Profile cover photo
Profile photo
Ünlü Boya
8 followers -
Usta işi Ünlü Boya
Usta işi Ünlü Boya

8 followers
About
Posts

Post has attachment
Ünlü Yat Vernik;

Üretan alkid esaslı, hava kurumalı, tek bileşikli bir ahşap verniğidir. Çizilme ve aşınmaya dayanıklı, sert, elastik ve parlak yüzey veren bir verniktir. Atmosferik koşullara, su ve ev kimyasallarına karşı dirençlidir.

“Ünlü ile artık yatınız hiç olmadığı kadar parlak ve hiç olmadığı kadar gösterişli… “

#ünlüboya #yat
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Küresel ısınma iklimi etkilemeye devam ediyor. Yağmurlar artık eskisi gibi kararında yağmıyor. Ünlü Boya geliştirdiği ürünlerle akan çatılara, tavanlara çareler üretiyor. Sharky Su İzolasyon Kaplaması, çatı ve teras çatlaklarına uygulandığında su sızıntılarını engelleyerek yaşam alanınızı korur. Size de güvenle evinizde oturmak düşer. bit.ly/1VQ3L6E
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ünlü Boya Tavan Boyası, tüm iç cephelerdeki tavan yüzeylerde uygulanabilir. Her türlü yüzeye kolaylıkla yapışır, kabarmaz, çatlamaz, örtücülüğü yüksektir. Buhar geçirgenliğine sahiptir. Pürüzsüz bir yüzey verir. Ünlü boya ile mükemmel sonuçlar elde etmek çok kolay. www.unluboya.com.tr
Photo
Add a comment...

Post has attachment
İnsan ve markanın önemine inanarak "İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği" ve "Çevre ve İnsan Sağlığı" konularında taviz vermeyen Ünlü Boya, kaliteyi ucuza üreterek müşteri memnuniyetini sürekli iyileştirmeyi amaç edinmiştir. Suudi Arabistan, Kırgızistan, Kıbrıs, Azerbaycan, Iran, Özbekistan, Sırbistan, Makedonya, Arnavutluk, Kosova, Türkmenistan, Suriye ve Kazakistan dahil yaklaşık 20 ülkeye ihracat yapmakta ve ürünleri ile ilgili kalite belgeleri ve ürün sertifikalarının yanında REACH ve CLP gibi Avrupa Birliği tüzüklerinde hızlı uyum çalışmaları ile güvenilir marka imajı oluşturmuştur.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ünlü Boya Dış Cephe Astarı, içerdiği özel silikon sebebiyle su iticiliği ve suyu içeriye almama özelliğine sahiptir. Alt yapıya derinlemesine nüfus eder. Son kat boyanın yapışması için mükemmel bir zemin oluşturur. Ünlü Boya Silikonlu Dış Cephe Boyası, dayanıklı, uzun ömürlü, mat dış cephe boyasıdır. Tüm atmosfer koşullarına dayanıklıdır. Birlikte kullanıldıklarında mükemmel sonuçlar ortaya çıkar.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dekorasyon trendlerini takip edenlerin favorilerinden beyaz ahşap mobilyalar, Ünlü Boya ile korunuyor, yenileniyor! www.protectaqua.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Şu sıralar çeşitli boyutlardaki çerçevelerin duvarlarda dekorasyon amaçlı kullanılıyor. İster içerisine resim koyun isterseniz bazılarına koyun. Duvarınızın rengine ve evinize uyumuna göre ahşap, yaldız veya gümüş çerçeveler kullanabilir; hepsinin kombinasyonunu da yapabilirsiniz. Ayrıca bazılarını ayna da yapabilirsiniz.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Biyolojik bir madde olan ahşap nem, toz, iklim değişiklikleri ve güneşin UV ışınları gibi dış etkenlerle çeşitli bozulmalara uğrar. Ahşabın büzülmesi, genleşmesi, aşınması, lif erozyonuna uğraması veya mantar, bakteri ve böcek gibi canlı organizmaların zararlı etkileri ahşabın korunmasını zorunlu kılar.

Ahşabın ömrünün uzatılması ve zararlı etkilerden korunmasının yolu yüzeyi bir "yüzey koruyucu" ile kaplamaktır. Kullanılan yüzey koruyucu boya ya da verniğin özellikleri son derece önemlidir. Boyanın ya da verniğin dş etkenlere karşı dayanıklı olması, ahşaba renk katması, gözeneklerini ortaya çıkarması ve estetik bir görünüm kazandırması ahşabın korunması ve ömrünün uzatılması bakımından çok önemlidir.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kendinizin kolayca uygulayabileceği Ünlü Boya İç Cephe Boyaları, su bazlı olup her türlü yüzeye mükemmel yapışır. Yüksek teneffüs özelliğine sahiptir. Yayılma ve örtücülük performans çok yüksektir. Çatlama, kabarma, dökülme, solma yapmaz. Sürtünme ve yıkanmaya dayanımı yüksektir. Pürüzsüz görüntü sağlar.
Binlerce renk seçeneği ile kendi evinizi kendiniz boyayın!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded