Profile cover photo
Profile photo
Margo Seila
296 followers -
Blog autorki książki "Tajemnica Bransoletki". Powieść fantastyczna opowiadająca o zwykłej dziewczynie, 15-letniej Patrycji. Świat fantazji stoi przed Tobą otworem, wystarczy tylko tutaj zajrzeć:)
Blog autorki książki "Tajemnica Bransoletki". Powieść fantastyczna opowiadająca o zwykłej dziewczynie, 15-letniej Patrycji. Świat fantazji stoi przed Tobą otworem, wystarczy tylko tutaj zajrzeć:)

296 followers
About
Margo's posts

Post has attachment
Osoby urodzone pomiędzy: 22.00 a 24.00 – sprawdź to…
Osoby urodzone w tym przedziale godzinowym są bardzo zdolne i ambitne, a przy tym pewne siebie. Potrafią w nowatorski sposób rozwiązywać wszelkie problemy, tworzyć nowe i oryginalne pomysły, oraz wynajdywać nowe rozwiązania dla starych spraw. Nie lubią, gdy inni nie pozwalają im być na górze, gdyż to urodzeni przywódcy zawsze odnoszący sukces. Dokładnie znają swoją wartość i wiedzą jakie miejsce im się należy i jakie chcą zajmować w życiu. Lubią być doceniani i podziwiani. Często, aby to zdobyć pracują ponad granice własnej wytrzymałości. Jednak i oni potrzebują nieco wytchnienia, aby co jakiś czas uporządkować swoje życie i zyskać siły do dalszej pracy.
Więcej: http://margoseila.pl/2017/05/28/osoby-urodzone-pomiedzy-22-00-a-24-00/
Photo

Post has attachment
Osoby urodzone pomiędzy: 20.00 a 22.00 – sprawdź to…
Osoby urodzone w tym przedziale godzinowym są przemiłe i serdeczne. Zawsze skupiają wokół siebie mnóstwo przyjaciół i znajomych. To człowiek, który wszystko chce robić jak najlepiej. Często robi to, co musi zrobić, a nie to, czego tak naprawdę pragnie. Gdzieś wewnątrz siebie ma takiego wewnętrznego krytyka, który na bieżąco ocenia efekty swojej pracy. Podobnie postępuje też ze swoimi współpracownikami, których krytykuje za popełniane błędy.
Więcej: http://margoseila.pl/2017/05/24/osoby-urodzone-pomiedzy-20-00-a-22-00/
Photo

Post has attachment
Osoby urodzone pomiędzy: 18.00 a 20.00 – sprawdź to…
Osoby urodzone w tym przedziale godzinowym są bardzo wrażliwe na ból innych. Ich relacje z ludźmi są bliskie i ciepłe. Zawsze chętnie udzielają pomocy drugiemu człowiekowi, z pewnością można na nich polegać. Są troskliwi, opiekuńczy, nieźle potrafią łagodzić wszelkie konflikty i wysłuchać osoby, które cierpią i potrzebują wsparcia. Nie mają również większych trudności w nawiązywaniu kontaktu z innymi, łatwo rozumieją ich postępowanie. Od życia nie oczekują zbyt wiele, akceptują je takim jakie jest. Jedyne na czym im zależy to na szczęściu rodziny i najbliższych im osób.
Zapraszam na nowy post: http://margoseila.pl/2017/05/21/osoby-urodzone-pomiedzy-18-00-a-20-00/
Photo

Post has attachment
Osoby urodzone pomiędzy: 16.00 a 18.00 – sprawdź to…
Osoby urodzone w tym przedziale godzinowym mają wielu znajomych, ale niewielu prawdziwych przyjaciół. Zazwyczaj są otwarte na wszystko co się wokół nich dzieje, dlatego inni lubią przebywać w ich towarzystwie, gdyż potrafią słuchać i doradzić. Swoich uczuć nie pokazują, tak więc rzadko kto wie, co tak naprawdę czują. Mimo, iż osoby im bliskie starają się wydobyć z nich problemy, to nie udaje się im. Nie potrafią oni rozmawiać o tym, co ich boli. Nie ufają nikomu oprócz siebie.
Więcej w nowym poście: http://margoseila.pl/2017/05/17/osoby-urodzone-pomiedzy-16-00-a-18-00/
Photo

Post has attachment
Osoby urodzone pomiędzy: 14.00 a 16.00 – sprawdź to…
Osoby uodzone w tym przedziale godzinowym są niezwykle kreatywne i do tego bardzo sprytne. Nie cierpią też monotonii, lubią wszelkie zmiany i sami dążą do tego, aby w ich życiu ciągle się coś działo. Także jeśli chodzi o ich życie prywatne, pragną, aby ich partner życiowy podzielał ich pasje. Jeśli nie udaje im się kogoś takiego znaleźć, to wówczas nie są szczęśliwi, chociaż starają się tego nie okazywać.
Zapraszam na nowy post: http://margoseila.pl/2017/05/14/osoby-urodzone-pomiedzy-14-00-a-16-00/
Photo

Post has attachment
Osoby urodzone pomiędzy: 12.00 a 14.00
Osoby urodzone w tym przedziale godzinowym nigdy nie narzekają na nudę i brak zajęcia. Posiadają w sobie tyle energii i pasji, że trudno jest im zbyt długo usiedzieć w jednym miejscu. Zawsze znajdą dla siebie jakąś aktywność, która pozwoli im na małe szaleństwo. Chętnie też uprawiają sport, zwłaszcza takie dyscypliny, które wymagają wyzwań i ryzyka. Pomimo ciągłego zabiegania, nie można zarzucić im braku profesjonalizmu, co to, to nie. Jeśli podejmą się wykonania jakiegoś zadania, to choćby mieli nie spać w nocy, to doprowadzą zlecenie do końca.
Zapraszam na nowy post: http://margoseila.pl/2017/05/10/osoby-urodzone-pomiedzy-12-00-a-14-00/
Photo

Post has attachment
Osoby urodzone pomiędzy: 10.00 a 12.00 – sprawdź to…
Osoby urodzone w tym przedziale godzinowym posiadają wiele ukrytych talentów, ale boją się je pokazać światu. Są jednak wśród nich i tacy, którzy nie należą do zbytnio pracowitych, co powoduje, że zdolności te często nie zostają przez nich wykorzystane. Mimo to, osoby te nie narzekają na niedostatek, gdyż w życiu potrafią całkiem nieźle się ustawić lub związać z osobą niezależną finansowo.
Więcej przeczytacie na stronie: http://margoseila.pl/2017/05/07/osoby-urodzone-pomiedzy-10-00-a-12-00/
Photo

Post has attachment
Osoby urodzone pomiędzy: 8.00 a 10.00
Osoby urodzone w tym przedziale godzinowym to typowi indywidualiści, którzy ponad wszystko najwyżej cenią sobie własne towarzystwo. Nigdy ze sobą się nie nudzą, wręcz przeciwnie, wszystko lubią przemyśliwać i analizować w ciszy i spokoju. Posiadają krąg zaufanych przyjaciół z którymi mogą wyjść na kawę i porozmawiać. Nie imprezują, bo tego nie lubią.
Więcej: http://margoseila.pl/2017/05/03/osoby-urodzone-pomiedzy-8-00-a-10-00/
Photo

Post has attachment
Osoby urodzone pomiędzy: 6.00 a 8.00
Osoby urodzone o tym czasie są bardzo wrażliwe, silnie przeżywają różne wydarzenia i sytuacje. Cierpią, kiedy inni nie potrafią zrozumieć ich wnętrza i potrzeb. Sami także nie do końca akceptują tą swoją wrażliwość, niekiedy nawet się jej wstydzą, zwłaszcza w obecności obcych osób. Dzielą się swoimi przeżyciami tylko w obecności zaufanych przyjaciół lub osób, które dobrze znają.
Więcej na blogu: http://margoseila.pl/2017/04/30/osoby-urodzone-pomiedzy-6-00-a-8-00/
Photo

Post has attachment
Osoby urodzone pomiędzy: 4.00 a 6.00
Osoby urodzone w tym przedziale czasowym bardzo często nie mają zbyt wiele czasu dla siebie. Interesują się wszystkimi i wszystkim, co się wokół nich dzieje. Chętnie troszczą się, spełniają marzenia i pomagają innym w pokonywaniu trudności życia codziennego. To bardzo wrażliwe osoby posiadające romantyczną duszę i mocno angażujące się w sprawy sercowe. Dzięki temu, że należą do ludzi upartych i zawziętych, to są w stanie osiągnąć swój cel.
Sprawdź więcej: http://margoseila.pl/2017/04/26/osoby-urodzone-pomiedzy-4-00-a-6-00/
Photo
Wait while more posts are being loaded