Profile cover photo
Profile photo
Luxor Oświetlenie Rafał Lipiec
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Zajmujemy się między innymi doradztwem oświetleniowym. Współpracujemy z biurami architektonicznymi, wykonujemy projekty oświetlenia oraz wyliczenia natężenia oświetlenia oraz dokonujemy pomiarów natężenia oświetlenia na inwestycji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W dzisiejszych czasach światło wykorzystywane jest nie tylko do oświetlenia ale i do dekoracji. Odpowiednio dobrane oświetlenie może podkreślić nowoczesny lub starodawny charakter miejsca. Pomożemy Państwu również dobrać światło do pomieszczeń o charakterze relaksacyjnym, gdzie światło powinno być ciepłe i delikatne oraz do miejsc pracy, gdzie wymagana jest wzmożona koncentracja.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma zajmuje się doradztwem elektrycznym. Pomagamy wybrać Państwu odpowiednie oświetlenie do pomieszczeń. Zajmujemy się projektowaniem oświetlenia i wizualizacjami 3D. Tworzymy wyliczenia i pomiary natężenia światła. Montujemy wszelkiego rodzaju instalacje elektryczne oraz oprawy oświetleniowe. Sprzedajemy oprawy oświetleniowe oraz różnego rodzaju źródła światła.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się projekcją oświetlania w pomieszczenie i na elewacjach. Nie obca jest dla nas technologia oświetlenia LED w pomieszczeniach domowych. Wybór odpowiedniego oświetlenia pod względem uzyskanego natężenia światła jest bardzo ważny w domu. Dzięki naszej firmie uzyskają Państwo najlepsze, najzdrowsze i niedrogie oświetlenie każdego pomieszczenia.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pomiary natężenia oświetlenia opraw ewakuacyjnych wykonuje firma Luxor Oświetlenie Rafał Lipiec. Na naszej stronie internetowej http://www.l-lighting.pl/ znajdą Państwo cennik pomiarów natężenia oświetlenia dokonywanego przez naszą firmę z użyciem specjalnych mierników posiadających ważny certyfikat.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Instalacje oświetlenia w Warszawie wykonuje firma Luxor Oświetlenie Rafał Lipiec. Przed zainstalowaniem oświetlenia ważne jest, aby wykonać projekt oświetlenia w danym pomieszczeniu, na budynku lub w ogrodzie. Nasza firma zajmuje się doradztwem oświetleniowym, współpracujemy z biurami architektonicznymi, wykonujemy projekty oświetlenia oraz wyliczenia natężenia oświetlenia, dokonujemy pomiarów natężenia oświetlenia na inwestycji. Więcej informacji o nas znajdą Państwo na stronie http://www.l-lighting.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oświetlenie wnętrz w Warszawie wykonuje firma Luxor Oświetlenie Rafał Lipiec. Producenci oświetleniowi prześcigają się w coraz to nowszych kształtach opraw, coraz bardziej zaawansowanej technologii zastosowanej w produktach. Źródła światła, również ulegają zmianie na coraz bardziej wydajne oraz energooszczędne z prostej żarówki poprzez świetlówki energooszczędne aż do technologii Power LED. Nadążyć za tymi nowinkami mogą jedynie odpowiednio przeszkoleni specjaliści. Dlatego jeśli chcą Państwo mieć profesjonalne oświetlenie w pomieszczeniu to zachęcamy do kontaktu z nami http://www.l-lighting.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aranżacje oświetlenia wykonuje firma Luxor Oświetlenie Rafał Lipiec. Zajmujemy się doradztwem oświetleniowym, współpracujemy z biurami architektonicznymi, wykonujemy projekty oświetlenia oraz wyliczenia natężenia oświetlenia, dokonujemy pomiarów natężenia oświetlenia na inwestycji. Więcej informacji o naszej ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.l-lighting.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Projekty oświetlenia mieszkań wykonuje firma  Luxor Oświetlenie. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu Państwa mieszkania będą przytulne, zyskają niepowtarzalny charakter. Nasi oświetleniowcy pomogą Państwu dobrać światło do pomieszczeń o charakterze relaksacyjnym, gdzie światło powinno być ciepłe, delikatne oraz do miejsc pracy, gdzie wymagana jest wzmożona koncentracja. Więcej informacji o naszej ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.l-lighting.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Iluminacja ogrodu w Warszawie wykonywana jest przez firmę Luxor Oświetlenie. Odpowiednio dobrane oświetlenie może podkreślić niepowtarzalny, nowoczesny lub starodawny charakter przestrzeni miejskiej. Więcej informacji o naszej ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.l-lighting.pl/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded