Profile cover photo
Profile photo
Pod Skałką. Agroskałka
About
Posts

Post has attachment
Agroturystyka POD SKAŁKĄ specjalizuje się m.in. w organizacji imprez okolicznościowych dla dzieci, młodzieży czy firm. Zajmujemy się przygotowaniem warsztatów dla najmłodszych, a najpopularniejszymi z nich są mydlarskie. Ponadto na terenie naszego obiektu znajduje się mini zoo, w którym mieszkają alpaki, kangur, wielbłąd, owce, osiołki, kozy oraz daniele. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.
http://agroskalka.pl/onas#
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą dla szkół i przedszkoli. Szczególnie polecamy Mydlarnię i Dzieciarnię by Agroskałka. To oferta obowiązująca od kwietnia do października, a całość warsztatów trwa ok. 2,5h. W programie znajdziecie Państwo zarówno warsztaty mydlarskie, jak i z robienia świec oraz kurs prania na tarze. Wszystkie osoby zainteresowane szczegółami zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
http://agroskalka.pl/oferta-dzieci/175#
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze oferowane przez nas imprezy okolicznościowe. Specjalizujemy się w organizacji zarówno tych rodzinnych, jak i towarzyskich. Jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko animatora dla dzieci, ale także DJa, karaoke czy zespół muzyczny. Wszystkie osoby zainteresowane pełną ofertą, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w przypadku jakichkolwiek pytań służymy pomocą.
http://agroskalka.pl/oferta/12#

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. wycieczki dla szkół i przedszkoli. Gwarantujemy niezapomnianą zabawę oraz indywidualnie dopasowaną ofertę. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dostępnymi na naszej stronie internetowej.
http://agroskalka.pl/oferta-dzieci/159#

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Agrogospodarstwo POD SKAŁĄ to miejsce, które gości w swoich progach nie tylko wycieczki szkolne, ale także gości indywidualnych. Zajmujemy się zarówno organizacją wycieczek, jak i obsługą imprez okolicznościowych. Wszystkie osoby zainteresowane spędzeniem czasu w naszym gospodarstwie, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
http://agroskalka.pl/

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded