Profile cover photo
Profile photo
P.P.H.U DREW-POL Zbigniew Stańczyk
1 follower
1 follower
About
P.P.H.U DREW-POL Zbigniew Stańczyk's posts

Post has attachment
Przed przystąpieniem do każdego zlecenia dokładnie sprawdzamy, czy działamy zgodnie ze wszystkimi zasadami higieny pracy. Satysfakcja naszych Zleceniodawców jest dla nas najważniejsza! Na stronie: http://tartakprzewozny.eu/ znajdują się dodatkowe informacje. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.
Photo

Post has attachment
Chętnie podejmiemy się demontażu i usuwania azbestu z płyt dachowych czy elewacyjnych. W naszej pracy stawiamy największy nacisk na bezpieczeństwo. Zapewniamy, że decydując się na nasze usługi będziecie zadowoleni! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnej na stronie: http://tartakprzewozny.eu/.
Photo

Post has attachment
Specjalnie dla Państwa udzielamy profesjonalnych porad dotyczących więźby dachowej. Ponadto dysponujemy nowoczesnym sprzętem, co pozwala nam na szybką realizację każdego zlecenia. Satysfakcja naszych Zleceniodawców jest priorytetem naszej działalności! Zachęcamy do skorzystania z naszych usług: http://tartakprzewozny.eu/.
Photo

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi? Oferujemy nie tylko konkurencyjne ceny, ale i zapewniamy profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Z naszych usług skorzystało liczne grono Klientów, którzy uważają nas za firmę godną polecenia. Przekonajcie się sami! http://tartakprzewozny.eu/
Photo

Post has attachment
Czy chcielibyście Państwo, aby przecieranie drewna odbyło się w wyznaczonym przez Was miejscu? Dla nas to żaden problem! Wasza satysfakcja jest priorytetem naszej działalności, dlatego ofertę zawsze staramy się dostosować do oczekiwań naszych Klientów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług: http://tartakprzewozny.eu/.
Photo

Post has attachment
Pamiętajcie Państwo, że azbest może być naprawdę niebezpieczny. Niestety nie wiele osób wie, że nawet płyty azbestowo – cementowe (nawet gdy są wyłącznie pokryciem dachowym) mogą zagrażać zdrowiu. Płyty, które leżą na drodze zawierają aż 13% rakotwórczego azbestu. Dlatego jeśli chcecie usunąć azbest, zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalistów (http://tartakprzewozny.eu/).
Photo

Post has attachment
Pamiętajcie Państwo, że wdychanie azbestu jest bardzo niebezpieczne. Jest to chorobotwórczy pył, który może doprowadzić do wielu problemów zdrowotnych. W miejscach, w których jesteśmy narażeni na kontakt z azbestem należy zachować wszystkie środki bezpieczeństwa. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://tartakprzewozny.eu/.
Photo

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługami taterniczymi, których się podejmujemy. Gwarantujemy, że do każdego zlecenia podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem. Dbamy o najwyższą jakość usług, ponieważ satysfakcja Klienta jest priorytetem naszej działalności. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty: http://tartakprzewozny.eu/.
Photo

Post has attachment
Oferujemy Państwu profesjonalne usługi z zakresu transportu oraz składowania azbestu. Zajmujemy się również przecieraniem drewna. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, która znajduje się na stronie: http://tartakprzewozny.eu/. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą!
Photo

Post has attachment
Czy macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące więźby dachowej? Skontaktujcie się z nami już dziś! Chętnie udzielimy fachowej porady oraz udzielimy wszystkich niezbędnych informacji. Profesjonalną radą służymy w zakresie zarówno montażu, jak i konstrukcji więźby dachowej. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://tartakprzewozny.eu/.
Photo
Wait while more posts are being loaded