Profile cover photo
Profile photo
Notariusz Katarzyna Grzybowska. Kancelaria Notarialna Centrum czynna w sobotę
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Na stronie internetowej Kancelarii Notarialnej Katarzyny Grzybowskiej przygotowaliśmy dla Państwa pełen zakres czynności notarialnych, składających się na naszą ofertę. Jednocześnie przypominamy, iż taksę notarialną reguluje Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości: http://www.notariusz-grzybowska.pl/zakres_uslug.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z Kancelarią Notarialną Katarzyny Grzybowskiej przebiegała w miłej atmosferze, a przy tym kompleksowo i sumiennie. Szanujemy zarówno czas naszych Klientów, jak i przejrzystość zasad, według których podejmowane są wszelkie czynności notarialne: http://www.notariusz-grzybowska.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obok stałych dni i godzin przyjęć naszych Interesantów, umożliwiliśmy umówienie spotkania także w dniach wolnych od pracy, co ustalamy indywidualnie z Klientem. Nasza Kancelaria usytuowana jest w dogodnym miejscu w centrum Szczecina, dzięki czemu nie będą Państwo mieli problemów z zaparkowaniem samochodu: http://www.notariusz-grzybowska.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na stronie naszej Kancelarii, w zakładce „Dokumenty” przedstawiamy szczegółowy wykaz wymaganych przez notariusza dokumentów. W niektórych sprawach, w zależności od ich charakteru, mogą być potrzebne akta, zaświadczenia, odpisy i inne dokumenty, których wykaz również został ujęty pod adresem: http://www.notariusz-grzybowska.pl/dokumenty.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Spotkania, na których omawiamy z naszymi Klientami daną czynność notarialną, tłumaczymy istotę sprawy, jej cele i skutki prawne oraz wskazujemy niezbędne dokumenty są bezpłatne. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, możliwe jest również umówienie spotkania w innym, niż Kancelaria miejscu. Szczegóły znajdą Państwo na stronie: http://www.notariusz-grzybowska.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kancelaria Notarialna Notariusz Katarzyny Grzybowskiej oferuje swoje usługi od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00 – 15:00. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu omówienia szczegółów lub ustalenia terminu wizyty: http://www.notariusz-grzybowska.pl/kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza Kancelaria Notarialna pozostaje do Państwa dyspozycji we wszystkie dni powszednie, w godzinach od 9:00 do 17:00, przy czym uwzględniamy także spotkania w dni wolne od pracy, szczególnie w soboty. Dalsze informacje przybliży Państwu nasza strona internetowa: http://www.notariusz-grzybowska.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby strona internetowa Kancelarii Notarialnej Katarzyny Grzybowskiej stanowiła źródło cennych informacji o charakterze pracy notariusza, a także praktycznej wiedzy dla osób korzystających z usług notarialnych. W zakładce „Dokumenty” zawarliśmy najczęściej wymagane zaświadczenia i dokumenty: http://www.notariusz-grzybowska.pl/dokumenty.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aby akt notarialny nabrał ważności w świetle prawa, powinien zostać sporządzony wyłącznie przez notariusza oraz asesora notarialnego. Ponadto musi zawierać treści określone Prawem o notariacie. Więcej informacji zamieściliśmy dla Państwa na stronie: http://www.notariusz-grzybowska.pl/zakres_uslug.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Długą listę usług świadczonych przez Kancelarię Notarialną Katarzyny Grzybowskiej przedstawiamy Państwu na naszej stronie internetowej. Sporządzanie aktów notarialnych, poświadczeń, aktów poświadczeń dziedziczenia, spisywanie protokołów i inne czynności notarialne wymieniamy pod adresem: http://www.notariusz-grzybowska.pl/zakres_uslug.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded