Profile cover photo
Profile photo
EKO Nowoczesne Systemy Instalacji Sanitarnych i Grzewczych
About
Posts

Post has attachment
Drodzy Klienci! Z okazji Świąt Bożego Narodzenia firma Ekoinstalka chciałaby Państwu złożyć moc gorących życzeń! Świąt pełnych radości, samych pomyślności i szczęścia pakowanego próżniowo! Dziękujemy za dotychczasową współpracę! http://ekoinstalka.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Coraz więcej Państwa znajomych może pochwalić się odkurzaczem centralnym w swoim domu? Państwu także spodobało się to jakże wygodne rozwiązanie? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Odkurzacze zakładamy od lat! Z naszą pomocą poznają Państwo, co to znaczy ciche, komfortowe i bezpieczne odkurzanie! Na stronie internetowej: http://ekoinstalka.pl/OCR1 zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie należymy do tych firm, które rzucają słowa na wiatr i obiecują gruszki na wierzbie. Specjalnie na życzenie naszych Klientów stworzyliśmy pokazowy dom, w którym będą mogli Państwo zobaczyć nasze realizacje. To dopiero coś, prawda? Na stronie internetowej: http://ekoinstalka.pl/ zamieściliśmy więcej informacji o profilu naszej działalności.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy firmą, która idzie z duchem czasu. Oznacza to, że naszym Klientom proponujemy nowoczesne, a zarazem niezawodne rozwiązania. Pompy ciepła? A może kolektory słoneczne? Jesteśmy pewni, że spełnimy Państwa wymagania! Na stronie internetowej: http://ekoinstalka.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dlaczego warto zdecydować się na pompy ciepła? To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą żyć w zgodzie z ekologią, a także dla tych, które chciałyby oszczędzić. Są Państwo zainteresowani? Zachęcamy do skontaktowania się z nami! Na stronie internetowej: http://ekoinstalka.pl/pcr.html zamieściliśmy więcej informacji, zachęcamy do lektury.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zauważyli Państwo, że ostatnimi czasy płacą Państwo coraz więcej za ogrzewanie? Chcieliby Państwo zaoszczędzić? Zachęcamy zatem do skorzystania z naszego wsparcia! Firma EkoInstalka oferuje swoim Klientom nie tylko ekologiczne, lecz także oszczędne rozwiązania. Co Państwo powiedzą na pompy ciepła? Na stronie internetowej: http://ekoinstalka.pl/pcr.html zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
A może by tak skusić się na… odkurzacz centralny? To naprawdę dobry pomysł! Niech się Państwo sami przekonają, jaka to wygoda! Czy wymiana filtra dwa razy w roku nie brzmi kusząco? Na stronie internetowej: http://ekoinstalka.pl/OCR1 znajdą Państwo więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Marzy się Państwu centralne ogrzewanie? Już nadchodzimy z pomocą! Nie dość, że nie przepłacicie u nas, to w dodatku mogą mieć Państwo pewność tego, że na nasze realizacje udzielamy gwarancji. Pytania, wątpliwości? Na stronie internetowej: http://ekoinstalka.pl/kontakt/ zamieściliśmy dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo także kotły na biomasę. Idealna opcja dla tych osób, które cenią sobie ekologiczne działania. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby spełniać Państwa oczekiwania, dlatego też możemy poszczycić się niezbędnymi certyfikatami. Uprawniają nas one do montażu tego typu kotłów. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Na stronie internetowej: http://ekoinstalka.pl/KNB zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mają Państwo dość wysokich rachunków za ogrzewanie? Chcieliby znaleźć Państwo sensowne rozwiązanie, jednak nie mają Państwo pomysłu? Już przychodzimy z pomocą! Naszym Klientom oferujemy zainstalowanie pompy ciepła. Z tego rozwiązania chętnie korzysta coraz więcej osób. Na stronie internetowej: http://ekoinstalka.pl/pcr zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded