozwój przyszłej infrastruktury w okolicach naszej budowy. Zależy nam, aby w przyszłości mieszkańcy naszych osiedli mieli do dyspozycji bezpieczną drogę dojazdową, sieć sklepów, szkół czy przychodni oraz kompleksy wypoczynkowe. Więcek o ofercie na stronie http://gor-pis.pl/oferta.html . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej http://gor-pis.pl/realiz.html możecie na bieżąco śledzić postępu najnowszej inwestycji, czyli powstawanie Osiedla Szwoleżerów - Budynek A. Każdego dnia staramy się wykonać jak najwięcej prac, aby dotrzymać ustalonych terminów. Zależy nam, aby nasi Klienci mogli już niebawem zamieszkać w swoim wymarzonym i własnym mieszkaniu. Więcej informacji o inwestycji można uzyskać też w biurze sprzedaży. Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
W Polsce panuje przeświadczenie, że mieszkanie, w którym mieszkamy, powinno być własnościowe, a nie wynajmowane. Wiele osób czuje presję społeczeństwa, które uważa, że posiadanie własnego mieszkania to najważniejszy cel w życiu. Inaczej wygląda sytuacja na zachodzie Europy, na przykład w Niemczech aż 54% ludzi mieszka w czynszówkach. Jeśli macie dość wynajmowania mieszkania, zachęcamy do zakupu nieruchomości od nas. Więcej o ofercie na stronie http://gor-pis.pl/
Photo

Post has attachment
Rynek nieruchomości w ostatnim czasie rozwija się bardzo dynamicznie. Przez zwiększenie ilości zezwoleń na budowę, które otrzymały firmy developerskie, oferta nowych mieszkań stale rośnie. Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z naszą firmą, zachęcamy do kontaktu http://gor-pis.pl/ . Służymy radą i pomocą przy załatwianiu wszelkich formalności. Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Kupno mieszkania zawsze było i jest jedną z najważniejszych decyzji i zawsze na ostateczny wybór wpływ miało i ma wiele czynników. Jak pokazują najnowsze badania już nie cena i lokalizacja są najważniejszymi czynnikami wpływającymi na wybór, ale różnego rodzaju udogodnienia takie jak duży taras, miejsce parkingowe czy obecność placu zabaw dla dzieci. Z naszej strony zapewniamy Klientom te wszystkie udogodnienia, które są dla nich istotne. Więcej o ofercie na stronie http://gor-pis.pl/ . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Alternatywą dla drogich mieszkań w stolicy są te na obrzeżach miasta i w sąsiadujących miastach. Badania rynku nieruchomości pokazują, że coraz więcej młodych ludzi, którzy chcą mieć własne mieszkanie, jest w stanie wyprowadzić się z Warszawy. Dlatego też my oferujemy nowoczesne lokale w Ząbkach http://gor-pis.pl . Zapraszamy do współpracy.
Photo

Post has attachment
Powstające w Ząbkach Osiedle Szwoleżerów nabiera coraz większych rozmiarów. Prace idą pełną parą i zgodnie z harmonogramem. Na naszej stronie internetowej http://gor-pis.pl/realiz.html możecie śledzić postępy w budowie. A dokładniejszych informacji udzielą wam nasi pracownicy w biurze sprzedaży. Zapraszamy.
Photo
Wait while more posts are being loaded