Profile cover photo
Profile photo
cctvparsi
18 followers -
دوربین مداربسته,خرید دوربین,خرید دوربین مداربسته,آموزش دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته سامسونگ,نصب دوربین مدار بسته
دوربین مداربسته,خرید دوربین,خرید دوربین مداربسته,آموزش دوربین مداربسته,دوربین مدار بسته سامسونگ,نصب دوربین مدار بسته

18 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
انتخاب مشخصات دوربین
دوتا از مهمترین معیارهای عملکرد دوربین وضوح و حساسیت آن هستند. معیارهای بعدی نیز رنگی یا غیررنگی بودن و استفاده داخلی یا خارجی هستند.
حساسیت دوربین در واقع قابلیت تشخیص نورهای مختلف برای دوربین است و وضوح یا رزولیشن مشخص کننده میزان توانایی دوربین در نمایش جزییات است.
وضوح دوربین
وضوح برای یک دوربین مدار بسته عبارت است تعداد تی وی لاین‌هایی (TV line) که دوربین در یک تصویر نمایش می‌دهد. برای مثال یک دوربین مدار بسته KT&C تک رنگ فشنگی با ۴۲۰ TVL مشخص شده و دوربین رنگی همان مدل دارای وضوح ۳۸۰ TVL است. به طور کلی هرچه میزان این TVL بیشتر باشد وضوح دوربین بالاتر خواهد بود. دوربین‌های با وضوح بالاتر از ۵۰۰ معمولا در کاربردهای خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای مثال خواندن پلاک خودرویی که با سرعت بالا در حال حرکت است نیازمند دوربینی با کیفیت بالاست. اما احتمالا با دوربینی با وضوح ۳۸۰ خواهید توانست پلاک خودرویی را که متوقف شده را بخوانید. معمولا کیفیت تصویر در دوربین‌های مدار بسته مبتنی بر CMOS نسبت به دوربین‌های CCD پایین تر است. استفاده از دوربین‌های CMOS در وضوح کمتر از ۳۰۰ امکان تشخیص تصاویر را مشکل می‌کند. همچنین وضوح دوربین مدار بسته می‌تواند به میزان نور محل نیز وابسته باشد.
سطوح نور
انتخاب دوربینی که بتواند در شرایط کم نور نیز به خوبی کار کند بسیار مهم است. حداقل‌ روشنایی لازم برای عملکرد دوربین را معمولا به واحد لوکس بر روی آن ذکر می‌کنند. اگر با واحد لوکس برای اندازه گیری نور اشنایی ندارید به طور خلاصه به میزان نور در برخی مکان‌ها می‌پردازیم.
سطوح نمونه نور به این صورت هستند:
نور کامل خورشید در تابستان: ۵۰۰۰۰ لوکس
نور گرفته روز: ۱۰۰۰۰ لوکس
نور استاندارد محیط‌های ۵۰۰ لوکس
سپیده دم یا غروب: ۱-۱۰ لوکس
نور استاندارد خیابان‌های اصلی: ۳۰ لوکس
نور استاندارد خیابان فرعی: ۱۰ لوکس
Photo
Add a comment...

Post has attachment
دوربین‌های قدیمی مدار بسته دارای چهره خیلی صنعتی هستند و از این رو بسیاری استفاده از آنها را در مصارف تجاری-اداری مناسب نمی‌دانند. این شکل قدیمی درواقع یک قاب است که دوربین مدار بسته را خشک نگه می‌دارد از بالا رفتن حرارت از حد مجاز دوربین جلوگیری می‌کند. تجهیزات متعادل کننده هوایی که در دوربین مدار بسته مورد استفاده قرار می‌گیرند همچنین موجب متعادل شدن چگالی هوای داخل قاب و جلوگیری از جمع شدن بخار در آن می‌شوند. این نوع از دوربین‌های مدار بسته نیز معمولا بدون لنز ساخته می‌شوند و با توجه به میزان مورد نیاز فاصله کانونی و میدان دید می‌توانید لنز مورد نیاز برای دوربین مدار بسته را انتخاب کنید. پایه گردان و لنزهای زوم دار نیز به مشاهده کننده این امکان را می‌دهند تا هدفی را دنبال کند یا آن را از نزدیک مشاهده کند.
خوشبختانه برای آن دسته از افرادی که بیشتر اقتصادی فکر می‌کنند امروزه این امکان فراهم شده تا از دوربین‌های مدار بسته ارزان‌ تری استفاده کنند. دو نوع دوربین مدار بسته وجود دارد که در این کاربردها مناسب است: دوربین‌های مدار بسته  CCD و دوربین‌های مدار بسته CMOS. دوربین‌های مداربسته مبتنی بر CMOS نسبت به نوع دیگر دارای قیمت ارزان‌ تری هستند اما کیفیت و وضوح تصویر آنها در مقایسه با دوربین‌های مدار بسته CCD پایین‌تر است.
دوربین‌هایی که با نام دوربین‌های مدار بسته  بالت (bullet cameras) یا دوربین‌های فشنگی عرضه می‌شوند طوری طراحی شدند تا از ورود آب به داخل دوربین جلوگیری شود. این طراحی این امکان را به این دوربین‌ها می‌دهد تا بتوانند به طور دائم در عمقی مشخص از آب دوام بیاورند. دوربین‌های فشگنی نیاز به گرم‌کن ندارند و اندازه کوچکشان این امکان را فراهم می‌کند تا در برخی کاربردهای تجاری مسکونی یا اداری از آنها استفاده کرد. متاسفانه این دوربین‌ها به علت مهرو موم شدن هیچ گونه امکان تنظیم را به استفاده کننده نمی‌دهند. بیشتر این دوربین‌ها از لنز ۳٫۶ میلیمتر استفاده می‌کنند که زاویه دیدی برابر ۷۲ درجه را فراهم می‌کند که برای بسیاری از کاربردهای داخلی مناسب است.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ما بهترین مشاوران را برای مشاوره با شما در مورد نصب و خرید دوربین مدار بسته در اختیار داریم
جهت انجام هر گونه مشاوره رایگان میتوانید با شماره های شرکت یا ایمیل ما تماس بگیرید 
آدرس شرکت : تهران : میدان ولیعصر برج ایرانیان طبقه سوم واحد 16
تلفن: 02188802440     ده خط ویِژه
ایمیل : info@cctvparsi.com
وب : www.cctvparsi.com 
Add a comment...

آموزش نصب کلیه دوربین های مدار بسته 
جهت مشاهده میتوانید وارد آدرس زیر شوید 
http://www.cctvparsi.com
Add a comment...

Post has attachment
دوربین مدار بسته آنالوگ
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

شرکت انفورماتیک پارسی آماده همکاری با کلیه سازمانها و شرکتها واشخاص حقیقی و حقوقی میباشد 
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان به سایت ما مراجعه نمایید و یا با تلفن زیر تماس بگیرید 
0218882440  تلفن
http://www.cctvparsi.com
Add a comment...

انفورماتیک پارسی واذرد کننده دوربین مدار بسته در ایران 
تماس : 021 - 8802440
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded