Profile

Cover photo
Grupa Exorigo-Upos
9 followers|14,380 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Grupa Exorigo-Upos

Shared publicly  - 
 
Aplikacje mobilne w logistyce

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stale rozwijających się technologii, dla naszych Klientów projektujemy i tworzymy aplikacje mobilne, z których obecnie korzysta się nie tylko w życiu prywatnym ale również i w biznesie, niemal w każdej z branży.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Non stop on line opisującym możliwości i wykorzystanie aplikacji mobilnych w branży logistycznej, w którym między innymi nasz ekspert opowiada o tych rozwiązaniach i ich zastosowaniu w logistyce. Artykuł został opublikowany w ostatnim numerze magazynu Top Logistyk 3/2016 oraz na portalu logistyczny.com.

Exorigo-Upos dostarcza kompleksowe rozwiązania IT, w swojej ofercie mamy w swojej również projektowanie i tworzenie aplikacji mobilnych, dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Posiadamy doświadczony zespół, który świadczy usługi wysokiej jakości oraz całościową obsługę w zakresie aplikacji mobilnych. Oferujemy nieszablonowe rozwiązania i krótki czas realizacji projektów.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Grupa Exorigo-Upos

Shared publicly  - 
 
Zmiany w Radzie Nadzorczej Grupy Exorigo-Upos S.A.

Informujemy, iż z dniem 14 czerwca 2016 roku zaszły zmiany w składzie Rady Nadzorczej Grupy Exorigo-Upos S.A. Do Rady Nadzorczej Emitenta powołani zostali Pan Andrzej Ziemiński oraz Pan Marcin Sadlej. Więcej informacji o nowych Członkach Rady Nadzorczej na stronie: http://www.exorigo-upos.pl/relacje-inwestorskie/organy-spolki.html
 ·  Translate
1
Add a comment...

Grupa Exorigo-Upos

Shared publicly  - 
 
Już w najbliższą sobotę 11 czerwca w parku w Powsinie, nasza drużyna w składzie: Kasia, Marcin, Krzysztof, Piotr stanie na starcie Bieg Firmowy 2016 // Warszawa // 11.06

To fantastyczna impreza, której ideą jest niesienie pomocy chorym dzieciom. Wśród wielu atrakcji będzie zorganizowany równiez Bieg Krasnala dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat :)

Zapraszamy Was do kibicowania i wspólnego, aktywnego spędzenia czasu!  Program imprezy znajdziecie tutaj: http://www.biegfirmowy.pl/miasto/warszawa/program/
 ·  Translate
Bieg odbędzie się w Parku Kultury w Powsinie, ul. Maślaków 1, start i miasteczko biegowe koło Restauracji Powsin. Odbiór pakietów startowych odbędzie się 10 czerwca w godzinach 9:00-18:00 w biurze zawodów - w Strefie AdgarFit, al. Jerozolimskie 181B - sala obok klubu Gravitan (niżej mapa).
1
Add a comment...

Grupa Exorigo-Upos

Shared publicly  - 
 
ARCHIBUS Application Excellence Award

Uzyskaliśmy nagrodę od producenta oprogramowania do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa TIFM ARCHIBUS za wkład w rozwój systemu oraz dostosowanie go do wymagań polskiego rynku. Nagrody zostały wręczone podczas corocznej konferencji partnerów i klientów ARCHIBUS „Nexus” w San Diego.

Nagrody dedykowane są dla partnerów, którzy prezentują innowacyjne aplikacje lub funkcjonalności zgodnie z oczekiwaniami rynku. Nagrodzone firmy mogą być postrzegane jako wizjonerzy oprogramowania, którzy gotowi są pracować nad rozwiązaniami dla klientów poza schematami, dodając wartościowe funkcjonalności.

Więcej informacji o rozwiązaniu ARCHIBUS: http://www.exorigo-upos.pl/oferta/sektor-retail/rozwiazania/sklep/zarzadzanie-nieruchomosciami-i-infrastruktura-archibus.html
 ·  Translate
1
Add a comment...

Grupa Exorigo-Upos

Shared publicly  - 
 
Jednolity Plik Kontrolny

Jeśli posiadasz system Oracle EBS lub inne systemy finansowo księgowe, potrzebujesz pomocy przy stworzeniu i generowaniu Jednolitych Plików Kontrolnych, zapraszamy do kontaktu: sales@exorigo-upos.pl

Więcej informacji: http://www.exorigo-upos.pl/nasza-oferta/jednolity-plik-kontrolny.html
 ·  Translate
Wprowadzenie od 1 lipca 2016 r. Jednolitego Pliku Kontrolnego dla Przedsiębiorstw wiąże się z koniecznością dostosowania i wyposażenia wewnętrznych systemów księgowo-administracyjno-magazynowych w nową funkcjonalność, która umożliwia generowanie dodatkowych raportów tzw.
1
Add a comment...

Grupa Exorigo-Upos

Shared publicly  - 
 
Z okazji Dnia Kobiet życzymy wszystkim Paniom dużo uśmiechu i samych pogodnych dni  :)
 ·  Translate
1
Add a comment...

Grupa Exorigo-Upos

Shared publicly  - 
 
SysAdminDay 2016

Wszystkim naszym Administratorom z okazji SysAdmin Day 2016 życzymy zawsze działających serwerów, inteligentnych userów, działających skryptów i zadowolonych klientów :)
 ·  Translate
1
Add a comment...

Grupa Exorigo-Upos

Shared publicly  - 
 
"ARCHIBUS® jest najbardziej wszechstronnym narzędziem służącym do kompleksowego zarządzania nieruchomościami, powierzchniami i infrastrukturą, a firma Exorigo-Upos jest jedynym partnerem w Polsce świadczącym usługi consultingowe, wdrożeniowe oraz utrzymaniowe. Jeśli Wasza organizacja poszukuje systemu do zarządzania powierzchniami i wyposażeniem w połączeniu ze strukturą organizacyjną i pracownikami, chciałaby efektywnie zarządzać powierzchniami i nieruchomościami, zarządzać umowami najmu oraz fakturowaniem lub utrzymywać ciągłość działania maszyn lub urządzeń, to ARCHIBUS jest systemem który może wesprzeć te procesy." - tak opisuje oferowany przez nas system Agnieszka Biernat - Wiatrak EAM/CAFM Business Unit Manager.

kontakt: Archibus_Exorigo@exorigo-upos.pl

Więcej informacji: http://www.exorigo-upos.pl/uploaded/36/ulotka-Archibus-preview_www_23.06.pdf 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Grupa Exorigo-Upos

Shared publicly  - 
 
Brawo!!! :)

Pełnym Sukcesem zakończył się start naszej sztafety w Biegu Firmowym 2016. Zajęliśmy fantastyczne 71 miejsce na 248 ekip w klasyfikacji drużyn mieszanych. Pogoda dopisała co zaowocowało wysoką frekwencją zarówno samych biegnących jak i kibiców. 

Serdecznie zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej edycji Bieg Firmowy już za rok.!
 ·  Translate
1
Add a comment...

Grupa Exorigo-Upos

Shared publicly  - 
 
Nowa kompetencja Microsoft Silver Cloud Platform

Jako certyfikowany partner Microsoft uzyskaliśmy w ostatnim czasie nową kompetencję w obszarze Cloud Platform na poziomie Silver. Otrzymanie tej kompetencji wiąże się z wdrożeniami produktów i usług oferowanych w chmurze, na bazie rozwiązań Microsoft Azure. Otrzymana kompetencja potwierdza naszą wiedzę i doświadczenie w obszarze rozwiązań Microsoft Cloud Platform.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Grupa Exorigo-Upos

Shared publicly  - 
 
Z dumą informujmy, że z sukcesem zakończyliśmy projekt wdrożenia procedur i certyfikacji naszej firmy w ramach standardu PCI DSS i otrzymaliśmy ważny dla nas certyfikat w zakresie zgodności z wymaganiami tej normy.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie na naszej stronie internetowej.
 ·  Translate
Certyfikat PCI DSS. Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy projekt wdrożenia procedur i certyfikacji naszej firmy w ramach standardu PCI DSS Service Provider Level 1. Po zakończonym sukcesem audycie otrzymaliśmy ważny dla nas certyfikat w zakresie zgodności z wymaganiami PCI DSS.
1
Add a comment...

Grupa Exorigo-Upos

Shared publicly  - 
 
Życzymy Wszystkim Radosnych Świąt Wielkanocnych
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Kompleksowe rozwiązania IT
Introduction

Exorigo-Upos to innowacyjna firma specjalizująca się w zaawansowanych rozwiązaniach z zakresu IT, która wspiera technologicznie przedsiębiorstwa i instytucje z takich sektorów jak retail, bankowość, ubezpieczenia, produkcja czy administracja publiczna.

Opierając się na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu i posiadanej wiedzy Exorigo-Upos nieustannie rozbudowuje swoją ofertę, kładąc nacisk na zwiększenie wydajności procesów biznesowych Klientów, zarówno w obszarze B2B jak i B2C.

Exorigo-Upos to polska firma o zasięgu międzynarodowym, która działa między innymi na rynku ukraińskim, rumuńskim, bułgarskim, czeskim i słowackim. Nieustannie poszukuje też możliwości rozwoju na innych rynkach.

W Polsce firma ma biura w Warszawie i Gliwicach, posiada również cztery oddziały: w Białystoku, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu oraz 24 biura serwisowe na terenie całego kraju.

Bragging rights
Zespół Exorigo-Upos liczy ponad 500 specjalistów, wśród których są: programiści, analitycy, konsultanci i pracownicy wsparcia technicznego.