Profile cover photo
Profile photo
Polon-Labor Laboratoria
About
Posts

Post has attachment
Nie trzeba nikomu tłumaczyć, że z niebezpiecznymi substancjami trzeba się obchodzić bardzo ostrożnie. Z tego też względu w każdym laboratorium powinny znajdować się szafy na chemikalia, służące do przechowywania substancji chemicznych żrących. Szafy te są gwarancją bezpieczeństwa i chronią przed działaniem szkodliwych substancji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mamy na koncie wiele zrealizowanych zleceń. Nasze zestawy meblowe znajdą Państwo w licznych laboratoriach naukowych, badawczych i przemysłowych. Zachęcamy do obejrzenia wybranych realizacji firmy Polon Labor na naszej stronie. Z pewnością docenią Państwo jakość naszych prac.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czym jest laboratorium? Jest to pomieszczenie, które służy do przeprowadzania badań naukowych lub analiz lekarskich. Istnieją zarówno małe, jak i obszerne laboratoria, w zależności od rodzaju eksperymentów, jakie się w nich przeprowadza. Najlepsze meble do wyposażenia laboratorium znajdą Państwo w naszej ofercie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy wysokiej jakości blaty laboratoryjne, szafki, stoły i dygestoria. Wykorzystywane są one w laboratoriach na terenie całego kraju. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do kontaktu. Przedstawimy szczegóły współpracy i odpowiemy na wszystkie pytania.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Meble z serii C pozwalają dobrać meble precyzyjnie do danego pomieszczenia, znajdą zastosowanie we wszystkich rodzajach laboratoriów. Oferujemy meble łączone w ciągi robocze z nadstawkami instalacyjnymi, dygestoria, szafy na chemikalia, antywibracyjne stoły wagowe, szafy i szafki stojące oraz wiszące. Polecamy - http://polonlabor.pl/meble-laboratoryjne/stoly-laboratoryjne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na serię C naszych stołów laboratoryjnych składają się nowoczesne i funkcjonalne meble metalowe. Zbudowane zostały w oparciu o tzw. ramę „C”, dzięki czemu poszczególne elementy można łączyć nie tylko prostopadle, lecz także w heksagonalne ciągi stołów roboczych. Z pewnością okażą się bardzo funkcjonalne w Państwa laboratorium, polecamy - http://polonlabor.pl/meble-laboratoryjne/stoly-laboratoryjne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Seria A stołów laboratoryjnych obejmuje meble laminowane, wyróżniające się atrakcyjnym wzornictwem i wysoką funkcjonalnością. Jesteśmy przekonani, że sprawdzą się w każdym laboratorium. Seria A składa się z mebli łączonych w prostopadłe ciągi stołów roboczych z nadstawkami instalacyjnymi, dygestoria, szafy na chemikalia, antywibracyjne stoły wagowe, szafy i szafki stojące oraz wiszące. Polecamy - http://polonlabor.pl/meble-laboratoryjne/stoly-laboratoryjne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze meble do laboratorium produkowane są z naprawdę trwałych materiałów, które gwarantują wysoki komfort użytkowania. Dbamy nie tylko o funkcjonalność mebli, lecz także o estetykę. Z tego też względu proponujemy bogatą kolorystykę i atrakcyjne wzornictwo. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - http://polonlabor.pl/meble-laboratoryjne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiele urządzeń w laboratoriach jest bardzo wrażliwych na najdrobniejsze nawet drgania, które mogą sprawić, że wyniki pomiarów będą błędne. Dlatego w każdym laboratorium powinny się znajdować stoły wagowe, które tłumią wszelkie drgania. Meble tego typu znajdą Państwo w naszej ofercie - http://polonlabor.pl/meble-laboratoryjne/stoly-wagowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Blaty robocze wykonane z żywicy epoksydowej blaty zachowują spójną strukturę na całej swojej grubości. Ich niewątpliwą zaletą jest odporność na kwasy i inne związki używane w laboratoriach. Blaty z żywicy epoksydowej oferujemy z podniesionym obrzeżem lub bez podniesionego obrzeża. Polecamy - http://polonlabor.pl/meble-laboratoryjne/blaty-robocze/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded