Profile cover photo
Profile photo
METEX Jerzy Kurelski, Zdzisława Kurelska Spółka Jawna
3 followers
3 followers
About
Posts

Oprócz szerokiego wachlarza łożysk uznanej firmy FAG, znajdziecie w naszej ofercie także oprawy i części, smary łożyskowe, prowadnice liniowe, nagrzewnice pomiarowe, przyrządy pomiarowe oraz wiele innych. Zespół naszych wykwalifikowanych ekspertów pomoże Wam wybrać produkt najlepiej dopasowany do Waszych potrzeb, zapraszamy na http://metex-lozyska.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Łożyska baryłkowe powstały, aby łożyskować wały w wielkogabarytowych maszynach. Mają one możliwość przenosić bardzo duże obciążenia osiowe oraz promieniowe. Ponadto, łożyska baryłkowe dwurzędowe mogą przenosić obciążenia osiowe w dwóch kierunkach. Łożyska dzielą się na jednorzędowe i dwurzędowe, a więcej o nich przeczytacie na http://metex-lozyska.pl/lozyska-barylkowe/ .
Add a comment...

Nasze łożyska to innowacja, jakość i bezpieczeństwo. Dostarczamy najlepsze łożyska przede wszystkim dla klientów z branży motoryzacyjnej oraz dla przemysłu. Poznajcie naszą szeroką ofertę produktów FAG na http://metex-lozyska.pl/kontakt/.
Add a comment...

Poznajcie łożyska igiełkowe. Ich konstrukcja powoduje, że zastosowanie ich zagwarantuje dużą nośność przy niewielkim przekroju poprzecznym. Takie właściwości sprawiają, że najczęściej wykorzystuje się te łożyska w maszynach o ograniczonej przestrzeni. Więcej informacji na http://metex-lozyska.pl/lozyska-igielkowe/ .
Add a comment...

Prowadnice liniowe są powszechnie stosowane w zakładach stolarskich, wytwórczych czy fabrykach. Znacząco przyspieszają i ułatwiają pracę. Jeśli interesuje Was zakup prowadnic liniowych, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami oraz do odwiedzenia strony internetowej http://metex-lozyska.pl/prowadnice-liniowe/.
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy w ofercie wysokiej jakości łożyska oporowe, które stosuje się w celu przeniesienia nacisku, wymaganego do rozłączenia sprzęgła. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz do przeczytania szczegółowych informacji o łożyskach oporowych na http://metex-lozyska.pl/lozyska-oporowe/.
Add a comment...

Prowadnice liniowe służą do przemieszczania wózków lub różnych części maszyn po linii prostej. Są wykorzystywane w różnego rodzaju fabrykach i zakładach wytwórczych – przede wszystkich stolarskich, w przemyśle mechanicznym czy przemyśle metali ciężkich. Ułatwiają oraz przyspieszają pracę. Więcej na http://metex-lozyska.pl/prowadnice-liniowe/.
Add a comment...

Naszym stałym klientom oferujemy profesjonalne szkolenia oraz darmowy serwis naszych urządzeń. Dołączcie do grona naszych zaufanych odbiorców, poznajcie na naszą ofertę na http://metex-lozyska.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Wesołych Świąt Wielkanocnych, dużo zdrowia, radości i spokoju, a także wielu niezapomnianych chwil spędzonych z najbliższymi osobami życzy zespół Metex http://metex-lozyska.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wysokiej jakości łożysk firmy FAG. W naszej ofercie znajdziecie między innymi łożyska ślizgowe. Ten typ łożysk nie posiada żadnych pośredniczących elementów ruchomych. Łożyska ślizgowe mają głównie zastosowanie przy przenoszeniu bardzo dużych obciążeń. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na http://metex-lozyska.pl/lozyska-slizgowe/ .
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded