Profile cover photo
Profile photo
Biały Lotos
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Niesamowicie skuteczny zabieg urządzeniem Velashape dostępny już w naszym gabinecie we Wrocławiu i Opolu!
VelaShape bezinwazyjne urządzenie, które skutecznie i bezpiecznie kształtuje sylwetkę, redukuje obwód ciała, jednocześnie poprawiając napięcie i strukturę skóry likwiduje symptomy cellulitu.
VelaShape oferuje 3-7 cm redukcji obwodu ciała, w obszarze poddanym zabiegowi, już po 4 powtórzeniach
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pierwszy gabinet po drobnych zmianach.
PhotoPhotoPhoto
2016-10-16
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Najskuteczniejsza depilacja LightSheer DUET już w naszym gabinecie, i z tego powodu mamy przygotowaną dla Państwa Promocję na zabiegi:
Najmniejsza partia – 99 zł
Mała partia – 199 zł
Średnia partia – 299 zł
Duża partia – 449 zł
Najmniejsza partia: wąsik, palce u rąk lub nóg, broda, linia biała, brodawki piersiowe, szyja.
Małe partie: pachy, policzki, kark, bikini podstawowe, kolana, szpara pośladkowa.
Średnie partie: bikini głębokie/brazylijskie, uda, łydki, ramiona, przedramiona, brzuch, pośladki, cała twarz.
Duże partie: całe plecy, całe nogi, tors + brzuch.
Zapraszamy do kontaktu!!!
Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę http://biały-lotos.wroclaw.pl/depilacja-laserowa/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
NOWOŚĆ w naszym gabinecie najlepszy na świecie laser medyczny do usuwania owłosienia czyli
LightSheer DUET firmy Lumenis!!!
Wkrótce zapraszamy na zabiegi, a tym czasem do krótkiej lektury:

Depilacja laserowa

Gdy nasze ciało nadmiernie jest zarośnięte lub włosy pojawiają się w miejscach, które sprawiają że czujesz się nieswojo, to jest czas aby rozważyć możliwość usunięcia niechcianych włosów. Starsze metody usuwania zbędnego owłosienia m.in. wyrywanie, golenie, woskowanie, elektroliza, IPL lub depilatory chemiczne dają tylko tymczasowy efekt, a często niektóre z nich są bardzo bolesne, nie higieniczne i powodują problemy z wrastającymi włosami.

Wiedząc o tym, że inne metody depilacji potrafią być nieskuteczne i dość nieprzyjemne, wywodząca się z USA firma Lumenis wprowadziła na rynek laser LightSheer Duet – najlepsze urządzenie do bezbolesnego usuwania zbędnych włosów na ciele. Laser ten jest bezpieczny, a o jego jakości świadczą liczne certyfikaty wydane przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, a także europejskie certyfikaty, m.in. ISO 9001. Dzięki LightSheer Duet depilacja laserowa stała się najczęściej wykonywanym zabiegiem kosmetyki estetycznej na świecie.

Na Kongresie Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego w San Francisco LightSheer Diode Laser System został uznany za najlepsze urządzenie do laserowej depilacji.
Jak działa laser LightSheer DUET?

LightSheer Duet jest jedynym laserem, który posiada dwie głowice do depilacji:

Pierwsza z głowic, posiada terapeutyczne okienko wykonane z syntetycznego szafiru. Dostarcza ono trzy energetyczne impulsy na sekundę o gęstości energii nawet do 100 J/cm2. Zagrożenie oparzeń wyeliminowane jest poprzez zastosowanie chłodzonej końcówki szafirowej. System ten jest obecnie najmocniejszym tego typu urządzeniem na rynku i zapewnia niespotykaną dotychczas skuteczność depilacji.
Druga głowica łączy w sobie bardzo dużą powierzchnię zabiegową i podciśnienie. Pozwala to na szybką i bezbolesną depilację prowadzoną na dużych powierzchniach ciała. Dzięki większej powierzchni wiązki lasera kierowanej na ciało mamy możliwość głębszego wnikania światła i zwiększenia efektywności zabiegu. Druga głowica zasysa także skórę co 10-krotnie zmniejsza ilość potrzebnych impulsów, a co za tym idzie również zużycie energii.

Badania kliniczne w USA wykazały identyczną skuteczność obu głowic.

Depilacja przy użyciu LightSheer Duet skraca czas zabiegu np. depilacja łydek nową głowicą zajmuje zaledwie 20 – 25 minut. To jeden z wielu atutów, którymi charakteryzuje się depilacja laserowa.

Zasada działania lasera diodowego LightSheer Duet polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego. W trakcie zabiegu jakim jest depilacja laserowa za pomocą LightSheer, przenikająca w głąb skóry wiązka energii jest pochłaniana przez melaninę (barwnik) i zamieniana na ciepło (następuje uszkodzenie macierzy włosa). Energia wytwarzana przez laser jest absolutnie bezpieczna dla człowieka i nie wpływa na funkcje organizmu.

Chłodzenie jest jednym z najważniejszych czynników bezpiecznego i skutecznego zabiegu, gdyż nie tylko włos, ale i naskórek zawiera melaninę i absorbuje energię światła. Najbardziej efektywną metodą chłodzenia jest tzw. chłodzenie aktywne, poprzez stały kontakt z zimnym obiektem dobrze odprowadzającym ciepło ze skóry. Komórki mieszka będące celem „ataku” leżą na głębokości ok. 1-3 mm w głębi skóry. Wystarczający do ich zniszczenia wzrost temperatury wymaga czasu 0.2-1 sek., a chłodzenie aktywne w tym czasie pozwala utrzymać skórę w bezpiecznej temperaturze. Szafir, który został zastosowany w laserze LightSheer Duet, jest idealnym materiałem do wykonania końcówki chłodzącej, będącym znakomitym przewodnikiem ciepła i przewodzącym światło diody.

Zespół bardzo mocnych diod zastosowanych w LightSheer Duet jest jednym z kluczowych elementów, który pozwala bezboleśnie usunąć włosy. Nasze włosy przechodzą przez trzy fazy wzrostu – wzrostową, przejściową i spoczynkową. Laser, którego używamy służy do usuwania włosów znajdujących się w fazie wzrostowej. Zabiegi jednak wykonywane są w kilku seriach z uwagi na to, że włosy nie rosną równo i jednocześnie. 95% włosów zostaje usuniętych po mniej więcej trzech, czterech zabiegach, jednak ostateczny efekt zależny jest od indywidualnego typu skóry.

Liczba koniecznych zabiegów dla uzyskania trwałego i znaczącego efektu jest ustalana indywidualnie w zależności od pacjenta i miejsca zabiegu. Większość pacjentów wymaga 4-6 zabiegów, by uzyskać trwałą, praktycznie całkowitą epilację.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Masaż tkanek głębokich już teraz w Białym Lotosie
...masaż tkanek głębokich inaczej zwany masażem głębokim jest rodzajem terapii skupiającej się na przywróceniu prawidłowego stanu głębokich warstw mięśni, powięzi i tkanki łącznej. W przeciwieństwie do masażu klasycznego jak i sportowego, nie bazuje na powtarzaniu określonej ilości ruchów w ustalonej sekwencji, tylko jest formą zaprogramowanej terapii pacjenta, dostosowanej do konkretnej jednostki. Głównym celem i zadaniem masażu głębokiego jest leczenie zaburzeń w układzie mięśniowo - powięziowym, polegającym na umiejętnym rozluźnianiu tkanek, poprawie ich ruchomości oraz uwalnianiu z napięć, stosuje się go również w przypadkach: przewlekłego bólu, ograniczeniach ruchomości, sztywności karku, skurczach mięśniowych, występujących zrostach pourazowych i wielu innych. Ruchy w masażu głębokim są stosunkowo wolne - rozluźniające, a sam nacisk głębszy - rozciągający. Dodatkowo nieodłącznym elementem masażu tkanek głębokich jest ocena funkcjonalna pacjenta. Kolejnym elementem wyróżniającym ten rodzaj masażu od innych jest fakt, iż pacjent często nie jest tylko biernym odbiorcą zabiegu, lecz aktywnym uczestnikiem terapii, poprzez wykonywanie odpowiednich ruchów i czynności co zwiększa tym samym rozluźnienie tkanek. Masaż ten koncentruje się głównie na strefach napięcia i bólu, znosząc ból przywraca prawidłowy zakres ruchu w sposób efektywny i przyjemny dla pacjenta. Może być stosowany jako samodzielna forma terapii lub może stanowić doskonałe uzupełnienie innych metod terapeutycznych...
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Już wkrótce w Gabinecie Biały Lotos
NOWOŚĆ w dziedzinie ujędrniania skóry i usuwania Cellulitu,
Rewelacyjna technologia urządzenia ICOONE.

ICOONE jest rewolucyjnym urządzeniem do masażu próżniowego opartym na opatentowanej technologii Roboderm, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów. Dzięki aspiracji skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry.

Zapraszam póki co na lekturę na stronie producenta:
http://www.icoone.pl/czym_jest_icoone.php
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded