Profile cover photo
Profile photo
PAMIRBIKE
About
Posts

Post has attachment
Przebita opona w rowerze, niesprawne hamulce czy przerzutki to tylko nieliczne naprawy, których się podejmujemy. Oferujemy również szereg innych usług związanych z rowerami. Na stronie: http://pamirbike.pl/serwis dostępne są dodatkowe informacje. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.
Photo

Post has attachment
Każdy pojazd ulega zużyciu. Dotyczy to zarówno opon, jak i hamulców. Pamiętajcie więc o regularnych wizytach w profesjonalnym warsztacie (http://pamirbike.pl/). Bezpieczeństwo jest najważniejsze!
Photo

Post has attachment
Wycieczki rowerowe niestety mogą doprowadzić do zepsucia pojazdu. Dla nas jednak to żaden problem! Z przyjemnością podejmiemy się szeroko pojętego serwisu, a nawet ulepszenia roweru. Na stronie: http://pamirbike.pl/ dostępne są dodatkowe informacje. Zapraszamy!
Photo

Rower to doskonały sposób na relaks. Pamiętajcie Państwo, że ruch wpływa na poprawę naszego samopoczucia! Decydując się na wycieczki rowerowe nie tylko poprawicie swoją kondycję, ale i nastrój. Jest to również dokonały sposób na aktywne spędzenie czasu z najbliższymi. http://pamirbike.pl/

Post has attachment
Czy chcielibyście wymienić dętkę w rowerze? A może planujecie zakup kasku? Zapewniamy, że znajdziecie u nas dokładnie to, czego szukacie! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta spełniała nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://www.pamirbike.pl/.
Photo

Post has attachment
Zajmujemy się internetową sprzedażą rowerów. Posiadamy nie tylko bogatą ofertę, ale zapewniamy również konkurencyjne ceny. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://www.pamirbike.pl/.
Photo

Pamiętajcie Państwo, iż niesprawny rower może być bardzo niebezpieczny. Źle działające hamulce czy brak odpowiedniej ilości powietrza w oponie może nieść za sobą fatalne skutki. Zachęcamy zatem do regularnych przeglądów Waszego sprzętu. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://pamirbike.pl/kontakt.

Post has attachment
Dziękujemy Państwu za zaufanie, którym nas obdarzyliście. Jest to dla nas motywacja, aby świadczyć usługi na tak wysokim poziomie jak dotychczas! Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby nasza oferta serwisu rowerowego spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://pamirbike.pl/.
Photo

Post has attachment
Aktywne spędzanie wolnego czasu świetnie wpływa na samopoczucie każdego człowieka. Dlatego zachęcamy Państwa do wycieczek rowerowych z przyjaciółmi czy też rodziną. Z pewnością wspólny wypad okaże się świetnym pomysłem! http://pamirbike.pl/
Photo

Post has attachment
Czy uwielbiacie wycieczki rowerowe? Wasz sprzęt niestety nie funkcjonuje już tak jak kiedyś? W takim razie skontaktujcie się z nami! Dołożymy wszelkich starań, aby Wasz sprzęt świetnie sprawdzał się jeszcze przez długi czas. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://pamirbike.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded