Profile cover photo
Profile photo
Денис Радченко
10 followers
10 followers
About
Денис Радченко's interests
Денис Радченко's posts

Post has attachment
НЕЗАЛЕЖНИЙ ІНСТИТУТ СИСТЕМНОГО АНАЛІЗУ
(НІСтА)

ЩО ДО РЕФОРМИ ПОЛІТИЧНОЇ СИСТЕМИ.
Зараз виборці пов’язують реформи тільки з підвищенням тарифів та
цін! А в чому головна проблема реформування?
Дослідження виборців вказує – та партія, яка дасть виборцям зрозумілу програму реформ отримає від 40 до 60 % голосів.
Реформа влади потрібна бо в країні продовжує функціонувати створена Сталіним централізована система влади. Яка забезпечує право центральної влади на повне свавілля! Але забезпечує це право "владна вертикаль" – чиновники!! Які не забувають і про себе вхватити можливість контролювати та карати – а це можливість для корупції!. Владна вертикаль виробила "керованість" -- це коли у керівника на підлеглого є компрометуючий матеріал! І тепер, такий «керований» виконає навидь злочинні накази керівника! «Розумні» підлеглі добре це розуміють, і тому прикладають всі зусилля, забезпечуючи керівника таким компрометуючим матеріалом на самого себе – для них порушення законів та моральних норм це вже необхідність. Саме тому централізована система наскрізь злочинна! Об’єднана злочинами, як цегла в будинку об’єднана цементним розчином.
А от як цю систему реформувати?? Як цього і вимагають в ЕС від України! Хоч хлопці на Майдані вигнали Януковича і К°, так враз, за першою шеренгою «владної вертикалі», стала друга шеренга, а там вже і третя виглядає …. Як зламати сталінську систему влади??
Основою цієї системи три стовпа:
По перше це Верховна Рада, досить «керована»! Її надана функція законоДАВЧОГО органу! Ні хто з виборців не розуміє: нащо ДАВИТИ закони? Тому авторитет і рейтинг її мізерний. Історично роль парламенту – захист прав від свавілля виконавчої королівської влади. Король не був цим задоволений! Рішенням парламенту йому відрізали голову, що зробили і у Франції на прикінці!
Обов’язок парламенту захист прав платників податків – ПРАВ І СВОБОД ЛЮДИНИ! Чого вимагає від влади статті 3 Конституції України! Треба повернути Верховній Раді цей обов’язок!
Захист прав саме від свавілля влади!
Другий стовп системи, Судова система, «керована» – треба нагадати ще з Римського права у закону є дух закону – забезпечення справедливості! І є буква закону – додержання процесуальних норм! Хто забезпечує справедливість в судовій системі?? Тільки інститут присяжних – справедливість це їх обов’язок. І за це треба їм забезпечити високу платню. Це забезпечить НЕЗАЛЕЖНІСТЬ СУДОВОЇ СИСТЕМИ!
Третій стовп системи МВС, наскільки вона «керована» не буду гадати – та поки що не по функціям не по складу, не відрізняється від сталінського монстра НКВС, і забезпечує право влади на свавілля! В демократичній системі ми бачим шерифів – незалежні від центру, обираються громадянами і підзвітні тільки їм.
І це тільки самий вершечок проблем реформування. Права людини, прописані в першому та другому розділі Конституції порушуються усіма рівнями влади. І Президент також не виконує свого конституційного обов’язку!


Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Историю надо вспомнить: Когда и с чьей помощью появилась Россия?? Что было до России? Московское княжество, в глухих муромских лесах, о котором Европа догадывалась и о жизни в котором написал http://www.vostlit.info/Texts/rus6/Staden/frametext3.htm
Войско этого княжества было "обильно" но почитайте российского историка 19 века, он весьма нелестно о нём отозвался, короче били его все кому не лень! А вот после объединения с Украиной ситуация решительно изменилась! С подачи И. Мазепы родилась Российская империя и правили ею 200 лет украинцы на пару с немцами! Оторвали Украину от Речи Посполитой и произошло несколько разделов Польши, уйдёт Украина от СССР и что там случится....???? Бисмарк намекал на этот вариан, почитайте...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded