Profile cover photo
Profile photo
Sirmedia Digital Marketing Agency
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Kurumsal web site tasarımlarımızı alanında uzmanlaşmış gerçek grafik tasarım sanatçılarımız ile dizayn edip, yazılım entegrasyonları ile kullanıcı dostu ve tüm cihazlarda net görüntülenebilen modern web site tasarımları gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda içerik yönetimlerinide gerçekleştirerek, firmanızın dijital platformlardaki prestijini geliştirerek arttırıyoruz. Özgün, firmaya özel tasarım ve sorunsuz alt yapı, bakım ve onarım desteklerimizden sizde yararlanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.
☎️ Tel: (0212) 942 60 10
📩 info@sirmedia.com.tr
🌍 https://www.sirmedia.com.tr/
#webtasarım #grafiktasarım #reklamajansı #dijitalpazarlama
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dünyanın en büyük markalarının fiziksel mağazalarından daha çok ciroyu Online Mağazalarının gerçekleştirdiğini biliyor muydunuz?
Sirmedia olarak tasarım ve kurulumunu gerçekleştirdiğimiz e-ticaret web sitenizideki tüm satış, stok, ürün kart açılış ve kapanışlarını, iade, kargo hareketleri ve sipariş hareketlendirmelerini Muhasebe ve CRM programınıza entegre ediyoruz. Bu sayede online satışlarınızın istatistiklerine ulaşabilir aynı zamanda raporlamalarınızda e-ticaret satış performansınızıda raporlayabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri yönetim paneli ile çağrıları yanıtlayan ekibinizin müşteri ile gerçek zamanlı etkileşim performanslarının ölçümünü yapabilirsiniz.
Sirmedia’dan sağlayacağınız E-ticaret web mağazanızda hazır paket yazılımlara her ay vereceğiniz ücret problemi yoktur. Size özel ve sadece tek seferlik proje ücreti ile dileğiniz tasarımda yada size özel konsept çalışmamız ile oluşturacağımız e-ticaret web site proje teklifimizden sizde yararlanın. #sirmedia #eticaret #webtasarim
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mobilde %85 daha hızlı açılan AMP sayfalar ile %100 SEO uyumlu Kurumsal Web site Tasarımları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. #webtasarım #seo #amp
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dijital Dünya'da yeni nesil ajans Sirmedia Digital Marketing Agency. #digital #marketing #digitalmedia
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded