Profile cover photo
Profile photo
PROOJD Produkcja Hurt Usługi
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór urządzeń i akcesoriów przeznaczonych do zastosowań w przemyśle, a także z zakresu automatyki przemysłowej. Gwarantujemy najwyższą jakość, profesjonalną obsługę oraz korzystne ceny. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.silnikielektryczne.sklep.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy Państwu polskie silniki elektryczne jednofazowe i trójfazowe, objęte 24- miesięczną gwarancją. Gwarantujemy najwyższą jakość i długotrwałość naszych produktów. Świadczymy też usługi z zakresu przezwajania silników elektrycznych. Wszystkie informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej http://www.silnikielektryczne.sklep.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W sytuacji, gdy potrzebują Państwo urządzenia regulującego prędkość napędzanego urządzenia lub maszyny, polecamy kola pasowe z naszej oferty. Być może zainteresują się Państwo również naszymi innymi produktami- kołem pasowym, piło- łupiarką, lub silnikami elektrycznymi, które są najwyższej jakości. Wszystkie informacje znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.silnikielektryczne.sklep.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli potrzebują Państwo swego rodzaju kombajnu do produkcji drewna opałowego w dużych ilościach, czyli piło- łuparki, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej http://www.silnikielektryczne.sklep.pl/ W naszej ofercie znajdują się również inne produkty, takie jak silniki elektryczne, czy koła pasowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
 Wirnik silnika obraca się dzięki temu, że uzwojenia przewodzące prąd umieszczone są w polu magnetycznych. Te dwa pola kolidują ze sobą powodując ruch wirnika. Zapraszamy na naszą stronę: http://www.silnikielektryczne.sklep.pl/ znajdą Państwo na niej więcej informacji. Zapraszamy!
Add a comment...

Post has attachment
 Silnik elektryczny składa się ze szczotek, komutatorów, magnesów i wirników. Szczotki dostarczają prądu do silnika, komutatory zmieniają kierunek prądu w ramce. Magnesy wytwarzają pole magnetyczne niezbędne do wprowadzania ramki w ruch. Zapraszamy na naszą stronę http://www.silnikielektryczne.sklep.pl/, znajdują się na niej szczegółowe informacje.
Add a comment...

 Silnik elektryczny ze względu na napięcie zasilającego można podzielić na silniki elektryczne prądu stałego, prądu zmiennego i silniki uniwersalne. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie http://www.silnikielektryczne.sklep.pl/, w razie wątpliwości zachęcamy także do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy odpowiedzą na wszelkie Państwo pytania.
Add a comment...

Czy wiedzą Państwo, ze maszyna elektryczna prądu stałego może pracować zamiennie jako silnik lub prądnica. Szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.silnikielektryczne.sklep.pl/, na której znajdują się szczegółowe informacje.
Add a comment...

Silniki elektryczne to urządzenie, które przetwarzają energię elektryczną na energię mechaniczną, czyli prąd. Ten dostarczony do silnika powoduje wprowadzenie go w ruch. Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://www.silnikielektryczne.sklep.pl/ znajdują się na niej wszelkie informacje na ten temat.
Add a comment...

W naszym asortymencie dostępne są także produkty przeznaczone do zastosować w przemyśle. Można u nas kupić łuparki i piło- łuparki. Są to produkty, które mają zastosowanie w przemyśle drzewnym i leśnym. Zapraszamy na naszą stronę http://www.silnikielektryczne.sklep.pl/, na której dostępne są szczegółowe informacje.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded