Profile cover photo
Profile photo
KAMIENIARSTWO Dariusz Łotowski
9 followers
9 followers
About
Posts

Post has attachment
Pomnik jest wyjątkowym miejscem w naszej kulturze, symbolem szacunku, jaki składa się zmarłemu. W naszej ofercie znaleźć można różnego rodzaju pomniki – proste i typowe, jak i niestandardowe realizowane na specjalne zamówienie. Dowiedz się więcej o naszych pomnikach na http://www.lotowski.pl/nagrobki-granit-marmur.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Piękno kamienia doceniali już ludzie starożytni. Przez długie lata stanowił on ozdobę najbardziej reprezentacyjnych gmachów, a marmur i granit przez wiele lat były synonimem luksusu i wysokiej pozycji właścicieli. Dziś zróżnicowane ceny kamienia umożliwiają dostosować wartości zamówienia do portfela każdego inwestora. Więcej informacji na http://www.lotowski.pl/blaty-granit-marmur.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aby uodpornić wyroby kamieniarskie na ewentualne trudne do usunięcia plamy, można je zabezpieczyć impregnatami. Warstwa ochronna z preparatu chemicznego pozwoli na łatwiejsze doczyszczenie powierzchni. Do pielęgnacji kamienia najlepiej nadaje się woda, czasem można użyć delikatnego detergentu. Sprawdź na http://www.lotowski.pl/blaty-granit-marmur.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Blat kuchenny może być wykonany z kilku materiałów. Jednym z najsolidniejszych i najtrwalszych jest kamień. Do kuchni zaleca się głównie granit, porfir oraz bazalt, ponieważ są odporne na zaplamienia. Można sięgnąć po marmur, ale trzeba wówczas zabezpieczyć blaty przed zaplamieniem i nasiąkaniem wodą. Dowiedz się więcej na http://www.lotowski.pl/blaty-granit-marmur.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Unikalne techniki obróbki marmuru pozwalają na realizację nawet bardzo wymagających projektów. Marmur ze względu na wysoką odporność oraz wytrzymałość będzie służył przez lata i nada ekskluzywnego wyglądu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. http://www.lotowski.pl/surowce-granit-marmur
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każde wnętrze zasługuje na bogatą dekorację i eleganckie elementy. Specjaliści naszej firmy zdają sobie sprawę, że piękno wydobywane z granitu spełni nawet najśmielsze wymagania klientów. Chętnie wykonamy dla Państwa indywidualne projekty. Więcej o wyrobach z granity można znaleźć na http://www.lotowski.pl/blaty-granit-marmur.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podobają Ci się wyroby z kamienia naturalnego? Marzysz o marmurowych schodach lub granitowym blacie? Przyjdź do nas, a my rozrysujemy Twoje marzenia, zaprojektujemy, doradzimy, a potem zamontujemy w Twoim domu! Koniecznie odwiedź naszą stronę internetową na http://www.lotowski.pl/blaty-granit-marmur

Add a comment...

Post has attachment
Schody zbudowane z kamienia naturalnego sprawdzają się bezbłędnie zarówno we wnętrzach, jak i zewnątrz budynków. Na dowód tych słów mamy zdjęcia naszych realizacji, które tworzymy z ogromnym zaangażowaniem, troszcząc się o nawet najmniejszy detal. Tak wykonane schody będą służyć przez wiele, wiele lat.
http://www.lotowski.pl/schody-granit-marmur.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aby uzyskać zamierzony efekt, korzystamy z nowoczesnych maszyn przeznaczonych do precyzyjnej obróbki kamienia. Dzięki nim łatwo radzimy sobie z krawędziami prostymi, zaokrąglonymi oraz innymi, wyszukanymi rozwiązaniami. Dowiedz się więcej na temat produkcji na http://www.lotowski.pl/produkcja.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Granit i marmur dużo lepiej sprawdzają się w budownictwie niż klasyczne materiały budowlane. Kamień kształtowany przez naturę jest odporny na działanie wielu czynników zewnętrznych, dzięki czemu jest łatwy w utrzymaniu oraz pielęgnacji. Sprawdź na http://www.lotowski.pl/.

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded