Profile cover photo
Profile photo
K Investments
About
Posts

Post has attachment
K Investments uczestnikiem 5 edycji konferencji Coaltrans Poland 2018

W dniach 4-5.06.2018r. nasza firma K Investments uczestniczyła w V edycji konferencji Coaltrans Poland 2018, która odbyła się w hotelu Sheraton w Sopocie.
Wydarzenie Coaltrans Poland jest spotkaniem globalnej społeczności węglowej w Polsce. Pomimo trudnych warunków regulacyjnych w Europie, Polska pozostaje największym konsumentem węgla na kontynencie. Prawie 90% krajowej produkcji energii pochodzi właśnie z węgla. Konferencja zgromadziła zarówno polskich, jak i międzynarodowych delegatów z całego łańcucha dostaw, którzy mieli okazję do wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów biznesowych i dyskusji na temat istotnych aktualizacji rynku.
W trakcie konferencji poruszone zostały m.in. takie kwestie, jak: plan polskiej energii i klimatu 2021-2030, szczegółowe informacje na temat przepisów UE dotyczących subsydiowania handlu i produkcji węgla, analiza i prognoza cen - główne trendy oraz aktualne stawki polskiego eksportu.

Zespół K Investments
Photo
Add a comment...

Post has attachment
K Investments uczestnikiem międzynarodowej konferencji w Düsseldorfie

W dniach 24-26 kwietnia 2018 r. K Investments uczestniczyło w międzynarodowej konferencji Eurocoke. 14 edycja Eurocoke Summit po raz kolejny zgromadzi kluczowych ekspertów i liderów branży z łańcucha dostaw dla przemysłu koksu, węgla i stali. Miejscem spotkania był hotel Radisson Blu Scandinavia Hotel w Düsseldorfie w Niemczech.
Wydarzenie stanowiło wyjątkową okazję dla osób z branży globalnego rynku koksu, węgla i stali do wysłuchania najnowszych trendów rynkowych, a także rozwoju technicznego i operacyjnego branży. Impreza zapewniła także uczestnikom możliwość nawiązania bezpośrednich cennych kontaktów z klientami.
Na konferencji zostały omówione m.in. obszary, takie jak połączenie rosnącej grupy kluczowych decydentów z przemysłu koksu, węgla i stali, aby uzyskać dostęp do najnowszych technologii, procesów i prognoz globalnego rynku.

Zespół K Investments
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded