Profile cover photo
Profile photo
P.W. Zielonka
3 followers
3 followers
About
P.W. Zielonka's posts

Post has attachment
Służymy profesjonalną poradą dotyczącą zarówno kształtowników aluminiowych, jak i rur mosiężnych. Chętnie udzielimy również wszystkich niezbędnych informacji dotyczących profili aluminiowych. Posiadamy szeroką wiedzę dotyczącą oferowanych produktów, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie! http://www.pwzielonka.pl/ 
Photo

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, że aluminium odgrywa coraz większą rolę w świecie nieruchomości? Składa się między innymi z nierozerwalnej warstwy tlenku glinowego, dzięki czemu jest tak często stosowany. Specjalnie dla Was nasza oferta poszerzona została o pręty aluminiowe! Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.pwzielonka.pl/.
Photo

Post has attachment
Chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zapewniamy transport towaru. Od początku naszej działalności ukierunkowani byliśmy na Waszą satysfakcję, dlatego nasza oferta jest regularnie poszerzana. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://www.pwzielonka.pl/.
Photo

Post has attachment
Jesteśmy przekonani, że w naszej hurtowni metali niezależnych znajdziecie dokładnie to, czego szukacie! Do Waszej dyspozycji oddajemy szeroki wybór blach, które z pewnością spełnią Wasze oczekiwania. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej kompleksowej oferty dostępnej na stronie: http://www.pwzielonka.pl/ oraz skorzystania z naszych usług.
Photo

Post has attachment
Nasza oferta obejmuje także skup metali niezależnych. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.pwzielonka.pl/ . Jeśli macie pytania, zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wszelkich informacji.

Na naszej stronie http://www.pwzielonka.pl/kalkulator-mas znajdziecie narzędzie, które ułatwi wam przeliczanie mas i usprawni złożenie zamówienia na nasze produkty. Jeśli jednak będzie potrzebować naszej pomocy, zachęcamy do kontaktu.

Jeśli chcecie zamówić nasze produkty, zapraszamy do kontaktu. Na stronie znajdziecie dane kontaktowe do pracowników naszej hurtowni http://www.pwzielonka.pl . Możecie także liczyć na wsparcie ze strony naszych fachowców.

Wszystkie produkty, które znajdziecie w naszej hurtowni mają gwarancję najwyższej jakości. Zanim trafią one do sprzedaży przechodzą szereg testów. Dzięki nim eliminujemy jakiekolwiek usterki. Więcej o nas przeczytacie na stronie http://www.pwzielonka.pl/oferta . Zapraszamy.

Jeśli chcesz zamówić wysokiej jakości pręty lub blachy, zapraszamy do naszej hurtowni. Znajdziesz u nas materiały wysokiej jakości. Więcej o ofercie przeczytasz na stronie http://www.pwzielonka.pl/oferta . Zapraszamy.

Nasza hurtownia oferuje najwyższej jakości blachy i pręty aluminiowe. Każdego dnia dostarczamy materiały do firm o zróżnicowanych profilach działalności. Więcej o nas przeczytacie na stronie http://www.pwzielonka.pl/ . Zapraszamy.
Wait while more posts are being loaded