Profile cover photo
Profile photo
Rezultat law firm / Юридична фірма Результат / Юридическая фирма Результат
23 followers
23 followers
About
Posts

Post has attachment
Відшкодування збитків
Відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам
Відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам – досить актуальне питання з юридичної точки зору, оскільки відсутній цілісний механізм його регулювання. Незалежно від того, чи Ви є власником землі, який поніс збитки, чи Ви є стороною, яка має ці збитки компенсувати, – єдиної правової позиції з цього питання Ви не знайдете не лише в рішеннях місцевих судів, а також в рішеннях вищих інстанцій. Це спричинено тим, що насьогодні українськими нормотворцями прийняті основні законодавчі акти, які регулюють лише загальні положення такої компенсації. Правовідносини щодо неправомірного використання земельної ділянки на законодавчому рівні не деталізовано. На нашу думку, це призводить до часткової незахищеності прав як сторони, яка понесла втрати, так і сторони, яку намагаються зобов’язати ці втрати компенсувати.
Add a comment...

Post has attachment
Що потрібно для отримання адреси, присвоєння та зміни нумерації об’єктам нерухомого майна в Україні загалом та в Черкасах зокрема. Нормативно-правова база та судова практика.
Add a comment...

Post has attachment
#Реєстрація підприємств в #Черкасах і Черкаській області - один із напрямів діяльності #Юридичної фірми Результат. Наші #юристи створять для Вас всі необхідні документи і проведуть для Вас реєстрацію #Підприємства.
Add a comment...

Post has attachment
#Регистрация предприятий в #Черкассах и Черкасской области - одно из направлений деятельности #Юридической фирмы Результат. Наши #юристы создадут для Вас все необходимые документы и проведут для Вас регистрацию #Предприятия.
Add a comment...

Post has attachment
Аренда земли является одним из самых распространенных договоров, основой которого является использование земель на праве пользования. Общие положения права аренды земельного участка определяет ЗК Украины, в частности ст. 93 с последними изменениями и дополнениями, а также Закон Украины «Об аренде земли». 10 февраля 2017 рода в Черкасской Торгово-промышленной палате в рамках проекта Lawhub состоялся круглый стол на тему: «Правовые изменения для агробизнеса».
#арендаземли #агробизнес #юридическиеуслуги #черкассы
Add a comment...

Post has attachment
Обговорили з представниками агробізнесу Черкащини практику вирішенення спорів щодо оренди землі та застосування "антирейдерського" закону
#орендаземлі #агробізнес #земельніспори
Add a comment...

Post has attachment
#Антирейдерский #закон принятый 6 октября 2016 Верховной Радой Украины Закон «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно совершенствования государственной #регистрации прав на недвижимое имущество и защиты прав собственности», который среди юристов и предпринимателей уже успел получить название «антирейдерского закона», сегодня вступил в силу.
Add a comment...

Post has attachment
#юридичні #послуги здебільшого спрямовані на #супровід #аграрного та #будівельного #бізнесу, супровід #зовнішньоекономічної діяльності та #інвестиційних проектів у #Черкасах та області.
Для якісного надання #юридичних послуг ми системно стежимо за усіма новинами законодавства та судової практики в інтересах наших Клієнтів. Наші юристи постійно беруть участь в конференціях, семінарах та тренінгах для вдосконалення своїх знань, умінь і навичок з метою надання нашим Клієнтам послуг найвищої якості.
Add a comment...

Post has attachment
#Реєстрація #підприємств в #Черкасах і Черкаській області - один із напрямів діяльності Юридичної фірми Результат. Наші #юристи створять для Вас всі необхідні документи і проведуть для Вас #реєстрацію #Підприємства.
#Юридичною #реєстрацією у нас займається Спеціаліст, який здійснює постійний моніторинг чинного законодавства в області державної реєстрації #юридичних осіб та #ФОП, завдяки чому надає в максимально короткі терміни #юридичні #послуги найвищої якості.
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded