Profile cover photo
Profile photo
Sinersio
Centrum danych. Centrum technologii. Centrum korzyści
Centrum danych. Centrum technologii. Centrum korzyści
About
Posts

Post has attachment
Polski Związek Ośrodków Przetwarzania Danych ustanowił znak jakości dla dostawców usług chmurowych – „Polska Chmura”. Celem znaku jest promowanie centrów danych świadczących usługi chmurowe, które przestrzegają wymogów w zakresie ochrony danych osobowych oraz wspierają polską gospodarkę poprzez spełniane obowiązków podatkowych w naszym kraju. Więcej szczegółów na stronie https://sinersio.com/centra-danych-pod-znakiem-polskiej-chmury/
Add a comment...

Post has attachment
Według najnowszego raportu IT WIZ Best 100 2018, Sinersio Polska zajęła bardzo dobrą pozycję wśród firm, które osiągnęły największe przychody ze sprzedaży usług cloud computing w 2017 roku. Jesteśmy również jedną z nielicznych firm na polskim rynku IT, w przypadku której 90% przychodów ze sprzedaży usług IT, stanowi właśnie chmura obliczeniowa.
Fundamentem naszego sukcesu jest usługa o nazwie Sinersio Cloud. Została ona przygotowana przez naszych inżynierów. Usługę realizujemy w oparciu o zasoby własnego data center, wybudowanego jako obiekt dedykowany pod ten cel, a nie adaptowany. Bierzemy odpowiedzialność za ciągłość działania usługi, w całym procesie jej realizacji.
Sprawdź nas. Zapraszamy. www.sinersio.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sprawdź dlaczego warto hostować krytyczne aplikacje biznesowe w Sinersio Data Center, zamiast w firmowej serwerowni.
Specjalizujemy się w hostingu aplikacji biznesowych takich jak: ERP, CRM, WMS, DMS, e-commerce. Hostujemy większość systemów biznesowych oferowanych przez znanych na polskim rynku producentów i dostawców.
Dostarczamy usługę wynajmu infrastruktury sieciowo-serwerowej, która spełnia wymagania sprzętowe jakie stawia producent lub dostawca aplikacji biznesowej.
Udostępniamy panel do zarządzania usługą, szkolimy administratorów i pomagamy w procesie parametryzowania środowiska wirtualnego pod system klienta.
https://sinersio.com/specjalizujemy-sie-w-hostingu-aplikacji-biznesowych/
Add a comment...

Post has attachment
W 2017 roku około 80% polskich przedsiębiorstw odnotowało przynajmniej jeden cyberincydent. Ponad 44% prób cyberataków pozostaje zupełnie niezbadanych. Ich skutkiem jest utrata klientów przez ponad 22% firm oraz strata przychodów w przypadku 29% firm.
Pobierz bezpłatnie z naszej strony raport "Cyberbezpieczeństwo polskich firm 2018".
https://sinersio.com/cyberbezpieczenstwo-polskich-firm-2018-pobierz-raport/
Add a comment...

Post has attachment
Naszym Klientom, Partnerom i Współpracownikom życzymy spokojnych i bezpiecznych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w gronie Rodziny i Przyjaciół. Zarząd i Pracownicy Sinersio Polska
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku 2018, wraz z podziękowaniami za owocną współpracę - życzą Zarząd i Pracownicy firmy Sinersio Polska Sp. z o.o.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
"Czy ufamy chmurze ?" Tak zatytułowany jest raport opublikowany w najnowszym numerze czasopisma Control Engineering Polska. Autorzy raportu postawili czytelnikom oraz dostawcom rozwiązań IT te same pytania o chmurę i jej przyszłość. Zachęcamy do sprawdzenia odpowiedzi.
https://sinersio.com/ufamy-chmurze-raport-o-tym-widza-chmure-klienci-dostawcy-it/
Add a comment...

Post has attachment
W najnowszym numerze Kaizen ukazała się ciekawa wymiana myśli, między Redaktorem Naczelnym czasopisma, a Dyrektorem Sprzedaży w Sinersio Polska. Sprawdź jakie tematy rozmówcy "wzięli na tapetę". Zapraszamy.
https://sinersio.com/rola-data-center-przemysle-4-0-zmiana-modeli-it/
Add a comment...

Post has attachment
Ważny czynnik kosztowy, to energia elektryczna dla serwerów, UPS-ów oraz klimatyzacji. Tego kosztu większość firm nie liczy. Dlaczego?
Często nie zdają sobie sprawy z tego, że infrastruktura IT to jeden z bardziej „prądożernych” elementów składników majątku. Przyjmują go jako pomijalny w całym koszcie energii elektrycznej przedsiębiorstwa. W związku z tym, nie szukają oszczędności na prądzie poprzez zweryfikowanie ile zużywa go ich własna serwerownia, która pracuje 24-godziny na dobę.
Jak wynika z naszych wyliczeń, miesięczny koszt zużycia prądu przez firmową serwerownię, stanowi połowę lub całość miesięcznego abonamentu jaki użytkownik zapłaciłby za wynajem serwerów w data center.
http://sinersio.com/porownac-koszty-wlasnej-infrastruktury-rozwiazan-cloud-computing/
Add a comment...

Post has attachment
Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprosił nas do poprowadzenia wykładów na kierunku E-Biznes, w ramach projektu współpracy Nauki i Biznesu. Będziemy przekazywać studentom naszą wiedzę i zdobyte doświadczenia w tematyce chmury obliczeniowej i cyberbezpieczeństwa, a wszystko to w ramach przedmiotu „Przetwarzanie w chmurze”. Z tej okazji wzięliśmy również udział w wydziałowej inauguracji roku akademickiego 2017/2018. Dziękujemy za zaproszenie.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded