Profile cover photo
Profile photo
Mar-Serwis s.c.
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Z naszych usług naprawy dystrybutorów paliw mogą korzystać Państwo całą dobę. Właśnie tak – jesteśmy do dyspozycji naszych klientów, dbając o ich interes, aby szybko i sprawnie dokonać naprawy wszelkich usterek. Wystarczy telefon, a wyślemy we wskazane miejsce naszą niezawodną ekipę serwisową http://www.mar-serwis.com/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przeprowadzamy oceny stanu technicznego zbiorników LPG. Na czym polegają czynności rewizyjne? Przede wszystkim na przetłoczeniu cieczy do zbiornika serwisowego i przeprowadzeniu prób (między innymi szczególności i ciśnieniowej). Podczas tego typu działań zachowujemy wszelkie środki bezpieczeństwa, a także korzystamy z pomocy specjalistycznego sprzętu http://www.mar-serwis.com/rewizje-zbiornikow.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zepsuty dystrybutor paliwa? Prosimy się nie martwić, tylko skontaktować z firmą MAR-SERWIS! Wykonujemy naprawy dystrybutorów LPG, korzystając z naszej wiedzy, doświadczenia i precyzji. Zapewniamy Państwu szybki czas reakcji na zgłoszenie naprawy, bo wiemy, że w biznesie dotyczącym paliwa czas to pieniądz http://www.mar-serwis.com/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli zależy Państwu na kompleksowych usługach z zakresu serwisu stacji paliw, to jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie spełnić Wasze oczekiwania. Posiadamy duże doświadczenie w obsłudze serwisowej. Wyróżnia nas szybkość działania oraz dokładność. Zachęcamy Państwa do współpracy z firmą MAR-SERWIS: http://www.mar-serwis.com/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dlaczego warto korzystać z naszych usług? Ponieważ zapewnimy ciągłość pracy Waszej stacji paliw! Wiemy jak prawidłowo wykonać rewizje wewnętrzne zbiorników LPG, potrafimy też szybko naprawić dystrybutory paliwowe czy dokonać regeneracji przepływomierzy LPG. Gwarantujemy, że nie zawiedziemy Państwa zaufania! http://www.mar-serwis.com/oferta.html

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy pamiętają Państwo o konieczności ponowienia legalizacji dystrybutorów paliwowych? Należy ją wykonywać co dwa lata. Jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług możecie liczyć nie tylko na szybki i sprawny proces legalizacji dystrybutorów paliwowych, ale także, jeśli zajdzie taka potrzeba - na dokonanie niezbędnych napraw w celu jej uzyskania! Zapraszamy: http://www.mar-serwis.com/legalizacja-dystrybutora-lpg.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma MAR-SERWIS dokłada wszelkich starań, by sprostać Państwa oczekiwaniom i świadczyć usługi na wysokim poziomie. Dlatego w naszej firmie zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają niezbędną wiedzę, umiejętności , a także wieloletnie doświadczenie. Wszystkie zlecenia wykonujemy z zachowaniem środków ostrożności i przepisów BHP. Powierz obsługę serwisową swojej stacji paliw specjalistom z MAR-SERWIS: http://www.mar-serwis.com/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Awaria dystrybutora paliwa, uszkodzenie pompy, a może usterka przepływomierza? Zajmujemy się serwisem stacji paliw od wielu lat, używamy oryginalnych części przy każdej naprawie. Z naszych usług korzystają m.in. Orlen Centrum Serwisowe , BP Europa, Dresser Polska czy Orlen Gaz. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy: http://www.mar-serwis.com/kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podstawą efektywnej pracy każdej stacji paliw jest płynne i bezawaryjne działanie urządzeń przeznaczonych do dystrybucji paliw. Firma MAR-SERWIS zajmuje się kompleksową działalnością związaną z serwisem stacji paliw. Stawiamy na jakość i szybką realizację zleceń, a nasza działalność obejmuje obszar całego kraju. Szczegółowy profil naszych usług znajdą Państwo na stronie: http://www.mar-serwis.com/oferta.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Cały czas dbamy o to, by nasze usługi świadczyć na niezmiennie wysokim poziomie. Wiemy, jak ważne na stacji paliw są sprawnie działające dystrybutory paliwowe czy przepływomierze, dlatego zawsze jak najszybciej staramy się usunąć przyczynę usterki. Mogą Państwo na nas polegać niezależnie od dnia tygodnia, pory dnia czy nocy. Jedyne, co należy zrobić, to skontaktować się z nami na jeden z podanych na naszej stronie numerów telefonów: http://www.mar-serwis.com/kontakt.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded