Profile cover photo
Profile photo
Manage Social
12 followers -
Jsme agentura specializující se na komunikaci v online prostoru.
Jsme agentura specializující se na komunikaci v online prostoru.

12 followers
About
Manage Social's posts

Post has attachment
Porota SABRE Awards ocenila náš projekt +Zdraví národa  jako nejlepší kampaň pro poskytovatele zdravotní péče. Proměnili jsme tak jednu ze dvou nominací v letošním ročníku těchto prestižních mezinárodních cen.

Post has attachment
Věhlasná Coca-Cola se nedávno rozhodla zapojit fanoušky na sociálních sítích docela originálním způsobem. Dobře míněná kampaň #MakeItHappy ale dojela na automatizaci.

Post has attachment
Ke konci roku tradičně přichází čas bilancování. Každý hudební blog i časopis teď určitě přijde s více či méně subjektivním žebříčkem nejlepších letošních skladeb a desek. Sociální sítě mají tu výhodu, že nám mohou v tvrdých číslech říci, o kom se opravdu mluví. Internetový magazín Mashable připravil seznam padesáti nejtweetovanějších skladeb za rok 2014. Samozřejmě nejde o měřítko kvality, do pořadí hodně promluvily i na Twitteru masově probírané události jako udílení cen Grammy či filmových Oscarů.

Post has attachment

Post has attachment
Náklady na marketing bývají v malých firmách nejhůře obhajitelné. Můžete mi zaručit, že to opravdu přinese větší tržby? ptá se většinou majitel. Ještě horší situace nastává, když osvícení kolegové chtějí dát vědět o vlastní firmě na sociálních sítích. Představa, že může kdokoliv podnikání firmy zkritizovat, či dokonce záměrně napadnout, odradí spoustu podnikatelů. Připravují se tak přitom o levný a účinný komunikační nástroj, který může byznys opravdu pozvednout.

Post has attachment
Pro úspěšnou komunikaci s fanoušky na sociálních sítí je dobré mít neustále na paměti několik zásad. Možná to slýcháte často, ale přesto se vyplatí pár věcí zopakovat.

Post has attachment
Vytvořte si na vaše firemní sociální sítě ten správnej tým

Post has attachment
Na Ello chtějí všichni, i když asi zbytečně.

Post has attachment
Na první pohled nejsou vidět, ale přesto náš život na sociálních sítích mohou ovlivnit. Twitter mohutně testuje a Facebook připravil taky nějaké nové vychytávky. A jedna sociální síť nám definitivně skončila.

Post has attachment
Americký obchodní magnát si na Twitteru v minulých dnech uřízl pořádnou ostudu. Retweetnutím nevhodného obsahu vyvolal vlnu vtípků na jeho účet. Jaké si z toho můžeme vzít ponaučení?
Wait while more posts are being loaded