Profile cover photo
Profile photo
TOTAL MARKET Sp. z o.o.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Taśmy wykonane z aluminium charakteryzują się wysoką lepkością, odpornością na proces starzenia i światło UV. Dzięki swoim właściwościom mają szerokie zastosowanie przy montażu różnego rodzaju systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych itp. Więcej o produkcie przeczytacie na stronie http://www.totalmarket.pl . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Odklejanie taśmy malarskiej dla wielu osób może być sporym problemem. Jeśli dobierzemy odpowiednią taśmę, odklejanie jest szybkie i sprawne. Taśmy papierowe żółte przystosowane są do szybkiego malowania. Trzeba je zrywać od razu po zakończeniu prac malarskich. Niebieską taśmę papierową można natomiast usunąć nawet po upływie dwóch tygodni od malowania. Więcej porad znajdziecie na stronie http://www.totalmarket.pl . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Taśmy Soft PCV wykonana jest na bazie kauczuku syntetycznego. Zewnętrzna powierzchnia nośnika jest poprzecznie karbowana, co nie tylko gwarantuje jej elastyczność, ale także daje możliwość łatwego przerwania ręcznie. Posiada ona doskonałą przyczepność do elementów wykonanych z metalu, plastiku, drewna i wielu innych.Taśma Soft przeznaczona jest do ochrony powierzchni podczas prac remontowo – budowlanych. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.totalmarket.pl . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Taśma maskująca GP jest taśmą samoprzylepną, która wykorzystywana jest do prac malarskich. Taśma ta pokryta jest lekko krepowanym papierem, dzięki czemu można ją łatwo umieszczać na powierzchnie o niesystematycznej linii. Więcej o produkcji możecie przeczytać na stronie http://www.totalmarket.pl . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dla każdego klienta jesteśmy w stanie przygotować ofertę skrojoną pod ich oczekiwania. Przy większych zamówieniach przedstawiamy kosztorys. Jeśli chcecie otrzymać wycenę lub potrzebujecie wsparcia technicznego, zachęcamy do kontaktu. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.totalmarket.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Przy zakupie taśm lub folii z oferty Total Market każdy klient może liczyć na profesjonalne doradztwo techniczne. Nasi pracownicy pomogą wam dobrać odpowiednie produkty do waszych potrzeb. Więcej o nas i ofercie przeczytacie na stronie http://www.totalmarket.pl/ . Zapraszamy do współpracy.
Add a comment...

Post has attachment
Folie ochronne wykonane są z materiałów odpornych na ciągnięcie czy inne czynniki mechaniczne. Może być wykorzystywana w budownictwie, transporcie i wielu innych branżach. Więcej o produktach i ofercie przeczytacie na stronie http://www.totalmarket.pl/oferta/folie-pl/folie-ochronne/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Taśmy opakowaniowe możemy podzielić na ręczne i maszynowe. Obydwa rodzaje są solidne i wytrzymałe. W naszej ofercie http://www.totalmarket.pl/oferta/tasmy-opakowaniowe/ znajdziecie idealne produkty dla firmy.
Add a comment...

Post has attachment
Każda taśma opakowaniowa zawiera klej. To od jego rodzaju zależy przeznaczenie konkretnej taśmy. W naszej ofercie http://www.totalmarket.pl/oferta/tasmy-opakowaniowe/ znajdziecie szeroki wybór taśm. Jesteśmy pewni, że znajdziecie u nas to, czego szukacie.
Photo
Add a comment...

Ręczne pakowanie jest idealnym rozwiązaniem dla małych przedsiębiorstw, które nie mają dużo towaru do zapakowania. W naszej ofercie http://www.totalmarket.pl/ znajdziecie sprzęt do pakowania ręcznego, dzięki któremu pakowanie będzie przebiegać sprawnie i bezpiecznie. Zapraszamy.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded