Profile cover photo
Profile photo
Margo Seila
296 followers -
Blog autorki książki "Tajemnica Bransoletki". Powieść fantastyczna opowiadająca o zwykłej dziewczynie, 15-letniej Patrycji. Świat fantazji stoi przed Tobą otworem, wystarczy tylko tutaj zajrzeć:)
Blog autorki książki "Tajemnica Bransoletki". Powieść fantastyczna opowiadająca o zwykłej dziewczynie, 15-letniej Patrycji. Świat fantazji stoi przed Tobą otworem, wystarczy tylko tutaj zajrzeć:)

296 followers
About
Posts

Post has attachment
Kim są twórcy okładek do poszczególnych części „Tajemnicy Bransoletki”? Poznajcie ich bliżej.
Jak sami widzicie ta moja pisanina nie zakończyła się na pierwszej części „Tajemnicy Bransoletki”. Po dwóch latach powstała część druga i za chwilę wyjdzie część trzecia. Nie o tym jednak chcę napisać. Nie sama treść jest ważna w książce, ale i okładka. Wiele razy słyszałam i czytałam, że nie osądza się książki po okładce, ale… No właśnie. Nie zawsze tak się dzieje. Ja sama też mam coś takiego, że „ładna” okładka przyciąga mój wzrok. Niestety. Chyba, że lubię pisarstwo jakiego autora, wówczas okładka nie odgrywa dla mnie większej roli.
Więcej dowiecie się: www.margoseila.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jak powstawała książka „Tajemnica bransoletki”?

Zapewne myślicie, że przeczytacie, że napisałam książkę, bo postanowiłam być sławna, albo połknęłam bakcyla pisarskiego. Nic z tych rzeczy. Powód powstania „Tajemnicy bransoletki” był bardziej prozaiczny. Jak wspomniałam w poprzednim poście, nigdy nie myślałam, że kiedykolwiek i cokolwiek napiszę, nie mówiąc już o książce. Jednak napisałam, a to ze względu na moje dzieci, a konkretnie mówiąc, „Tajemnica bransoletki” powstała pod wpływem impulsu, którym była córka.

Asia była dobrą uczennicą, jednak jak większość nastolatek, nie zawsze rozumiała się z rówieśnikami. Była indywidualistką...

Więcej przeczytacie na stronie: www.margoseila.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzisiaj trochę nietypowo, bo chciałam opowiedzieć Wam trochę o sobie.
Zapraszam na: www.margoseila :)
Tam dowiecie się, kim jest Margo Seila.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
JONY DODATNIE CZY UJEMNE – JONIZATOR
Po co w domu kot? A może lepiej położyć przy łóżku bursztyn… Nie! Najlepiej zamknąć się w symulatorze lotów. Po co Ci jonizator?
Czy wiesz, dlaczego tak często chorujesz?
Pewnie zastanawiacie się, co takiego miałam na myśli, pisząc powyższe słowa. Kot, bursztyn, choroby – co też jeszcze wymyślę.

Nie pisałabym o tym, ale rozpoczął się rok szkolny i niektórzy już narzekają, że mają problemy z logicznym myśleniem. Powiecie mi zapewne zaraz: A kto ich nie ma?

Ja nie mam problemów z myśleniem. Dlaczego?

Tego dowiecie się zaglądając na moją stronę: www.margoseila.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ZAPYTAJ LUSTRA O ZDROWIE

Czy zmarszczki na twarzy są tylko oznaką upływającego czasu? Nie! Zmarszczki mogą niekiedy też świadczyć o chorobie.

Często spoglądając w lustro, patrzymy i stresujemy się, że znowu na twarzy pojawiła się zmarszczka. Kupujemy kremy i nakładamy duże ilości celem jej zredukowania. Niestety, nie zawsze nam to się udaje. Dlaczego? Bo ta zmarszczka, która pojawiła się na buzi, wcale nie musi oznaczać upływu czasu. Może oznaczać, że nasz organizm toczy choroba. Warto wówczas wziąć lusterko i dokładnie przyjrzeć się naszej zmarszczce, aby ewentualnie zapobiec chorobie. Dobrze też wiedzieć, że miejsce, gdzie pojawi się bruzda oraz jej głębokość może wiele nam o tej chorobie powiedzieć.

Więcej znajdziecie na: www.margoseila.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Twoje życie jest pełne problemów, z którymi nie potrafisz sobie poradzić. Czego się nie dotkniesz, napotykasz na przeszkodę.
Czy zastanawiałaś/eś się, dlaczego tak się dzieje? W czym tkwi Twój problem?

Wypraw się w podróż do przeszłości i sprawdź, jak poradzić sobie z nękającym Cię problemem.

KOŁO DŁUGU KARMICZNEGO – czyli problemy w przeszłości.

Czerwony – to kolor nadużywania siły i zwycięstwa. Prawdopodobnie stosowałaś/eś przemoc lub byłaś/eś ofiarą przemocy. Często, aby przeżyć, musiałaś/eś walczyć, konkurować lub chować się przed przemocą ze strony innych niczym szczur. Ten problem ciągnie się za Tobą i może być, że stosujesz przemoc w swojej rodzinie. Opamiętaj się i pozwól sobie pomóc.

Więcej na stronie: www.margoseila.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiesz, jakie było Twoje poprzednie wcielenie? Dlaczego warto wiedzieć, kim byłaś/eś w poprzednim życiu?
Jak to jest z tym poprzednim wcieleniem?
Podświadomie czujemy, że już kiedyś żyliśmy na tym świecie, ale gdy zaczynamy zgłębiać temat – stajemy się pragmatyczni i zaczynamy twierdzić, że to jakiś absurd. Może tak, może nie – trudno do zbadać. Chociaż w rozmowach ze znajomymi i nie tylko wyczuwałam nadzieję, że jednak dobrze byłoby mieć świadomość, że jeszcze kiedyś tu wrócimy i dokończymy swoje sprawy. Ja też chciałabym mieć możliwość powtórnego narodzenia się, ale chciałabym mieć pozostawioną świadomość, kim byłam wcześniej i co powinnam robić w życiu, aby osiągnąć szczęście.
Więcej na: www.margoseila.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zdarzyło się Wam, że będąc w jakimś nowym miejscu odnieśliście wrażenie, że już tu wcześniej byliście?
Ja miałam kilka takich zdarzeń i nie potrafiłam zrozumieć, dlaczego tak jest, skoro jestem tutaj po raz pierwszy...
To takie nietypowe - tak wówczas myślałam.
Dopiero od jakiegoś czasu dotarło do mnie, że to poprzednie wcielenia dają mi znać, że to one tu były.
Zagłębiłam się w tematykę i odkryłam, że faktycznie tak może być.
Chciałam więc się dowiedzieć, kim byłam w poprzednim wcieleniu i długo szukałam informacji w Internecie, jednak niczego ciekawego nie znalazłam. Dopiero w bardzo starym czasopiśmie wyszperałam "magiczną zabawę", która to dała mi odpowiedź.
Opisałam ją na mojej stronie, ale zaznaczam, że dzisiaj nie dowiecie się jeszcze kim byliście. Macie tydzień na przygotowanie się do tej wiadomości. Teraz musicie zaopatrzyć się w akcesoria o których napisałam, nastroić się ;) i poczekać do przyszłego piątku.
Pozdrawiam i zapraszam: www.margoseila.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Miłość, pieniądze i szeroko rozumiane szczęście – w zasięgu ręki. Za kilka dni możecie pomóc sobie zapewnić to wszystko. Jak to zrobić? Nie potrzeba wiele, wystarczy nam niebo i… czas spadających gwiazd.

Mamy sierpień, a jak sierpień to czas spadających gwiazd. Nie wiem, czy wiecie, ale sierpniowe noce należą do najpiękniejszych w lecie. To wtedy się najczęściej zakochujemy, mamy też większą ochotę na mały romans czy niezobowiązujący flirt. Wtedy nawet nie myślimy o konsekwencjach, jakie mogą nas spotkać. Ale to normalne, wszak jesteśmy tylko ludźmi…

Więcej na www.margoseila.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Często chorujesz i nie umiesz sobie z tym poradzić? Lekarz nie potrafi postawić diagnozy? Sprawdź, co tak naprawdę Ci dolega.

Mowa objawów chorobowych jest dosyć prosta i podlega pewnym powtarzającym się prawidłowościom. Wystarczy je poznać, by Twoja choroba nie stała się wrogiem, a raczej pomocnikiem, który skieruje Cię na właściwą drogę i pomoże wprowadzić dobre zmiany.

Pamiętaj – nie jesteś samym ciałem.

Jeśli bardzo często dokucza Wam:

Alergia – zazwyczaj taka osoba jest bardzo wrażliwa, boi się życia, dlatego często przyjmuje postawę obronną. Spróbuj otworzyć się na świat, życie jest zbyt krótkie, aby marnować je na strach. Nie jesteś sam, masz wokół rodzinę, znajomych, którzy Ci w tym pomogą. Zaryzykuj.

Więcej znajdziesz: www.margoseila.pl
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded