Profile cover photo
Profile photo
TEST. PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA EWA KOHNKE
About
TEST. PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA EWA KOHNKE's posts

Post has attachment
Problemy emocjonalne dotykają coraz młodszych pokoleń. Aby dobrze funkcjonować w życiu społecznym, warto udać się na terapię w momencie pojawienia się pierwszych niepokojących sygnałów. Im młodsze dziecko, tym większa rola rodziców, aby zadbać o odpowiednią opiekę psychologiczną. Serdecznie zapraszamy do Pracowni Psychologicznej Ewy Kohnke (http://pracowniapsychologicznapuck.pl/).
Photo

Post has attachment
We współczesnej codzienności przychodzi nam się zmierzyć z wieloma problemami. Brak akceptacji grupy, zaniżenie poczucia własnej wartości, uzależnienia i wiele innych... Jak sobie z nimi radzić? Przede wszystkim jeśli sami Państwo zauważyliście jakiś problem i chcecie coś z tym zrobić, jest to Wasz pierwszy sukces. Drugim będzie udanie się do Pracowni Psychologicznej Ewy Kohnke i rozpoczęcie terapii. Szczegóły oferty na stronie http://pracowniapsychologicznapuck.pl/.
Photo

Post has attachment
Umiejętność dostrzegania własnych braków oraz potrzeb to początek drogi do zmiany swojej postawy życiowej. Podczas podejmowania takiej decyzji, najważniejsze są chęć zmiany oraz motywacja. Warto również uzbroić się w dużo wyrozumiałości i czasu, ponieważ to, co chcecie w sobie zmienić z pewnością tego wymaga. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą Pracowni Psychologicznej Ewa Kohnke, dostępnej na stronie http://pracowniapsychologicznapuck.pl/.
Photo

Post has attachment
Gdy nie potrafimy poradzić sobie z negatywnymi emocjami, często pojawia się uczucie frustracji, poddenerwowanie, złość. Zdarza nam się wtedy krzywdzić bliskie osoby, ponieważ to na nich wyładowujemy wszystkie emocje. Jak to zmienić? Warto odwiedzić Pracownię Psychologiczną Ewa Kohnke i skorzystać z pomocy profesjonalisty. Szczegóły oferty na stronie http://pracowniapsychologicznapuck.pl/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Ciągłe zamartwianie się, niepewność co do przyszłości związku bardzo często pojawiają się na pierwszych etapach znajomości. Mogą nasilać się w przełomowych momentach, jak podjęcie decyzji o wspólnym zamieszkaniu lub ślubie. Jeśli czujecie Państwo, że zaburzenia relacyjne w związku zwiększają się, być może potrzebna jest pomoc psychologa. Ważne, aby podczas pierwszego spotkania być całkowicie szczerym, ponieważ pozwoli to na ustalenie przyczyny. Wasza przeszłość, relacje w rodzinie, relacje w poprzednich związkach to coś, co ukształtowało Waszą teraźniejszość. Jeśli potrzebujecie pomocy, zgłoście się do Pracowni Psychologicznej Ewy Kohnke (http://pracowniapsychologicznapuck.pl/).
Photo

Post has attachment
Relacje damsko-męskie czasami bywają bardzo złożone. Wiele osób marzy o związku rodem z filmu, gdzie dwoje ludzi rozpoznaje w sobie pokrewną duszę i mimo przeciwności losu są szczęśliwi do końca życia. Jednak życie bardzo często różni się od fabuły komedii romantycznej. Czasem trzeba stawić czoła własnym lękom oraz przeszłości, by stworzyć relację z drugim człowiekiem. Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy psychologicznej i wsparcia, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szczegóły na stronie http://pracowniapsychologicznapuck.pl/.
Photo

Post has attachment
Praca w zawodzie zaufania publicznego potrafi być trudna i nie każdy jest w stanie poradzić sobie z ciążącą na nim odpowiedzialnością społeczną. Warto skorzystać z pomocy psychologa, aby dobrze wypełniać swoje obowiązki. Zdrowie i dobra kondycja psychiczna z pewnością pomogą w pracy. Szczegóły naszej oferty znajdziecie Państwo na stronie http://pracowniapsychologicznapuck.pl/oferta/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Osoby, które pracują w stresującym środowisku lub piastują wysokie stanowiska, często borykają się z wieloma problemami. Presja, jaką odczuwają w związku z pracą, czasami bardzo je przytłacza. Warto w tej sytuacji skorzystać z pomocy psychologa. Szczegóły naszej oferty znajdziecie Państwo na stronie http://pracowniapsychologicznapuck.pl/oferta/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Każdy człowiek jest inny. To właśnie wpływa na to, że jesteśmy dla siebie w jakiś sposób interesujący. Początki każdej znajomości wiążą się z poznawaniem siebie na wzajem. Ta nieustanna niepewność potrafi być elektryzująca. Co zrobić, jeśli przestaliśmy już siebie odkrywać? Czy warto walczyć o związek, czy lepiej się rozstać? Jeśli podobne pytania pojawiają się u Was podczas rozmów, warto skorzystać z pomocy specjalisty. Serdecznie zapraszamy do Pracowni Psychologicznej Ewy Kohnke (http://pracowniapsychologicznapuck.pl/).
Photo

Post has attachment
Nadzieja jest bardzo ważna w życiu każdego człowieka. Zdarza się, że to własnie pomaga nam przetrwać trudne dni. Patrząc w przyszłość przez jej pryzmat życie wydaje się lepsze i bardziej przyjazne. Jak poradzić sobie, gdy stracimy nadzieję? Zapraszamy na konsultacje do Pracowni Psychologicznej Ewy Kohnke (http://pracowniapsychologicznapuck.pl/). Postaramy się Państwu pomóc.
Photo
Wait while more posts are being loaded