Profile cover photo
Profile photo
RISORIUS- stomatologia rodzinna. Atrakcyjne Ceny. Sedacja wziewna.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Tuż przed naszym rozstaniem lek. dent. Martyna Zelent dzielnie reprezentowała Risoriusa przed kamerami TVP. Materiał kontynuuje wątek fatalnej sytuacji naszej młodzieży w zakresie choroby próchnicowej. Tutaj akurat badanej w obrębie Żyrardowa
Wytrzymajcie lub przewińcie do ok 8 min i 10 sek. :)
http://warszawa.tvp.pl/26141283/13072016
13.07.2016
13.07.2016
warszawa.tvp.pl
Add a comment...

Post has attachment
Witajcie, w naszym Gabinecie Risorius Radziejowice w okresie wakacyjnym nastąpiło kilka zmian organizacyjnych.
lek. dent. Katarzyna Deć rozpoczęła dłuższy urlop.
Naszych pacjentów przyjmują:
lek. dent. Wiktoria Biskupska w ramach wizyt refundowanych NFZ oraz prywatnych oraz, a także;
 lek. dent. Marta Pietuszko-Klimaszewska pacjentów prywatnych.
Po szczegóły grafiku zapraszamy na naszą stronę www:
http://risorius.pl/gabinety/

Zapraszamy do Gabinetu Risorius Radziejowice.
lek. dent. Renata Sznajder
Add a comment...

Post has attachment
Szanowni Państwo,  proszę przyjąć od całego naszego zespołu życzenie i radości i uśmiechu. W okresie świąteczno-noworocznym zbieramy siły na kolejny rok w związku z tym gabinet w Radziejowicach będzie zamknięty. Zapraszamy 4 stycznia 2016 roku.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od 12 sierpnia w Gabinecie w Radziejowicach oraz pozostałych naszych Gabinetach Stomatologicznych w Pruszkowie i Żyrardowie za świadczenie nie refundowane możecie Państwo płacić za pomocą kart płatniczych systemów Visa i Mastercard. Zapraszam.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiadomość z zaprzyjaźnionej gminy Radziejowice:
W dniu 14 sierpnia 2015r. ( piątek ) obok Centrum Kultury Powozownia w Radziejowicach, róg ulic Sienkiewicza i Przemysłowej odbędą się bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50 - 69 lat Bezpłatne badanie mammograficzne adresowane jest do kobiet z grupy wiekowej 50-69, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonywały mammografii w ramach profilaktyki zdrowotnej NFZ. Panie, których program nie obejmuje, mogą wykonać badanie odpłatnie.
Photo
Add a comment...

Od 15 czerwca dla mieszkańców Radziejowic, okolic, Żyrardowa i Mszczonowa w naszym gabinecie w Radziejowicach dostępne będą zabiegi z użyciem gazu rozweselającego (tzw. sedacja wziewna). szczególnie polecana dzieciom i pacjentom z lękiem. O sedacji na naszej stronie www.risorius.pl
Add a comment...

Dowodem na wzrastające Państwa zaufanie do naszych lekarzy jest zwiększająca się liczba pacjentów gabinetu w Radziejowicach i coraz większe obciążenie kalendarza.
Do Państwa dyspozycji pozostają:
lek.dentysta Katarzyna Deć specjalizująca się w stomatologii ogólnej (zachowawczej i endodoncji). Udzielająca świadczeń także w ramach kontraktu z NFZ.
lek. dentysta Ilona Kopyść specjalizująca się w stomatologii ogólnej (zachowawczej i endodoncji)
Zapraszam,
Renata Sznajder
Add a comment...

Już krótce nasza strona na fb. Będzie o tym dlaczego warto nas odwiedzić i o tym co robić by odwiedzać gabinety możliwie rzadko :).
Zapraszamy.
Add a comment...

Dzień dobry. Zapraszam do  gabinetów w Radziejowicach, Żyrardowie i Pruszkowie, szczególnie rodziców z małymi pociechami. Pacjentów trudnych i dzieci leczymy z użyciem gazu rozweselającego tj. Sedacji w Żyrardowie.  Dla Państwa wygody gabinety ulokowane są w jednostkach oferujących dostęp do innych usług medycznych. W Radziejowicach jest to budynek przychodni. lek. dent. Renata Sznajder 
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded