Profile cover photo
Profile photo
MultiWnętrza
3 followers
3 followers
About
MultiWnętrza's posts

Post has attachment
Unikatowe i designerskie meble Maxliving już dostępne w Multiwnętrzach!

Post has attachment
Wybierz styl dla siebie.

Post has attachment
Styl nowoczesny jest wszędzie dookoła nas, wystarczy się rozejrzeć. Beton, szkło, metal naturalne drewno to materiały kojarzone ze stylem nowoczesnym, czy słusznie? TAK. Wymienione materiały towarzyszą nam od lat, ale dopiero od niedawna są traktowane jako tworzywa do aranżacji wnętrz. W nowoczesnych wnętrzach przeważają proste formy geometryczne, otwarte przestrzenie wydzielone jedynie zróżnicowaniem materiałów i kolorów. Gładkie, lakierowane na wysoki połysk powierzchnie to też charakterystyczny element wnętrz w stylu nowoczesnym.
Materiały jakie coraz częściej pojawiają się w obecnych czasach to płyty osb, mfp oraz palety, z których można wykonać niepowtarzalne, designerskie meble. Styl nowoczesny chętnie przyjmuje niekonwencjonalne rozwiązania takie jak lampy wykonane z butelek czy słoików, stoliki z beczek, czy półki ze skrzynek na jabłka, oczywiście odpowiednio przygotowane do adaptacji we wnętrzach.
Nowoczesny styl to także sztuka i malarstwo, czarno białe grafiki, pop art, czy graffiti tak lubiane przez młodych ludzi mające własne M.
Zabawa światłem to istotna sprawa, wszelakiego typu regulowane halogeny, podświetlenia led – to właśnie to znajdziemy w nowoczesnych wnętrzach.
Pamiętajmy, że styl nowoczesny to też to wszystko co sami wymyślicie, stworzycie i co będzie służyło jako mebel czy dekoracja w waszych wnętrzach.

Post has attachment
Specjalnie dla architektów i projektantów, by ułatwić im pracę, udostępniliśmy bibliotekę modeli 3D. Aktualnie jesteśmy w trakcie kompletowania zawartości oraz końcowego testowania wyszukiwarki.
Wait while more posts are being loaded