Profile cover photo
Profile photo
Kwiaciarnia Pokusa
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Specjalizujemy się w dowolnej formie florystyki, nasi pracownicy są prawdziwymi ekspertami w swoim fachu. Oprócz dostarczania kwiatów na imprezy okolicznościowe, sprzedajemy również kwiaty cięte i doniczkowe. Nasz asortyment jest naprawdę bogaty, zachęcamy do złożenia wizyty w naszej kwiaciarni w Gliwicach - http://kwiatowapokusa.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza kwiaciarnia zatrudnia doświadczonych florystów, którzy wciąż doskonalą swoje umiejętności. Jesteśmy w stanie zaproponować Klientom usługi najwyższej jakości, które z pewnością spełnią ich oczekiwania. Oferujemy nie tylko profesjonalną obsługę, lecz także fachowe doradztwo w dobrze odpowiednich kwiatów, zarówno tych ciętych, jak i donicowych. Zapraszamy - http://kwiatowapokusa.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Któż z nas nie lubi dostawać kwiatów? Kwiaty podkreślają uroczysty i charakter różnych wydarzeń. Nasza kwiaciarnia specjalizuje się w przygotowywaniu bukietów na różne okazje. W naszej bogatej ofercie bukietów na pewno znajdą Państwo coś dla siebie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - http://kwiatowapokusa.pl/bukiety/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii i kwiaciarni w Gliwicach. Oferujemy eleganckie przedmioty oraz piękne kwiaty na ślub i inne okazje. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą propozycją lub mają dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu. Wszelkie potrzebne dane kontaktowe zamieściliśmy pod tym linkiem - http://kwiatowapokusa.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukasz drobnego upominku na prezent? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Oprócz wszelkich usług związanych z florystyką, oferujemy także sprzedaż antyków – wyjątkowych mebli i unikalnej porcelany. Dysponujemy różnymi pięknymi przedmiotami - od bibelotów i świeczek po duże zestawy obiadowe - http://kwiatowapokusa.pl/upominki/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcemy ułatwić Klientom dostęp do naszych usług. Z tego też powodu oferujemy możliwość składania zamówień drogą internetową. Poza tym dla Państwa wygody wprowadziliśmy również opcję dowozu naszych kwiatów na terenie Gliwic. Usługa dostarczania przesyłek na terenie miasta jest całkowicie bezpłatna, w przypadku okolic wiąże się to z dodatkową opłatą - http://kwiatowapokusa.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kwiaty i bukiety dostarczamy także na różnego typu imprezy. Oferujemy wyjątkowe kosze kwietne i owocowe. Nasza oferta obejmuje także pogrzeby – przygotowujemy wiązanki i wieńce, przystrajamy urny, możemy też dostarczyć specjalne palmy pogrzebowe. Gwarantujemy sprawną realizację zamówień. Zapraszamy - http://kwiatowapokusa.pl/strona-glowna-2/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasi pracownicy to doświadczeni floryści, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Z chęcią udzielają porad donośnie bukietów, wieńców, itp. Pomogą na pewno w wyborze odpowiednich kwiatów ciętych i doniczkowych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej kwiaciarni w Gliwicach - http://kwiatowapokusa.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcą Państwo przekonać się o jakości naszej pracy? W takim razie zachęcamy do odwiedzenia galerii zdjęć naszych aranżacji. Z pewnością docenią Państwo precyzję i piękno przygotowanych wnętrz. Galerię znajdą Państwo pod poniższym linkiem - http://kwiatowapokusa.pl/wnetrza/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Inspiruje nas piękno, dlatego oprócz sprzedaży kwiatów zajmujemy się także sprzedażą antyków. Posiadamy piękne, unikatowe meble oraz wspaniałą porcelanę. Dysponujemy także różnego rodzaju eleganckimi upominkami, które się znakomicie sprawdzą jako prezenty. Z nami upiększysz każde wnętrze, zapraszamy - http://kwiatowapokusa.pl/upominki/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded