Profile cover photo
Profile photo
Přemek Kohout
55 followers
55 followers
About
Přemek's posts

Tak jo, nainstaloval jsem Windows 10. Někdy v únoru mi spadly W8 a protože jsem dopisoval dizertačku tak jsem je na rychlo přeinstaloval. Jenže to byla taková ta levná upgrade verze, koupená při jejich představení. A ta nešla aktivovat, protože jsem ji rovnou nainstaloval z média, které jsem si tenkrát vytvořil a ona chtěla být jako upgrade. Takže už jsem půl roku co 5 minut zavíral aktivační okno. No a řekl jsem si, že teď je vhodná doba (mám nechopenku :) ) si v tom udělat pořádek.

Takže jsem nahodil čistou instalaci W7 (pikantní je, že to je sice krabicová verze,ale taky jenom upgrade na Visty a ty mám zas jako upgrade 98 a ty jsou konečně normální), ta naštěstí aktivovat jde i při čisté instalaci, protože při představě, že bych musel instalovat 98, Visty, W7 a pak W10 bych si je asi koupil rovnou jako nový zákazník.

V čisté instalaci jsem potřeboval stáhnout ten Microsoftí tool, pro instalaci W10. No a na ty stránky jsem se prostě pomocí IE nepřipojil. Takže jsem musel stáhnout Chrome. :)

Pak už to naštěstí mělo očekávaný průběh a zatím vše běží tak jak má. Tak uvidíme. Vzhledem k tomu, že jsem neřešil žádné preview tak to je moje první setkání s W10 a zatím teda u mě dobrý.

Post has attachment
..... IVČRN je zajímavý v tom, že se naprosto shodne s Islámským státem na tom, co je pravý islám a kdo je pravý muslim. A stejně jako Islámský stát se i IVČRN snaží vnutit muslimům svůj obraz „pravého islámu“ (aby jim dokázal, jak je islám špatný a muslimy deislamizoval).... . 

Post has shared content
Hezkej nápad.

Post has attachment
Stojí za přečtení. 

Post has attachment
Výborná logická hra. Dokonce se v ní porovnává vaše úspěšnost s ostatními. Fakt výborné.

Post has attachment

Post has attachment
V jednom zásadním se autor komentáře mýlí. Důvod vyhlášení referenda je naprosto jasný. Protože tak, jak je v komentáři uvedeno, nevyjednala řecká vláda za půl roku nic, tak teď může s klidným svědomím svalit vinu na občany - "Vy jste si v referendu řekli NE a my vláda, jsme podle toho jednali".

Post has attachment
Tak tohle je velmi zajimavá "hříčka".

Post has shared content

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded