Profile cover photo
Profile photo
Mat-Mar Okna Drzwi Rolety
About
Posts

Post has attachment
Okna PVC Jesień (SI 82) to kolejna z naszych propozycji. Okna doskonale się prezentują, są energooszczędne, antywłamaniowe i zapewniają dobrą izolację akustyczną. Co więcej, profile okienne dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Więcej na ten temat przeczytacie na: http://www.okna-matmar.pl/schuco-jesie324.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Komary, muchy i inne owady potrafią być męczące, właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się na montaż moskitier. W naszej ofercie znajdziecie łatwe w montażu, nieinwazyjne moskitiery, które z zapewnią odpowiednią ochronę przed owadami. Więcej informacji znajdziecie na: http://www.okna-matmar.pl/moskitiery.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy okna PCV w szerokiej gamie kolorystycznie i w różnym stylu, dzięki temu kolor profili można dopasować do kolorystyki elewacji. Co więcej, profile proponowanych przez nas okien pochodzą od renomowanych producentów – Schuco, Veka i Aluplast, tak samo jak okucia – Winkhaus. Więcej informacji na: http://www.okna-matmar.pl/okna.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukacie fachowców, którzy sprawnie i w uczciwej cenie naprawą Wasze okna lub rolety? W tej kwestii również służymy pomocą! Usuniemy wszelkie usterki i zadbamy o to, by zarówno okna, jak i rolety działały bez zarzutu jeszcze przez długi czas. Zapraszamy do współpracy! http://www.okna-matmar.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie rolety zewnętrzne – elewacyjne, które przeznaczone są do montażu na elewacji obiektu lub we wnęce okiennej. Rolety wykonane są z wysokiej jakość materiałów aluminiowych, nie korodują, zapewniają izolację termiczną. O szczegółach możecie przeczytać na: http://www.okna-matmar.pl/elewacyjne.html. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Świadczymy również usługi montażowe. Nasza ekipa sprawnie zamontuje drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, okna, jak również moskitiery, rolety czy parapety i zadba o to, by prezentował się naprawdę dobrze. Zajmujemy się też regulacją oraz naprawą okien i rolet. Zapraszamy do współpracy! Więcej informacji na: http://www.okna-matmar.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się również sprzedażą oraz montażem parapetów wewnętrznych i zewnętrznych. Proponujemy różne wzory i wersje kolorystyczne. Oferujemy między innymi parapety z konglomeratu, stalowe i aluminiowe. Więcej na ten temat na: http://www.okna-matmar.pl/parapety.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym klientom zapewniamy wykonanie bezpłatnego pomiaru i sporządzenie dokładnej wyceny. Co więcej, jesteśmy otwarci na negocjacje, co do ceny, wiemy, że drobny rabat jest bardzo ważny dla naszych klientów. Zajmujemy się również montażem. Zapraszamy do współpracy! http://www.okna-matmar.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy również duży wybór drzwi zewnętrznych drewnianych. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, z wytrzymałymi wkładkami i klamkami, a do tego bardzo estetyczne nie tylko ochronią wasz dom, ale będą też jego ozdobą. Stolarka drzwiowa? Z naszą ofertą możecie zapoznać się na: http://www.okna-matmar.pl/drewniane.html. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Okna, niezależnie od tego, w jakim pomieszczaniu się znajdują, muszą zapewniać odpowiednią izolację termiczną i akustyczną, zabezpieczać przed włamaniem i oczywiście dobrze się prezentować. Ważne są więc estetyczne profile okienne, jak i wysokiej klasy okucia. Zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się tylko okna spełniające powyższe kryteria. Zapraszamy do współpracy! http://www.okna-matmar.pl/okna.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded