Profile cover photo
Profile photo
Elpin-PCB s.c. Projektowanie i produkcja obwodów drukowanych
About
Elpin-PCB s.c. Projektowanie i produkcja obwodów drukowanych's posts

Post has attachment
Obwody drukowane często pracują w trudnych warunkach środowiskowych, przez co wymagają stosowania dodatkowych powłok (masek) w celu ochrony przed czynnikami zewnętrznymi dla zwiększenia ich niezawodności. Niekiedy wystarczająca jest jedynie tymczasowa ochrona wybranych obszarów obwodu np. na czas jego montażu, szczególnie jeśli przechodzi on kilkakrotnie operację automatycznego lutowania. Obszary takie zabezpiecza się tzw. maską zrywalną. Jest to specjalna powłoka, której głównym zadaniem jest ochrona wybranych obszarów obwodu drukowanego przed bezpośrednim działaniem procesów lutowniczych i chemicznych np. podczas montażu automatycznego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.elpinpcb.com.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Układy elektroniczne stają się coraz bardziej skomplikowane, a pojawiające się nowe technologie stawiają przed nimi coraz wyższe wymagania. Parametry obwodów drukowanych, które są elementami składowymi takich urządzeń, także muszą sprostać tym oczekiwaniom. Staramy się nieustannie poprawiać naszą ofertę! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.elpinpcb.com.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na cięcie techniką diamentową. Profesjonalnie i szybko, tylko z nami! Posługujemy się sprzętem, który pozwala nam zagwarantować dokładność do 0.2 mm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.elpinpcb.com.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Obszary mozaik obwodów drukowanych niezakryte maską antylutowniczą są najczęściej polami kontaktowymi przeznaczonymi dla wyprowadzeń elementów SMD lub otworami metalizowanymi, przelotkami bądź szczelinami metalizowanymi , w których montuje się elementy przewlekane lub umieszcza kołki i śruby wykorzystywane do zamocowania obwodu w urządzeniu. Powierzchnie pól kontaktowych pokrywane są dodatkową warstwą przede wszystkim w celu wyeliminowania utleniania wyeksponowanej warstwy miedzianej, które wizualnie objawia się jej matowieniem i czernieniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.elpinpcb.com.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Nasi wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i doradzą wybór odpowiednich powłok, które nie tylko ochronią przedmioty przed korozją, ale również będą estetycznie wyglądały. Więcej informacji: http://www.elpinpcb.com.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Usługi złocenia w naszym zakładzie są wyceniane indywidualnie i cena zależy od grubości powłoki, jakości podłoża i wielkości zamówienia. Aby poznać wycenę konkretnego towaru, prosimy o kontakt. Więcej informacji: http://www.elpinpcb.com.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Dokumentacja technologiczna powinna jednoznacznie opisywać przebieg procesu technologicznego, włącznie z jego wariantami. W dokumentacji technologicznej opisana jest każda operacja technologiczna, każdy zabieg technologiczny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.elpinpcb.com.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wykonaniem płytek z dokumentacją technologiczną stałą zapraszamy do kalkulatora produkcyjnego i złożenia zamówienia w ramach oferty produkcyjnej. Więcej informacji: http://www.elpinpcb.com.pl/kalkulator/.
Photo

Post has attachment
Obecnie szablony laserowe SMT są nieodłącznym składnikiem montażu powierzchniowego. Szablony SMT wycinane laserowo wyznaczają standardy wysokiej jakości oraz wyjątkowej dokładności. Żadna inna technologia wytwarzania szablonów nie zapewnia takiej jakości i wierności odwzorowania, która jest niezbędna dla optymalizacji technologii SMT. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą: www.elpinpcb.com.pl.
Photo

Post has attachment
Od początku istnienia naszej firmy kładziemy ogromny nacisk na wysoką jakość naszych produktów oraz terminowe wykonywane zleceń. Dotychczas zaufali nam Kontrahenci z całej Polski – m.in. z Katowic, Poznania, Wrocławia czy Gdańska. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą: www.elpinpcb.com.pl.
Photo
Wait while more posts are being loaded