Profile cover photo
Profile photo
Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami Ewa Skrobek
About
Posts

Post has attachment
Prowadzone przez nas biuro zajmuje się profesjonalnym zarządzaniem nieruchomościami. Świadczymy usługi związane zarówno z obsługą najmu, jak i obsługą prawną. Jeżeli szukacie Państwo uczciwego i rzetelnego administratora, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. W zakładce oferta znajdziecie Państwo szczegółowy zakres realizowanych przez nas usług.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. kompleksową obsługę prawną oraz techniczną. Jako jedni z nielicznych na lokalnym rynku oferujemy również pomoc księgową oraz obsługę finansową. Wszystkie osoby zainteresowane szczegółami oferty zapraszamy do współpracy. Chętnie umówimy się na spotkanie i osobiście wyjaśnimy wszelkie niejasności.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się zarówno w zarządzaniu oraz administrowaniu nieruchomościami, jak i obsługą najmu czy sporządzaniem świadectw charakterystyki energetycznej. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić nie tylko profesjonalne doradztwo, ale także profesjonalną pomoc techniczną. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jednym z filarów naszej działalności jest dbałość o kontakty z mieszkańcami. Ogromną wagę przykładamy do ich potrzeb i oczekiwań. Jeżeli szukacie Państwo firmy, która przejmie za Was zarządzanie nieruchomościami, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujmy sprawną, miłą i rzetelną obsługę.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma specjalizuje się m.in. w profesjonalnej obsłudze technicznej budynków, a także obsłudze najmu czy doradztwie. Jako jedni z nielicznych zapewniamy również pomoc pogotowia technicznego. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do dyspozycji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkie osoby zainteresowane współpracą, zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Zajmujemy się nie tylko zarządzaniem nieruchomościami, ale także wspólnotami czy kamienicami. Ponadto wykonujemy inwentaryzacje nieruchomości oraz wydajemy świadectwa charakterystyki energetycznej. Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do skorzystania.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się m.in. w reprezentowaniu wspólnot mieszkaniowych. Gwarantujemy rzetelne doradztwo oraz najwyższą jakość świadczonych usług. Ponadto każdą współpracę rozpoczynamy od przejęcia całej dokumentacji od poprzedniego administratora oraz ustalenia stanu bieżących rozliczeń. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie umieściliśmy pełną ofertę.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszego biura znajdziecie Państwo m.in. profesjonalne zarządzanie nieruchomościami. Oferujemy kompleksową obsługę zarówno pod kątem prawnym, jak i technicznym oraz finansowym i administracyjnym. Zachęcamy do współpracy, a w przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded