Profile cover photo
Profile photo
Marcin Gorgol tłumacz przysięgły języka angielskiego
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Oferta biura tłumaczeń w Sosnowcu jest naprawdę bogata. Podejmuję się zarówno tłumaczenia tekstów prawnych takich jak: akty notarialne, akty stanu cywilnego oraz inne dokumenty sądowe jak i zwykłych tekstów z języka angielskiego na polski i odwrotnie. Pełną ofertę znajdą Państwo pod tym linkiem - http://tlumaczprzysiegly.sosnowiec.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kupiłeś auto za granicą i chcesz przetłumaczyć dokumenty samochodowe? Zachęcam do skorzystania z moich usług w tym zakresie.Papiery mogą Państwo dostarczyć osobiście do biura lub wysłać drogą mailową. Wszelkie dane teleadresowe znajdują się na stronie internetowej - http://tlumaczprzysiegly.sosnowiec.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nawet pozornie nieistotne błędy językowe w tłumaczeniach mogą całkowicie zmienić sens i treść dokumentu. Jeśli tłumaczony jest dokument prawny, może to mieć daleko idące konsekwencje. Aby uniknąć takich sytuacji, warto skorzystać z usług profesjonalnego tłumacza. http://tlumaczprzysiegly.sosnowiec.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli zależy Państwu na terminowo wykonanych zleceniach związanych z tłumaczeniem tekstu, to dobrze Państwo trafili. Wszelkie powierzone mi dokumenty tłumaczę z angielskiego na polski szybko i skrupulatnie. Zachęcam do kontaktu - http://tlumaczprzysiegly.sosnowiec.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli chcemy dobrze zrozumieć tekst w danym języku, musimy go znać naprawdę dobrze. Dlatego warto korzystać z usług profesjonalnego tłumacza. Wykonuję tłumaczenia przysięgłe i zwykłe wszelkiego rodzaju dokumentów z języka angielskiego na polski i odwrotnie. Zapraszam - http://tlumaczprzysiegly.sosnowiec.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferuję również tłumaczenia dyplomów, świadectw i certyfikatów. Wszelkiego typu dokumenty, które Państwo mi powierzą, zostaną przetłumaczone na język angielski szybko i sprawnie. Gwarantuję wysoką jakość i terminowość wykonywanych zleceń. Zachęcam do kontaktu - http://tlumaczprzysiegly.sosnowiec.pl/kontakt/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebują Państwo tłumacza, który wykona tłumaczenie ustne? Zachęcam do kontaktu! Oferuję tłumaczenia w tym zakresie zarówno dla osób prywatnych, jak i firm czy instytucji. Tłumaczę z angielskiego na polski, jak również z języka polskiego na angielski. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej - http://tlumaczprzysiegly.sosnowiec.pl/oferta/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmuję się także tłumaczeniami tekstów prawnych. Dobrze wiem, jak ważne jest w takiej sytuacji sprawne przetłumaczenie dokumentu. Mam na tym polu duże doświadczenie, w związku z czym nie muszą się Państwo martwić o jakość tłumaczenia. Zachęcam do kontaktu - http://tlumaczprzysiegly.sosnowiec.pl/oferta/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zakres moich usług obejmuje także tłumaczenia medyczne z języka angielskiego. Doskonale jestem zaznajomiony z fachową terminologią medyczną. Mogą być Państwo pewni, że wszystkie powierzone mi dokumenty zostaną profesjonalnie i dokładnie przetłumaczone. Zapraszam do współpracy - http://tlumaczprzysiegly.sosnowiec.pl/oferta/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Moją specjalnością są tłumaczenia uwierzytelnione, znane też jako przysięgłe oraz tłumaczenia zwykłe. Z taką samą łatwością dokonuję przekładu z języka polskiego na angielski, jak i z angielskiego na polski. Zapraszam do skorzystania z moich usług translatorskich - http://tlumaczprzysiegly.sosnowiec.pl/oferta/.

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded