Profile cover photo
Profile photo
Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii
About
Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii's posts

Stawiamy przede wszystkim na odpowiedzialność społeczną w biznesie. To właśnie dlatego organizujemy kursy dla producentów kotłów oraz innych urządzeń. Jeżeli jesteście ciekawi, jak możemy pomóc matce ziemi, to zachęcamy do kontaktu: http://www.topten.info.pl/.

Post has attachment
Przypominamy, że na naszej stronie internetowej znajdą Państwo specjalistyczne poradniki opracowane na potrzeby zielonych zamówień publicznych. Więcej informacji na ten temat umieszczonych zostało pod adresem: http://www.topten.info.pl/. Serdecznie zapraszamy do lektury!
Photo

Pamiętajcie Państwo, że oszczędzanie prądu, to nie tylko oszczędność dla naszego portfela, ale również ukłon w kierunku środowiska naturalnego. Zdecydowana większość elektrowni używa do wytwarzania prądu nieodnawialnych źródeł energii. Zwiększone zapotrzebowanie na prąd jest równoznaczne z większym wydobyciem węgla, a co za tym idzie zwiększoną emisją płynów i gazów do środowiska. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo pod adresem: http://topten.info.pl/.

Post has attachment
Obecnie trudno wyobrazić sobie prowadzenie gospodarstwa domowego bez energii elektrycznej. Zdecydowana większość urządzeń domowych zasilana jest prądem. Używamy go przeważnie go ogrzewania, gotowania, zmywania, przechowywania żywności, prasowania oraz wielu innych czynności. Naszym celem jest przekonanie Państwa, że istnieje możliwość rozsądnego gospodarowania energii bez rezygnowania z wygodnego życia. Po więcej informacji zapraszamy na: http://topten.info.pl/.
Photo

Nasza inicjatywa ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej Polaków, poprzez dostarczanie aktualnych informacji o energooszczędnych rozwiązaniach. Swoje rozwiązania promujemy głownie poprzez edukację, dlatego zajmujemy się m.in. organizacją konkursów dla szkół. Więcej informacji na ten temat umieszczonych zostało pod adresem: http://www.topten.info.pl/

Post has attachment
Myśląc o potrzebach współczesnych konsumentów stworzyliśmy bezpłatną aplikację ecoGator. Dzięki niej w łatwy sposób zaoszczędzicie Państwo energię elektryczną. Nie czekajcie i ściągnijcie ją już dzisiaj! http://www.topten.info.pl/
Photo

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zużycie energii dotyczy nie tylko gospodarstw domowych, ale również szeregu inwestycji publicznych. Poprzez prowadzenie portalu chcemy dostarczać organom administracyjnym informacji o urządzeniach spełniających kryteria zielonych zamówień publicznych. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo pod adresem: http://www.topten.info.pl/.

Post has attachment
Chcemy propagować odpowiedzialność społeczną w biznesie, dlatego też organizujemy szereg konkursów dla producentów kotłów i wielu innych urządzeń, w celu promowania najlepszych energooszczędnych rozwiązań. Wierzymy, że wspólnie możemy pomóc naturze! http://www.topten.info.pl/
Photo

Post has attachment
Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do tych z Państwa, którzy urządzają mieszkanie. Zdajemy sobie sprawę  z tego, jak wiele urządzeń elektrycznych jest obecnie na rynku i chcemy ułatwić Wam ich wybór. Zapraszamy: http://www.topten.info.pl/.
Photo

Projekt TOPTEN to genialna inicjatywa europejska realizowana aż w 16 krajach wspólnoty. Wszystkich Państwa zapraszamy do zapoznania się z infografiką umieszczoną na naszej oficjalnej stronie internetowej: http://www.topten.info.pl/.
Wait while more posts are being loaded