Profile cover photo
Profile photo
Dolomites Summer
108 followers
108 followers
About
Dolomites Summer's posts

Post has shared content

Post has shared content
Po wakacjach, witamy wszystkich narciarzy,  oferta zimowa już na naszych stronach www.dolomity.com.pl - dużo nowości i promocji. 

Zawarliśmy wiele korzystnych kontraktów na skipassy w Andalo, Pinzolo ( Madonna Di Campiglio)  Ponte Di Legno / Tonale i na Tre Valli. Z Voucherem Dolomity Tour można wykupić skipass z dużą zniżką. Tradycyjnie zapraszamy na Freeski, to najtańsza oferta w sezonie.

Będą cztery  szkółki z polskimi licencjonowanymi instruktorami w Andalo, Pinzolo, Falcade i w Ponte Di Legno/Tonale. i jak co roku posiadamy  licencję Polskiego Związku Narciarskiego. 

Pomimo Ustawy o deregulacji zawodów, wszyscy nasi instruktorzy są profesjonalnymi Instruktorami PZN SITN. Trasy narciarskie czekają na Państwa już od 08.12.2013, sezon potrwa do 06.04.2014. Apartamenty taniutkie, nowe hotele i  ośrodki, nowe trasy no i chyba....piękna pogoda jak to w Dolomitach bywa. 

Polecamy promocję skipassów na Trevalli, naszą piękną wieś alpejską Falcade, bardzo dobre ceny w Andalo no i super tanie skipassy w Ponte Di Legno /Tonale i promocyjne tygodnie w Pinzolo ( Madonna Di Campiglio). Rekomendujemy również  bardzo piękny, nieznany ośrodek narciarski w Dolinie Auriny, byliśmy w marcu , istne cudo. 

Serdecznie Państwa pozdrawiam,  a pociechom życzę sukcesów w szkole i nadziei ,że ferie zimowe już niedługo....
Władysława Jura 

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhoto
Dolomites summer
4 Photos - View album

The Dolomites declared a UNESCO World Heritage Site

The Dolomites are part of an area covering 5 different Italian provinces: Trento, Belluno, Bolzano, Pordenone, Udine.

Nine dolomite groups have been inscribed on the list of protected world heritage sites by UNESCO: Pelmo-Croda da Lago, the Marmolada, Pale di San Martino-San Lucano, the Bellunese Dolomites, the Friulane and Oltre Piave Dolomites, the Northern Dolomites, Puez-Odle, Sciliar-Catinaccio- Latemar, Bletterbach, the Brenta Dolomites.
Wait while more posts are being loaded