Profile cover photo
Profile photo
Rawona sp. j. Uprawa i sprzedaż pieczarek. Piórko J., Piórko R.
3 followers
3 followers
About
Rawona sp. j. Uprawa i sprzedaż pieczarek. Piórko J., Piórko R.'s posts

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie także doskonałej jakości pieczarki i grzyby hodowlane. Chcecie je kupić? Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji znajdziecie na http://pieczarki.net.pl/dystrybucja. 
Photo

Post has attachment
Jagody są niezwykle dobre na wzrok. Mają wiele witamin i są bardzo zdrowe. Można jadać je na wiele sposobów, można też pić z nich smaczne koktajle. U nas kupicie najwyższej jakości jagody. Serdecznie zapraszamy http://pieczarki.net.pl/oferta.
Photo

Post has attachment

Post has attachment
W naszej ofercie sezonowo pojawiają się także owoce i warzywa. Zapewniamy, że u nas kupisz najświeższe i najlepsze produkty. Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby dowiedzieć, jakie produkty możesz u nas kupić http://pieczarki.net.pl/oferta. 
Photo

Post has attachment
Masz pytania dotyczącej naszej oferty? Skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonu lub mailowo. Chętnie odpowiemy na pytania, doradzimy, który produkt warto u nas wybrać. Dane kontaktowe znajdziesz na http://pieczarki.net.pl/oferta.
Photo

Post has attachment
Szukasz najwyższej jakości grzybów, które idealnie przydadzą się do przygotowania potraw. Przejrzyj naszą ofertę! Zapewniamy smaczne pieczarki i boczniaki, które dzięki naszej profesjonalnej hodowli są wyjatkowe.
http://pieczarki.net.pl

Photo

Post has attachment
Często przygotowujesz koktajle owocowe? Jeśli lubisz koktajle jagodowe postaw na najlepsze jagody. Znajdziesz je w naszej ofercie. Serdecznie zapraszamy http://pieczarki.net.pl.
Photo

Post has attachment
Lubisz potrawy chińskie? Nieważne czy zdecydujesz się na zupę czy na inna potrawę – w większości z nich jednym z najważniejszych składników są grzyby shitake. Grzyby jednak powinny być świeże i najwyższej jakości Znajdziesz je w http://pieczarki.net.pl/oferta.
Photo

Post has attachment
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć wszystkim naszym klientom najlepsze życzenia. Byście ten czas spędzili w gronie najbliższych osób. A na Nowy Rok samych szczęśliwych dni.
http://pieczarki.net.pl/
Photo

Post has attachment
Jesienią warto postawić także na kurki leśne. To najlepsze grzyby, z których możecie zrobić pyszne sosy i zupy. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej. Zapraszamy: http://pieczarki.net.pl/oferta.
Photo
Wait while more posts are being loaded