Profile cover photo
Profile photo
Mar-Serwis s.c.
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że po upływie dwóch lat od zakupu nowego dystrybutora paliwowego należy dokonać jego ponownej legalizacji? W tym celu warto korzystać tylko z usług profesjonalistów. W Mar-Serwis troszczymy się o najwyższą precyzję urządzeń pomiarowych w zakresie legalizacji dystrybutorów, dlatego dokonujemy ich wzorcowania z Urzędem Miar i Wag dwa razy w roku. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług: http://www.mar-serwis.com/legalizacja-dystrybutora-lpg.html.
Photo

Post has attachment
Nagła usterka dystrybutora paliwowego? Bez obaw- firma Mar-Serwis http://www.mar-serwis.com/ pozostaje do Państwa dyspozycji także w zakresie szybkich napraw nieprzewidzianych usterek zarówno dystrybutorów paliw płynnych, jak i LPG. Aby jednak zminimalizować ryzyko wystąpienia awarii polecamy regularne przeglądy i konserwacje dystrybutorów.
Photo

Post has attachment
W ramach oceny stanu technicznego zbiorników LPG wykonujemy rewizje wewnętrzne. W tym celu, przy pomocy kompresora, przenosimy ich zawartość do zbiorników serwisowych. Następnie dokonujemy szeregu badań szczelności oraz prób ciśnieniowych. Zapewniamy należyte bezpieczeństwo podczas przeprowadzanych rewizji. http://www.mar-serwis.com/rewizje-zbiornikow.html
Photo

Post has attachment
Do elementów ulegających awariom należy pompa tłocząca LPG z dystrybutora. Zazwyczaj jest to spowodowane wieloletnią, intensywną eksploatacją oraz pracą w trudnych warunkach atmosferycznych jak mróz czy upał. Firma MAR-SERWIS posiada wieloletnie doświadczenie w naprawie usterek pomp LPG różnych producentów, a także regeneracji przepływomierzy. Więcej informacji dotyczących usług serwisowych na stronie: http://www.mar-serwis.com/regeneracja-pomp.html.
Photo

Post has attachment
Potrzebujecie szybkiej naprawy dystrybutora LPG? Skontaktujcie się z MAR-SERWIS. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu serwisu stacji paliw. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. W celu zgłoszenia awarii prosimy o kontakt na jeden z dwóch dyżurnych numerów telefonów, które znajdą Państwo na stronie: http://www.mar-serwis.com/kontakt.html.
Photo

Post has attachment
Oprócz legalizacji dystrybutorów paliwowych i gazowych, oferujemy także rewizje zbiorników LPG. Dzięki mobilnej stacji do przeprowadzania rewizji jesteśmy w stanie dotrzeć do Klientów z całej Polski. Rewizje odbywają się zawsze z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkie stacje paliwowe: http://www.mar-serwis.com/.
Photo

Post has attachment
Ochrona katodowa, to metoda ochrony metali przed szkodliwym działaniem korozji. Od prawidłowego działania tego systemu zależy sprawność wielu urządzeń, w tym dystrybutorów paliwowych. Nasze przedsiębiorstwo świadczy fachowe usługi serwisowe z zakresu systemów ochrony katodowej. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji dotyczących konkretnej usługi w naszej ofercie zachęcamy do kontaktu: http://www.mar-serwis.com/kontakt.html.
Photo

Post has attachment
W celu oszacowania stanu technicznego zbiorników LPG przeprowadza się rewizje wewnętrzne. Firma MAR-SERWIS dokonuje rewizji metodą hermetyczną przy zachowaniu wszelkich zasad BHP. Zachowanie odpowiednich środków ostrożności, to podstawa podczas wykonywania tego rodzaju prac. Należy pamiętać, że dla każdego rodzaju zbiornika ustalone są inne wymogi odnośnie częstotliwości przeprowadzanych rewizji. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie: http://www.mar-serwis.com/rewizje-zbiornikow.html.
Photo

Post has attachment
Korzystając z usług naszej firmy mogą być Państwo spokojni, ponieważ MAR-SERWIS udziela gwarancji na każde wykonane zlecenie. Liczy się dla nas satysfakcja Klientów, dlatego świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy to wykwalifikowany i zgrany zespół ludzi posiadających niezbędne uprawniania. Zapraszamy do współpracy: http://www.mar-serwis.com/.
Photo

Post has attachment
Zakres działalności naszego przedsiębiorstwa obejmuje także naprawę dystrybutorów paliw. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla stacji paliw zlokalizowanych przy drodze o znacznym natężeniu ruchu zamknięcie jednego z dystrybutorów wiąże się z dużymi stratami, dlatego MAR-SERWIS na każde zgłoszenie reaguje natychmiastowo. Odpowiednio wyposażony wóz serwisowy pozwala nam na wykonanie większości napraw od ręki. Numery dyżurnych telefonów znajdą Państwo na stronie: http://www.mar-serwis.com/kontakt.html.
Photo
Wait while more posts are being loaded