Profile cover photo
Profile photo
Kdf. Kujawiak B.
1 follower
1 follower
About
Kdf. Kujawiak B.'s posts

Post has attachment
Zakupy w supermarketach cieszą się ogromną popularnością. Sklepy te już dawno wyprzedziły osiedlowe sklepiki i targi. Ze względu na dużą liczbę klientów sprzedaż musi być prowadzona sprawnie. Do tego niezbędne są dobre kasy systemowe, które można nabyć w naszym sklepie: http://kdf.poznan.pl/kasy/kasy-systemowe/
Photo

Post has attachment
Pamiętajcie, aby po zakupie kasy fiskalnej złożyć odpowiednie dokumenty do naczelnika właściwego urzędu skarbowego. Ponadto służymy fachową poradą w kwestii wyboru tego typu urządzenia. Z przyjemnością pomożemy Wam również w kontaktach z Urzędem Skarbowym. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://kdf.poznan.pl/. 
Photo

Post has attachment
Czy planujecie otworzyć własną działalność? Pamiętajcie, aby sprawdzić, czy nie musicie posiadać kasy fiskalnej. Przypominamy również, że dysponując kasą fiskalną możecie liczyć na ulgę podatkową związaną z jej zakupem. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://kdf.poznan.pl/.
Photo

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów zapewniamy szkolenie z obsługi zakupionego urządzenia zupełnie za darmo. Nie musicie również płacić za programowanie nazw towarów. My się wszystkim dokładnie zajmiemy! Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://kdf.poznan.pl/. 

Post has attachment
Praca bez sprawnej drukarki fiskalnej, czy też kasy może okazać się wręcz niemożliwa. Nie musicie już marnować czasu i energii na szukanie serwisu. Oferujemy nie tylko sprawdzony i nowoczesny sprzęt, ale zapewniamy również konkurencyjne ceny! Więcej informacji znajduje się na stronie: http://kdf.poznan.pl/.
Photo

Post has attachment
W naszej szerokiej ofercie znajdziecie zarówno drukarki fiskalne ZETA, jak i PROFIT. Do Waszej dyspozycji oddajemy również drukarkę DF-1, która charakteryzuje się wysoką jakością oraz niezawodnością. Chętnie udzielimy Państwu dodatkowych informacji telefonicznie: http://kdf.poznan.pl/.
Photo

Służymy fachowym doradztwem w zakresie programowania i konfiguracji urządzeń. Chętnie pomożemy Wam również w kontaktach z urzędem skarbowym. W naszej pracy stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta, ponieważ Wasza satysfakcja jest dla nas najważniejsza! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej kompleksowej oferty dostępnej na stronie: http://kdf.poznan.pl/.

Post has attachment
Znajdziecie u nas zarówno kasy, jak i drukarki fiskalne. Na nasze produkty zdecydowało się wielu Klientów, którzy chętnie polecają firmę KDF. Jesteśmy przekonani, że decydując się na nasze usługi i Wy będziecie zadowoleni, zapraszamy! http://kdf.poznan.pl/
Photo

Post has attachment
Chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów prowadzimy również sklep internetowy. Nie musicie już decydować się na podróż do Poznania, aby uzyskać oferowane przez KDF produkty. Zamówienie możecie złożyć online! Więcej informacji znajduje się na stronie: http://kdf.poznan.pl/.
Photo

Post has attachment
Z pewnością każdy z Was chciałby mieć w swojej firmie nowoczesną, elegancką kasę fiskalną. Już dziś możecie nabyć urządzenie, które w pełni spełni Wasze oczekiwania! Wystarczy jedynie zajrzeć na stronę: http://kdf.poznan.pl/, aby zapoznać się z naszym szerokim asortymentem. Zapraszamy! 
Photo
Wait while more posts are being loaded