Profile cover photo
Profile photo
Prosperus Polska Sp. z o.o.
About
Posts

Post has attachment
Rzetelność i dokładność w tłumaczeniu tekstów jest niezwykle ważna, ponieważ wystarczy jedno błędnie przetłumaczone słowo, aby całe zdanie diametralnie zmieniło swój sens. Dlatego tłumaczenie warto powierzyć profesjonalistom z doświadczeniem. Szczególnie, jeśli jest to tekst specjalistyczny lub dokument urzędowy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Biura Tłumaczeń Prosperus Polska: http://prosperuspolska.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Proponujemy Państwo bezpłatną wycenę tłumaczenia w ekspresowym tempie. Po przesłaniu nam zeskanowanych dokumentów, maksymalnie w ciągu 25 minut otrzymają Państwo odpowiedź. Terminy odbioru dokumentów ustalamy indywidualnie, w zależności od długości tłumaczonego tekstu. Wszystkich z Państwa zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do skorzystania z oferty: http://prosperuspolska.pl/#onas.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polacy często kupują samochody za granicą Polski. To korzystna inwestycja, jednak należy pamiętać o tym, że sprowadzone do Polski auto, od tej pory powinno posiadać polskie dokumenty. Nasze Biuro Tłumaczeń zajmuje się tłumaczeniem dowodów rejestracyjnych, kart identyfikacyjnych, poświadczenia cesji i innych dokumentów potrzebnych do zarejestrowania samochodu w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na stronie: http://prosperuspolska.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szanowni Klienci! Na naszej stronie umieściliśmy cennik, z którego mogą Państwo skorzystać również przy tłumaczeniach online. Jeśli życzą Państwo sobie indywidualną wycenę tłumaczenia dokumentów samochodowych, urzędowych lub ekonomicznych, zapraszamy do kontaktu. Wystarczy, że zeskanują Państwo potrzebne dokumenty, a my, maksymalnie w ciągu 25 minut, dokonamy wyceny tłumaczenia. Zapraszamy: http://prosperuspolska.pl/#cennik.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każdy z naszych tłumaczy przysięgłych figuruje w rejestrze Ministerstwa Sprawiedliwości. Wykonujemy uwierzytelnione i nieuwierzytelnione tłumaczenia dokumentów w różnych językach obcych. Profesjonalizm i zaangażowanie przyświeca nam przy wykonywaniu każdego zlecenia. Aby skontaktować się z nami, zapraszamy na stronę: http://prosperuspolska.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze tłumaczenia są wykonywane zgodnie z obowiązującą ustawą o zawodzie tłumacza przysięgłego z dnia 25 listopada 2004 Dz.U. z dnia 27 grudnia 2004 roku oraz z zaleceniami Kodeksu Tłumacza Przysięgłego. Najwyższa jakość tekstów i rzetelne przekłady zapewniają nam szerokie grono zadowolonych Klientów. Aby zapoznać się z oferowanymi przez nas usługami zapraszamy na stronę: http://prosperuspolska.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Biuro Tłumaczeń Przysięgłych Prosperus zatrudnia doświadczonych tłumaczy języka francuskiego, angielskiego, niemieckiego, włoskiego oraz niderlandzkiego. Dokonujemy przekładów dokumentów urzędowych, a także tekstów specjalistycznych, m.in. z dziedziny ekonomi. Więcej o warunkach współpracy z naszą firmą na stronie: http://prosperuspolska.pl/#onas.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma zajmuje się tłumaczeniem kart pojazdu, dowodów rejestracyjnych, a także umów o pracę i briefów. Możecie nam też zlecić wykonanie przekładu aktu urodzenia czy umowy handlowej. Władamy biegle wieloma językami, w tym m.in. flamandzkim i holenderskim. Przewidujemy możliwość współpracy z klientem on-line: http://prosperuspolska.pl/wgraj.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Agencja tłumaczeń Prosperus wykonuje uwierzytelnione i nieuwierzytelnione przekłady dokumentów w językach obcych. Zatrudniamy tłumaczy przysięgłych języka angielskiego, francuskiego, niderlandzkiego, włoskiego oraz niemieckiego, a zlecenia realizujemy również on-line. Jeśli potrzebujesz przekładu dokumentów samochodowych, aktu małżeństwa czy umowy o pracę, to zachęcamy do kontaktu: http://prosperuspolska.pl/#kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli interesują Was tanie tłumaczenia online, to zapraszamy do korzystania z usług agencji Prosperus! Posiadamy doświadczenie w tłumaczeniu dowodów rejestracyjnych, a także umów o pracę i aktów urodzenia. Zatrudniamy tłumaczy języka holenderskiego, angielskiego, francuskiego, niemieckiego oraz włoskiego. Po przesłaniu dokumentów przez Internet, wykonamy dla Was bezpłatną wycenę :http://prosperuspolska.pl/#onas.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded