Profile cover photo
Profile photo
Hotel dla psów Baldur
6 followers -
Hotel dla psów
Hotel dla psów

6 followers
About
Hotel dla psów Baldur's posts

Post has attachment
Zapraszamy do odwiedzenia naszej wizytówki na Zumi.pl. Dzięki niej traficie Państwo także na nasze pozostałe profile na innych portalach społecznościowych. http://hotel-dla-psow-baldur.firmy.zumi.pl/

Post has attachment
Widzicie tę radość wypisaną na pysku tego pieska? My wiemy jak ją wywołać i utrzymać na okres całego pobytu w naszym hotelu.  :) U nas każdy pupil będzie czuł się jak u siebie. :)
Photo

Post has attachment
A jak do nas trafić? Przedstawiamy mapkę dojazdową. http://hotel-baldur.pl/kontakt.php

Post has attachment
Ograniczona ilość piesków, którymi się opiekujemy, pozwala nam do każdego naszego gościa podejść w sposób indywidualny. 

Z przyjemnością odpowiemy na ewentualne dodatkowe pytania : hotel.graek@op.pl lub 693 11 37 37.
Photo

Post has attachment
Mając na uwadze bezpieczeństwo i dobre samopoczucie Państwa piesków, prosimy, aby nasi goście posiadali książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami, odrobaczeniem oraz byli zabezpieczeni przeciwko kleszczom. Książeczka zdrowia pozostaje na czas pobytu Państwa podopiecznego u nas. Koszt opieki nad pieskiem zależy od jego wielkości i długości pobytu u nas.
Photo

Post has attachment
Nasz hotel działa na zasadzie opieki całodobowej, a nad zdrowiem podopiecznych czuwa zaprzyjaźniona lecznica weterynaryjna – mieszcząca się tylko 1,5 km od nas.
Photo

Post has attachment
Dla Państwa pupili w Piasecznie pod Warszawą dysponujemy 5 zadaszonymi, indywidualnymi boksami (drewniane budy moszczone słomą oraz platformy do leżenia) z ogrodzonym wybiegiem o powierzchni ponad 100m2, na leśnej działce o pow. 1500m2. Całość w zadrzewionej, cichej dzielnicy domów jednorodzinnych. Oprócz hasania po wybiegu, nasi goście korzystają z minimum dwóch długich spacerów dziennie. Jesteśmy w stanie zapewnić także wyżywienie dla Państwa pupila, dopasowane indywidualnie do jego preferencji.
Photo

Post has attachment
Zapraszamy serdecznie do niewielkiego, kameralnego hotelu dla psów położonego w okolicach Warszawy – w Piasecznie.

Psami zajmujemy się od zawsze. Od 1996r trwa także nasza wielka przygoda z psami zaprzęgowymi. Jako właściciele zaprzęgu alaskan malamutów, startowaliśmy na wielu zawodach, organizowaliśmy wyścigi psich zaprzęgów, kształciliśmy się jako zawodnicy i sędziowie w tej pięknej dyscyplinie sportu. Obecnie – już na sportowej emeryturze - posiadamy tytuły Sędziów Sportowych Polskiego Związku Sportu Psich Zaprzęgów, i często sędziujemy na zawodach zaprzęgowych w Polsce. Nasz hotel dla psów prowadzimy od kilku lat, i mamy już grono stałych gości.

Zapraszamy serdecznie! Grażyna i Radek Ekwińscy.
Photo
Wait while more posts are being loaded