Profile cover photo
Profile photo
Dach Partner Sp. z o.o
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Rolety nadstawne montowane są tylko na etapie budowy obiektu lub wymiany stolarki okiennej w obiektach już istniejących. Skrzynkę rolety nakłada się na ramę okna lub drzwi. Końcowy efekt jest taki, że roleta wydaje się być częścią okna, co zapewnia znakomite walory estetyczne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą rolet - http://www.dach-partner.pl/rolety.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta obejmuje także profesjonalne systemy odwadniania. Prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości rynien stalowych lub rynien PCV, które umożliwiają sprawne odprowadzanie wody deszczowej. Oferujemy rynny takich producentów jak: Marley, Kaczmarek czy Galeco. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem - http://www.dach-partner.pl/rynny.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy wiele rodzajów pokrycia dachowego. Posiadamy dachówki ceramiczne, betonowe oraz blachy dachówkowe. Te ostatnie sprawdzą się zwłaszcza w przypadku dachów płaskich. Warto dodać, że blachy dachówkowe są lekkie i tym samym nie obciążają konstrukcji budynku. Polecamy - http://www.dach-partner.pl/blachy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oprócz dachów nasza oferta materiałów budowlanych obejmuje także przydatne akcesoria dachowe. Proponujemy wyłazy i wkręty dachowe oraz kominki wentylacyjne i nie tylko. Nasze produkty znakomicie nadają się do wykończenia strefy komina, strefy kalenicy, a także strefy okapu - http://www.dach-partner.pl/akcesoria-dachowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Warto zadbać, by straty ciepła były w naszym domu jak najmniejsze. Dobrym wyjściem będzie zainwestowanie w okna energooszczędne. Ze względu na swoje parametry i zastosowane rozwiązania gwarantują mniejsze zużycie energii. Oferujemy szeroki wybór energooszczędnych okien, zarówno fasadowych, jak i dachowych. Zachęcamy do współpracy - http://www.dach-partner.pl/okna.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się nie tylko sprzedażą materiałów budowlanych, lecz także ich transportem oraz montażem. Posiadamy bogaty asortyment, dzięki czemu Klienci mają możliwość kupienia wszystkich niezbędnych materiałów w jednym miejscu. Zachęcamy do współpracy i odwiedzenia naszego salonu - http://www.dach-partner.pl/kontakt-dach-partner.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Interesują Państwa akcesoria dachowe? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie. Proponujemy m.in. wyłazy i wkręty dachowe oraz kominki wentylacyjne. Nasz asortyment będzie bardzo przydatny podczas wykończenia strefy komina, strefy kalenicy, a także strefy koszu i strefy okapu. Zapraszamy - http://www.dach-partner.pl/akcesoria-dachowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rolety zewnętrzne posiadają wiele zalet. Skutecznie izolują ciepło, bronią przed nieproszonymi gośćmi, a po częściowym opuszczeniu dobrze chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem. Oferujemy także wersje z moskitierą, które przydadzą się szczególnie latem. Polecamy - http://www.dach-partner.pl/rolety.
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że jesteśmy jedynym salonem w Wielkopolsce, który w jednym miejscu posiada wystawkę większości producentów dachów? Na naszą ofertę nie ma mocnych. Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi materiałami do budowy domu i wykończenia wnętrz. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem - http://www.dach-partner.pl/dachy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukasz dachówek? A może okien i rolet? Potrzebujesz również kupić drzwi wewnętrzne? Wcale nie musisz w tym celu odwiedzać kilku sklepów naraz. Wszystkie potrzebne materiały znajdziesz w jednym miejscu – w salonie Dach Partner w Koninie. Posiadamy bogaty wybór materiałów budowlanych - http://www.dach-partner.pl/kontakt-dach-partner.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded