Profile cover photo
Profile photo
Bardia Barj
2,006 followers
2,006 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
یعنی ممکنه هنوز کسی اهل موسیقی باشه  و به کانال AlbumNow تو تلگرام نیومده باشه؟!؟! 

https://telegram.me/albumnow

.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
کانال «آ ل ب و م» در تلگرام ... بیایید تا به موسیقی و یکدیگر نزدیک تر باشیم (:
Add a comment...

كسي هست الان، همين الان، اطراف دروس، سيگار داشته باشه؟ جون مادرتون!
Add a comment...

Post has attachment
کانال CBS پخش سریال جدیدی رو شروع کرده به اسم Zoo که بر اساس کتابی به همین اسم از جیمز پترسون و مایکل لدویج ساخته شده. ماجرای این سریال اینه که حیوانات وحشی سرتاسر دنیا به دلیل مسئله‌ای که هنوز نامعلومه، بر خلاف طبیعتشون رفتار میکنن و شروع کردن به کشتن آدمها. چند نفری هستن که این مسئله رو متوجه شدن و دارن سعی میکنن علت این مسئله رو کشف کنن. این ماجرا جدا از اینکه میتونه به نوعی جالب باشه و حمایتی باشه برای جلوگیری از قتل عام و خشونت علیه حیوانات، اما به صورت نامحسوسی انگار که داره این قتل عام و خشونت رو توجیه میکنه! اپیزود اول این سریال چندان جذبم نکرد. یه اپیزود دیگه بهش فرصت میدم ولی. فعلا و تو این مرحله: توصیه نمیشه!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
خودتون رو آماده کنین، تمرینات رو شروع کنین، دو ماه دیگه، صد در صد متال، هدبنگرز ویکند، استانبول: Mastodon, Kreator, Arch Enemy, Katatonia, Therion, Moonspell, Rotting Christ، Carcass و 13 تا گروه دیگه. 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
 فیلم Scream (جیغ) در زمان خودش دریچه‌ی نوینی به دنیای فیلمهای اسلشر بود. اثری که تبدیل به الگو شد و چیزی رو فرموله کرد که هنوز هم ازش توی فیلمهای این چنینی استفاده میشه. بعدها چندین قسمت دیگه در ادامه‌ی این فیلم ساخته شد که هیچکدوم نتونست اون حال و هوا رو دوباره تداعی کنه و فقط به قسمت اسلشر بودنشون توجه شده بود. حالا، کانال Mtv این فیلم رو، با همین اسم، تبدیل به یه سریال کرده و تا الان قسمت اول اون هم پخش شده. در کل میتونم بگم که قسمت اول چندان خوب نبود! شاید برای کسی که فیلم رو ندیده باشه جذابیت و هیجان داشته باشه، اما برای مایی که فیلم رو دیدیم و ماجرا رو میدونیم، چندان چیز جذاب و قابل توجهی نداره و در حد یه سریال تینیجری تنزل پیدا میکنه. حالا در حد یه اپیزود دیگه بهش فرصت میدم که نظرم رو عوض کنه، که اگه نتونست، سرش جیغ میکشم و میندازمش بیرون.   
Photo
Add a comment...

پیش «ستاد مبارزه با چرندیات» توی فیسبوک مطلبی نوشته در مورد تصویب قانون ازدواج همجنسگراها در سراسر آمریکا که به چندتا سئوال جواب داده. جدا از اینکه اطلاعات خوبی رو توی این پست میده، در آخر به سئوال «آیا هم‌جنس‌گرایی طبیعی است؟» این جواب بسیار جالب رو داده: «بله. و حتی اگر به نظر غیر طبیعی باشد، مانع به رسمیت شناختن یا دلیل منع آن نیست. انسان اتفاقات غیرطبیعی فراوانی را در طول چندین هزار سال شاهد بوده است. پختن غذا، پوشیدن لباس، جراحی‌های زیبایی؛ و بسیاری موارد دیگر هیچ کدام رفتارهای طبیعی انسانی نیستند و با گذشت زمان در زندگی انسان وارد شده‌اند.»
Add a comment...

این را از من قبول کنید، که همیشه در جنگ نیکی و بدی، این «نیکی» است که محکوم به شکست است. «بدی» در جنگ از هیچ توهین و نامردی و بدذاتی نمی‌گذرد. «بدی» خیانت می‌کند، دروغ می‌گوید، تهمت می‌زند، به هیچ اصولی پایبند نیست، به هیچ ارزشی اعتقاد ندارد، حرمت نمی‌شناسد، شرف ندارد، چشمانش را به روی همه چیز می‌بندد و دهانش را باز می‌کند و همه چیز را در حد و اندازه‌ی خودش به زیر می‌کشد و زیر سئوال می‌برد. در جنگ نیکی بدی، این «بدی‌»ست که پیروز می‌شود. لکه‌ی سفید هیچوقت سیاهی را تمیز نمی‌کند، و این لکه‌ی سیاه است که به هر جایی که نشیند، آلودگی به همراه دارد. 
Add a comment...

حالا، بخاطر اینکه سریال Heroes داره دوباره برمیگرده، میتونیم NBC رو بخاطر کنسل کردن Hannibal یه کم ببخشیم. 
Add a comment...

حالا کلاً چون من در طول تاریخ فعالیت برنامه ماه عسل تونستم فقط 3-4 اپیزودش، اون هم از وسط به آخر، رو ببینم، شاید خیلی صلاحیت نداشته باشم نظر بدم. اما یه کم بنظرم تحلیل‌ها و برخوردها و رفتارها و بحثهایی که در مورد این موضوع میشه، اگزجره و بیش از حده. همین کار رو، حالا به یه شکل حرفه‌ای تر، دکتر فیل و اوپرا وینفری و یه سری دیگه میکنن. کسی که اومده اونجا نشسته، میدونه که جلوی دوربینه و چند میلیون نفر تماشاش میکنن. حتماً به هر شکلی که بوده نظرش جلب شده و راضی شده که اومده نشسته اونجا. اینقدر نگران اونا نباشین. کسی خفتشون نکرده. راضی‌شون کردن. با پول یا وعده یا هرچیزی، بالاخره اما راضی شدن که اومدن. اینطور که بنظر میاد خیلیها این برنامه رو دوست دارن و برای دوست داشتنشون دلایلی دارن که دلایل خوبیه. حالا بذارین یه همچین چیزی نتیجه‌ش برای یه عده یه نتیجه مثبت باشه. میخوان با این همچین چیزی به خدا ایمان بیارن، قدر زندگی رو بدونن، نتیجه‌ی تلاش رو ببینن، تقدیر رو به چالش بکشن، به قدرت بشر پی ببرن، درس آموزنده بگیرن، یا هر چیز دیگه. اینا چیزای خوبیه! حالا بذارین ماه عسل که یه عده میگن چیز خوبی نیست، برای یه تعداد زیادی نتیجه‌س خوب داشته باشه. خلاصه اینکه بنظرم داره حساسیت بیش از حد نسبت به این مسئله که اثر مخربش از خیلی خیلی برنامه‌های دیگه‌ای که صدا و سیمای عزیزمون پخش میکنه کمتره، نشون داده میشه.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded