Profile cover photo
Profile photo
SKALNIK SKLEPY GÓRSKIE
494 followers -
Sklepy o profilu turystycznym i wspinaczkowym
Sklepy o profilu turystycznym i wspinaczkowym

494 followers
About
SKALNIK's interests
View all
SKALNIK's posts

Post has attachment
Promocja 2=3 na magnezję ! Kup trzy magnezje, a najtańszą z nich otrzymasz za darmo!
http://www.skalnik.pl/wspinaczka-magnezja.html?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=04.02
Photo

Post has attachment
Już we wtorek 21.02.2017 o godzinie 19.00 będziemy gościć Aleksander Lwow podczas wrocławskich Spotkań z Górami.

Wstęp oczywiście wolny! Zapraszamy

Budynek A-1 sala 329 Politechniki Wrocławskiej, Wybrzeże Wyspiańskiego 27.
Photo

Skalnik ostrzega przed nieuczciwymi praktykami

Drodzy Miłośnicy Outdooru, Szanowni Klienci, Partnerzy,

otrzymaliśmy sygnały o nieuczciwych praktykach stosowanych na rynku outdoorowym. Pragniemy przestrzec wszystkich przed witryną internetową www.wylogujsiezmatrixa.pl, która rzekomo służy sprzedaży odzieży i butów marek outdoorowych, których jesteśmy sprzedawcą. Pragniemy zaznaczyć, że firma Skalnik Sp. z o. o. nie ma nic wspólnego z tą witryną i usługami świadczonymi za jej pośrednictwem. Nie współpracujemy i nigdy nie współpracowaliśmy z tym podmiotem. Na stronie tej pojawiły się zdjęcia skradzione z naszego sklepu internetowego oraz nasze opisy produktowe. Osoby prowadzące tę witrynę naruszyły nie tylko prawa naszej firmy, bezprawnie wykorzystały wizerunek pracujących dla nas modeli, lecz także zastosowały nieuczciwe praktyki, proponując ceny, które w żaden sposób nie odzwierciedlają wartości produktów oraz nie odpowiadają mechanizmom rynku. Ponadto oferowana jest w tym miejscu sprzedaż, która nie objęta jest żadnym regulaminem. W zasobach strony nie znaleźliśmy nigdzie regulaminu rzekomego sklepu internetowego.

Wszystkich pragniemy zawiadomić, że sprawa została zgłoszona Policji oraz organizacjom, które zajmują się tego typu naruszeniami. Naszych partnerów biznesowych, konkurencję oraz klientów prosimy o monitorowanie tego typu zachowań. Pragniemy, żeby na rynku outdoorowym – który jest nie tylko naszą branżą, ale też i pasją – panowały zdrowe zasady konkurencji, a usługi były świadczone na najwyższym poziomie. Chcemy podziękować naszemu klientowi, który zwrócił nam uwagę na ten przypadek. Dokładamy wszelkich starań, by wyszukiwać w sieci tego typu zachowania. Prosimy naszych klientów o alarmowanie nas w podobnych sytuacjach. Takie działania chcą oszukać nas wszystkich.

Zarząd i pracownicy Skalnik Sp. z o. o.

Post has attachment
Dzisiaj wszystkie zamówienia wysyłamy za darmo :-)
Photo

Post has attachment
To już dziś! Wyjątkowa prelekcja z wyjątkowym gościem, Denis Urubko przedstawi nam prelekcję "Emocje Himalaizmu":


Zaczynamy punktualnie o godzinie 18.00

Drzwi do Auli otwieramy około 1730.

Przypominamy, że dzisiejsza prelekcja odbędzie się w nietypowym miejscu: Aula Główna Politechniki Wrocławskiej w budynku A1 przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27.

Wstęp Wolny! Zapraszamy.

Denis Urubko to jeden z najsłynniejszych światowych himalaistów. Pochodzący z Rosji alpinista (który rok temu otrzymał polski paszport) to piętnasty człowiek na ziemi, który był na wszystkich ośmiotysięcznikach i dopiero ósmy, któremu ta sztuka udała się bez wspomagania tlenem. Urubko ma na koncie ponad 20 wejść na gigantyczne szczyty Himalajów i Karakorum. Pierwsze zimowe wejścia na Manaslu i Gaszerbrum II stały się również jego udziałem. Ten ambitny alpinista wytyczył wiele nowych dróg w górach, w tych najwyższych wyznaczył nowe linie na: Broad Peak, Manaslu, Cho Oju i Lhotse. Niewiele jest osób, które szybkością działania i determinacją mogą Denisowi Urubko dorównać w drodze na szczyt. Długo niepobite były rekordy Denisa na Elbrusie, a także w górach Pamiru i Tien-Szanu, gdzie przez 17 lat triumfował jako najszybsza Śnieżna Pantera. Podczas spotkania zatytułowanego „Emocje himalaizmu” dowiecie się dlaczego Denis wciąż podejmuje się nowych górskich projektów i jak alpinizm kształtuje osobowość człowieka. Denis to nie tylko alpinista światowego formatu. To także autor wielu książek i świetny mówca. Zarezerwujcie sobie w kalendarzu termin dla niego, a na pewno nie będziecie się nudzić.
PhotoPhotoPhoto
17.11.2016
3 Photos - View album

Post has attachment
Oswajamy lęki. Czarna wdowa nadal lgnie do produktów Black Diamond. #czarnawdowa #spider #blackdiamond #skalnik #halloween #outdoorlife 
PhotoPhotoPhoto
31.10.2016
3 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment
Chcesz, żeby Twoje zdjęcie było na kalendarzu Skalnika 2017? Brakuje Ci pięć stówek do wymarzonego szpeju? Nic prostszego! Weź udział w naszym konkursie!

Sprawdź szczegóły:

http://www.skalnik.pl/konkurs-zdjecie-kalendarz-a
Photo

Post has attachment
Biegasz za Pokemonami, aż bolą Cię nogi? Prawdziwi mistrzowie Pokemon GO dobrze wiedzą, że wygodne buty to priorytetowa sprawa. Z naszymi butami złapiesz ich więcej. Dzięki nim możesz także dotrzeć w niedostępne miejsca, do których nie dojdą gracze w trampkach. Wyjdź poza schemat i szukaj tam, gdzie nikt nie szuka.
http://www.skalnik.pl/buty-niskie-pokemon.html?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=pokemon
Photo

Post has attachment
Bardziej cwany od złodzieja. 2950 Money Box RFID - portfel chroniący przed skanowaniem kart.
http://www.skalnik.pl/maly-bagaz-portfele.html
Photo
Wait while more posts are being loaded