Profile cover photo
Profile photo
Sungraf sp.j. Firma poligraficzna. Gmyrek J., Trydulski R.
About
Sungraf sp.j. Firma poligraficzna. Gmyrek J., Trydulski R.'s posts

Post has attachment
Zdobyte przez nas doświadczenie przekłada się na jakość wykonywanych usług i produktów. Krótki termin realizacji oraz ciągłe monitorowanie wykonywanych prac gwarantują sukces nam i tworzonemu produktowi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.sungraf.com.pl.
Photo

Post has attachment
W branży poligraficznej wyróżniamy dwie podstawowe odmiany druku: cyfrowy i offsetowy. Druk cyfrowy charakteryzuje się drukiem bezpośrednio z pliku elektronicznego - pdf. doc. itp.. Druk offsetowy natomiast to technologia w której obraz przenoszony jest na papier za pośrednictwem specjalnie wcześniej przygotowywanych matryc. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.sungraf.com.pl.
Photo

Post has attachment
Nasza drukarnia posiada dobrze wyposażony park maszynowy który zapewnia krótki czas realizacji zleceń na druk i oprawę czasopism. Krótki czas realizacji zlecenia nie oznacza w naszym przypadku obniżenia jakości – wysoka jakość druku i oprawy jest dla nas sprawą priorytetową. Terminowość druku czasopism jest następnym elementem priorytetowym w naszej pracy, dlatego zawsze staramy się nadrobić opóźnienia jakie mogły wystąpić na etapie przygotowania materiałów do druku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.sungraf.com.pl/oferta.htm.
Photo

Post has attachment
Zaprojektowanie estetycznie wyglądającej ulotki, która również spełnia swoje cele, nie jest rzeczą łatwą. Wygląd ulotki może być uzależniony poprzez fakt, kim jest potencjalny klient reklamowanej firmy lub oferowanych usług. Grupę docelową można scharakteryzować według wielu różnych wytycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.sungraf.com.pl/oferta.htm.
Photo

Post has attachment
Technologia CTP oparta jest na innowacyjnych standardach i zapewnia pełną niezawodność realizowanych przez nas wydruków. Ponadto jest to także doskonała forma oszczędności, gdyż zastosowanie tej metody pozwala na znacznie niższe koszty niż w przypadku drukowania w sposób tradycyjny. Dzięki rewolucyjnej technice CTP możliwe okazuje się pominięcie etapu pośredniego w postaci folii. Pracujemy zatem sprawnie, solidnie i zgodnie z obowiązującymi normami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.sungraf.com.pl.
Photo

Post has attachment
Farby fosforoscencyjne, to farby maziste, zawierające pigmenty fosforoscencyjne, zachowujące zdolność błyszczenia (świecenia) po uprzednim ich naświetleniu, nanoszone na podłoże grubymi warstwami, często poddawane lakierowaniu w celu zwiększenia trwałości, stosowane we wszystkich technikach drukowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.sungraf.com.pl.
Photo

Post has attachment
Podstawowym tworzywem, z jakiego wykonuje się wizytówki, jest papier. Może on być gładki, ozdobny lub satynowany i mieć rozmaite kolory. Sam kartonik może być zadrukowany pełnym kolorem jedno lub dwustronnie, można również użyć jednego lub kilku kolorów do stworzenia określonego wzoru na wizytówce. Chętnie podejmujemy się wydruku wyjątkowych wizytówek. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.sungraf.com.pl.
Photo

Post has attachment
Każda firma powinna przemyśleć wyjątkowe upominki dla klientów, które pozwolą na zapamiętanie marki i pozostawienie po sobie miłego wrażenia. Dobrym pomysłem będzie stworzenie kalendarza opatrzonego firmowym logo. Zapraszamy do zapoznania z stroną: www.sungraf.com.pl.
Photo

Post has attachment
CtP, czyli Computer-to-Plate należy do podstawowych metod tworzenia formy drukowej. Jej nowoczesna technologia ma decydujący wpływ na ostateczny wygląd gotowych druków. Zastosowanie te metody pozwala na zmniejszenie kosztów, przy jednoczesnym podniesieniu wydajności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.sungraf.com.pl. 
Photo

Post has attachment
Ulotki to obecnie najpopularniejsza forma reklamy, są tanie, łatwe w dystrybucji i skuteczne. Proponujemy Państwu wykonanie ulotek w różnych rozmiarach oraz możliwośś wykonania dowolnych innych formatów na życzenie. Zapraszamy również do zapoznania się z stroną: www.sungraf.com.pl.
Photo
Wait while more posts are being loaded