Profile cover photo
Profile photo
Hurtownia elektryczna Kuba Oswietlenie Przewody Gniazdka artykuly elektrotechnic
About
Posts

Post has attachment
Profesjonalny zespół towarzyszy Ci na każdym etapie pracy: od projektu, poprzez konstrukcję i montaż, po usługi serwisowe. Łączymy wieloletnie doświadczenie z systematycznym testowaniem nowych rozwiązań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.kuba.com.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pulpity sterownicze dyspozytorskie przeznaczone są m.in. do zastosowania w przemyśle oraz firmach i instytucjach korzystających z systemów nadzoru i sterowania. Na specjalne zamówienie istnieje możliwość wykonania pulpitów o nietypowych wymiarach gabarytowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.kuba.com.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Instalacja elektryczna w domu stanowi część większej sieci niskiego napięcia składającej się z układu przewodów w obrębie budynku wraz ze sprzętem elektroinstalacyjnym. Za początek instalacji elektrycznej w domu uznaje się zaciski wyjściowe wewnętrznej linii zasilającej w złączu. Całość zakończona jest punktem odbioru energii elektrycznej, czyli gniazdem wtykowym, punktem świetlnym lub zainstalowanym na stałe odbiornikiem energii elektrycznej. Rozprowadzenie tego typu instalacji w domu ma na celu dostarczenie energii lub sygnałów elektrycznych do poszczególnych odbiorników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.kuba.com.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Systemy kamer bezpieczeństwa to elektroczułe wyposażenie ochronne, którego działanie jest oparte na zasadzie przetwarzania obrazu. Nadajnik i odbiornik są zintegrowane w jednej obudowie. Kompaktowe systemy kamer nie wymagają dodatkowego oprogramowania i mogą być uruchamiane jednym naciśnięciem przycisku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.kuba.com.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zarówno kurtyny, jak i bariery mają stanowić ochronę przed wtargnięciem człowieka w strefę niebezpieczną. Jeżeli człowiek (lub jakiś inny obiekt) przetnie nawet jedną wiązkę, wysyłany jest sygnał do układu sterowania maszyny. Kurtyna świetlna też stanowi barierę ochronną. Te optoelektroniczne urządzenia zabezpieczające powinny być zbudowane w taki sposób, aby na ich pracę nie miały wpływu zakłócenia elektryczne lub inne źródła światła. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.kuba.com.pl/oferta/safety-systemy-bezpieczenstwa.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
We współczesnych systemach zapewniających bezpieczeństwo pracowników przy obsłudze maszyn lub bezpieczną automatyczną pracę różnych urządzeń produkcyjnych stosuje się zaawansowane środki techniczne, wykorzystujące różnorodne zjawiska fizyczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.kuba.com.pl/oferta/safety-systemy-bezpieczenstwa.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mówiąc o zatrzymaniu awaryjnym maszyny, należy mieć na uwadze w pierwszej kolejności wyłączenie poprzez ingerencję w główny obwód prądowy. Rozwiązanie tego typu znajduje zastosowanie w prostych napędach, w których może być uwzględnione urządzenie do oddzielenia ochronnego sieci przez łącznik główny oraz urządzenie do zatrzymania w sytuacji awaryjnej (wyłącznik awaryjny). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.kuba.com.pl/oferta/safety-systemy-bezpieczenstwa.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie ma wątpliwości, że wydajność produkcji i bezpieczeństwo ludzi muszą iść w parze. Zazwyczaj elementy odpowiedzialne za bezpieczeństwo, które są odpowiednio wdrożone, przyczyniają się w dużej mierze do wzrostu produkcji. Nowoczesne elementy bezpieczeństwa są w stanie zaadaptować się do maszyny, a co za tym idzie, zapewniają bezpieczne środowisko pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.kuba.com.pl/oferta/safety-systemy-bezpieczenstwa.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mata kontaktowa bezpieczeństwa jest stosowana jako zabezpieczenie powierzchni niebezpiecznych obszarów pracy przy maszynach np.: prasach, ramionach wychylnych robotów, zwijarkach, automatach i innych urządzeniach przerzutowych. Wejście na matę daje rozkaz sterujący do natychmiastowego STOP-u niebezpiecznego ruchu. To szybkie sterowanie kontaktowe jest możliwe dzięki leżącemu wewnątrz przełącznikowi powierzchniowemu, który jest zalany w poliuretanie, co daje wodoszczelność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.kuba.com.pl/oferta/safety-systemy-bezpieczenstwa.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kamery bezpieczeństwa mogą być użyte do monitorowania magazynów, domów, lub też biur. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz kamer bezpieczeństwa z nagrywaniem, kamery przewodowe, jak również bezprzewodowe kamery dające się zastosować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.kuba.com.pl/oferta/safety-systemy-bezpieczenstwa.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded